Šta je novo?

Novajlija - kome je namenjen ovaj forum ?

plet

Novice
Učlanjen(a)
20.01.2010.
Poruke
12
Pohvaljen
2
Pozdrav svima, tek sam se uclanio na forum.(tacnije 20.januara, ali od tada samo citam teme)

Uclanio sam se sa namerom da postavim jednu temu na delu posvecenom ekologiji, mada bi ta tema pre odgovarala
nekoj diskusiji o humanosti/divljastvu/moralnosti , svega toga ima u toj temi.

Ovde bih najpre da pitam ono iz naslova: kome je namenjen ovaj forum ?

Samo ime foruma Beobuild bi navelo da forum okuplja ljude koji se bave ili se zanimaju za arhitekturu, urbanizam, gradjevinu,
zatim ljude zainteresovane za komunalna pitanja, ali sve ljude na neki nacin pogadjaju ta pitanja , pa se onda moze reci i da
je ovo jedan opsti forum namenjen opstim pitanjima zivota u jednom gradu, u ovom slucaju Beogradu.

I raspon tema koje vec postoje na forumu govore ovo drugo, da je u pitanju neka vrsta Beogradske Hronike na internet-forumu.

Postavio bih i jos jedno malo konkretnije pitanje;

Koji je prakticni, zivotni domet ovog foruma ? Postoje li na ovom forumu kao aktivni clanovi ljudi koji su ikako prakticno,
profesionalno ili drugacije u situaciji da svojim radom uticu na teme o kojima je rec (grad, opstine, urbanizam, komunalna pitanja, politika...)
ili da zahvaljujuci svojem angazmanu i saznanjima daju kvalitetne informacije ?
 
Namenjeno je svim zaiteresovanim osobama kao i investitorima, znaci od nas smrtnika pa do tajkuna.
 
Forum je za sve entuzijaste i ljubitelje gradnje i Beograda.Najvise nas ima sanjara mada vremenom iz optimizma prelazimo u pesimizam sa neizbeznim prelaskom preko realizma :)
 
vucko":1lu5j7vw je napisao(la):
Forum je za sve entuzijaste i ljubitelje gradnje i Beograda.Najvise nas ima sanjara mada vremenom iz optimizma prelazimo u pesimizam sa neizbeznim prelaskom preko realizma :)
Taj sam :)

... pa se onda iz pesimizma opet vracamo optimizam, pa onda sve opet u krug. :)
 
Vrh