Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Због тога ми је пало на памет да је боље да заврше до Крушевца-запад! Ту има спој са градом.
 
Poslednja izmena:
Мени баш и није логично. Није логично да не постоји ниједан мост између Крушевца и Трстеника. По тој логици, нису морали да праве петљу у Великој Дренови. Требали су још једну да направе у Макрешане и да саобраћај из Александровца на пример иде преко Крушевца. Циркус 🤡
 
Мени баш и није логично. Није логично да не постоји ниједан мост између Крушевца и Трстеника. По тој логици, нису морали да праве петљу у Великој Дренови. Требали су још једну да направе у Макрешане и да саобраћај из Александровца на пример иде преко Крушевца. Циркус 🤡

Ne razumem, kakav most izmedju Krusevca i Trstenika kada su oba grada sa iste strane Morave?
 
Okej, shvatam sta si mislio. Vidim u komentarima da se ljudi zale da mestani Aleksandrovca i Brusa nece moci da idu od Stopanje do Velike Drenove i da je tu potreban most na Z. Moravi.
A kako su do sada isli?
 
Okej, shvatam sta si mislio. Vidim u komentarima da se ljudi zale da mestani Aleksandrovca i Brusa nece moci da idu od Stopanje do Velike Drenove i da je tu potreban most na Z. Moravi.
A kako su do sada isli?
Ако би неко из Александровца ишао до Велике Дренове, најкраћи пут му је кроз Крушевац.
 
Ако би неко из Александровца ишао до Велике Дренове, најкраћи пут му је кроз Крушевац.
Izgleda da će posle izgradnje imati dve opcije:

1. Preko Čitluka i Jasičkog puta na stari Jasički most
2. Da se uključe na autoput na novoj petlji Koševi a da se isključe na petlji Velika Drenova
 
Dobro, samo mi nije jasno kako je autoput pogorsao putovanje od Stopanje do V. Drenove?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ccc
Ја не видим могућност за безбедан спој на АП у Макрешанима, као што је и Просторни планер рекао боље да заврше да Крушевца- запад и пусте у саобраћај! Него да неко изгуби главу!
 
Занимљиво да су се одлучили на тип портала са измењивим садржајем као у Хрватској. Једва чекам да видим шта ће све од дигиталних система имати.
Screenshot_20230319_120852_YouTube.jpg
 
Ја не видим могућност за безбедан спој на АП у Макрешанима, као што је и Просторни планер рекао боље да заврше да Крушевца- запад и пусте у саобраћај! Него да неко изгуби главу!
Screenshot_20230319_150012.jpg
 
Vrh