Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Bice fazon kad ukinu mastercard a uvedu dinu. Cudi me kako nisu do sad. Manja je provizija. Samo sto sam ja moju Dinu odbio da podignem iz banke.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Bice fazon kad ukinu mastercard a uvedu dinu. Cudi me kako nisu do sad. Manja je provizija. Samo sto sam ja moju Dinu odbio da podignem iz banke.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
Мања провизија у ком смислу? Мени исти износ скида којом год картицом плаћао.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Gangula i ekipa su sad preuzeli kontrolu i naplatu od karata. Vise djilas i njegova zena ne uzimaju pare to im je najbitnije. Zato i mislim da je ono samo mazanje ociju narodu "ulaz na prva vrata" itd...
 
A kakve tacno veze ima Djilasova zena, to sam sto puta cuo ali nikako da povezem gde je ona u celoj toj prici oko BusPlusa
 
Krajem jednog meseca i početkom drugog meseca su uvek povećane kontrole. Pa koga uspeju na navataju da kupi mesečnu, navataju.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ika
Šta reći u kakvoj državi živimo...
 
Ode 10 miliona evara. Sa tim parama mogao uvesti besplatan gradski prevoz. Na primer...
 
Ponavljam da bi uvođenje ikakvog "besplatnog" gradskog prevoza bio suicid za GSP i grad koji bi to finansirao do bankrota.
 
ево пар запажања:
  • на Вуковом споменику сви пролазе поред валидатира
  • у Батајници су валидатори уништени и пре него што су ушли у употребу
  • на прва или задња врата улази само онај ко трчи за аутобисом
 
Bilo bi zanimljivo čuti koliko se kazni napiše dnevno :)

Ili dati neku statistiku koliko se karata pregleda / validira dnevno.

Upravo bi odatle trebalo crpeti podatke o popunjenosti vozila i gužvama, a ne da odokativno tamo neko iz kancelarije određuje gde će voziti "dupli" autobusi, a gde "kratki".
 
Vrh