Šta je novo?

Migranti u Srbiji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^^ Ovaj post/video obavezno treba ostaviti. Ako treba, nek se zaključa tema na dve nedelje, ili šta god...
Ali ovaj događaj i vest da ostanu arhivirani u forumu. Kao podsetnik, za buduća vremena.
 
Bukvalno su i ti likovi iz centra koji su maltretirali radnicu i ovi koji pozivaju da se kolju iste bu****, ne bih delio vazduh ni sa jednom od tih grupacija. I jedni i drugi netolerantni i neobrazovani, ovi prvi mizogini po religijskom pravu, ovi drugi srču propagandu i generalizuju jer ih niko nije naučio drugačije...
 
Mislim da ova tema treba da se izbriše jer možemo da zamislimo šta će sve da se piše na njoj. Migranti su ljudi koji beže od bede i rata i ima ih i ovakvih i onakvih kao što i nas ima i ovakvih i onakvih. Mnogo više ljudi bude ubijeno godišnje u porodičnom nasilju u Srbiji nego što su "problem migranti i njihovo ponašanje".
 
Slažem se, @Biciklistkinja. Nažalost, mi nismo moderatori, i sipa se mržnja po svakom uglu foruma, što ne bi i ovde.
 
Igore, molim te, obriši sve posle Trialinovog posta i zaključaj temu na dve nedelje.
 
Da li su migranti, migranti ili......
Uglavnom mladi koji bi trebalo da budu stub svoje zemlje ekonomski a i da je brane.
Drugo u našu državu je ušao ko je kako stigao i ko čuva naše granice ? Koliko je bezbednost drzave ugrožena ?
Mađari i Poljaci ne rade bez veze sigurno imaju više informacija.
 
Deportovati/proterati sve koji nisu granicu presli na zvanicnom prelazu i uz opravdan zahtev za azil.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807179#p807179:3lpzdirm je napisao(la):
Biciklistkinja » 25 Dec 2020, 17:21[/url]":3lpzdirm]Mislim da ova tema treba da se izbriše jer možemo da zamislimo šta će sve da se piše na njoj. Migranti su ljudi koji beže od bede i rata i ima ih i ovakvih i onakvih kao što i nas ima i ovakvih i onakvih. Mnogo više ljudi bude ubijeno godišnje u porodičnom nasilju u Srbiji nego što su "problem migranti i njihovo ponašanje".
Uputi me: koji rat besni u Iranu, Pakistanu i Bangladešu?
 
I da besne ratovi kakvi su to ljudi koji ne brane svoju zemlju ? Sve mladi ljudi.




[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807219#p807219:2t1fpc3p je napisao(la):
svrca » Pet Dec 25, 2020 7:45 pm[/url]":2t1fpc3p]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807179#p807179:2t1fpc3p je napisao(la):
Biciklistkinja » 25 Dec 2020 05:21 pm[/url]":2t1fpc3p]Mislim da ova tema treba da se izbriše jer možemo da zamislimo šta će sve da se piše na njoj. Migranti su ljudi koji beže od bede i rata i ima ih i ovakvih i onakvih kao što i nas ima i ovakvih i onakvih. Mnogo više ljudi bude ubijeno godišnje u porodičnom nasilju u Srbiji nego što su "problem migranti i njihovo ponašanje".

Дивна, осећајна и тако популарна левичарска демагогија глобалистичког типа. Зашто их не примити и у свој топли дом, можда поклонити и свој бицикл?

Ona iz SNS hoće da im da napuštene kuće, imanja i naše žene ???
 
Koje ravne kore mozga treba imati da povežeš ideje levice i SNS. Pa vi ste svi profil njihovog prosečnog glasača, samo vam još nije uvalio pravi sendvič u ruku. Ne pušta Vučić njih kroz Srbiju jer ih mnogo voli (on, gospodar etničke netolerancije!), nego što bi dobio dobru packu od većine sveta da ih maltretira kao što vi bigoti navijate. A on tom duplom igrom gde nama priča jednu priču, a njima drugu, i ostaje na vlasti. On je isti onaj ratni huškač kao i pre 25 god.
 
Hahahahaha ovo je presmešno, migranti koji beže od rata su bili i prošli. Nama je sad došla bag** koja bi da se čupa da je s Bliskog Istoka i dolazi iz država gde nije ni r od ratnog stanja. Videli su samo priliku da su se otvorila vrata svima iz tog regiona da dodju u Evropu da žive, pre toga su morali podnositi zahteve za azil i da čekaju godinama. Što je neko pitao, koji to rat trenutno traje u Pakistanu majke li vam? Kao neko ko studira i pohadja Ekonomski fakultet koji, kao što svi dobro znamo, je u srcu dela grada sa najviše migranata video sam razne stvari o kojim ne bi ni govorio. Devojke koje ne poznajem su me molile po više puta nedeljno da ih sprovedem na drugu stranu parka jer gospoda bulje u njih i dobacuju. Dokle god se moja devojka i moja majka ne osećaju bezbedno u sopstvenom gradu zbog “namučenih migranata” ja ih ne mogu nikako podržavati, samo da se molim da im svima što pre vidimo ledja i sprečimo dalji ulaz bez odobrenog zahteva za azil i odgovarajuće dokumentacije.
 
Dobar odnos prema migrantima se placa od EU. Tamosnje bogate zemlje se nadaju da bi deo migranata mogao da bude vracen u Srbiju i naseljen ovde.
 
Ne mora niko da primi izbeglice u svoj dom, vec se ocekuje od drzave da zbrine te ljude koji su se nasli na teritoriji Srbije i da im obezbedi osnovne potrebe, kao i da im omoguci dalji tranfer do zemalja koje su njihov primarni cilj. To je duznost drzave Srbije prema svim konvencijama i prema sebi samoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh