Šta je novo?

linija A1 Aerodrom-Slavija

EUKALIPTUS

Higher intermediate
Učlanjen(a)
10.08.2011.
Pohvaljen
415
Nisam bre oštar, nego sve zavisi kako se poruka pročita, to je ono indiferentno, šta lupaš. Uglavnom ni sa jednim forumašem na beobuild-u nikada nisam komfliktno razgovarao. Ako je tako zvučalo, izvini...
Iskreno, ne znam šta planiraju za liniju A1, a da imaju mnogo komfornija vozila, imaju. Neko pametan je odlučio da za tu liniju treba da se angažuje midibus a IK-107 je midibus, najadekvatnije vozilo koje odgovara opisu (u nekim turama je i minibus više nego dovoljan, ali u sezoni putovanja, i polascima koji se uklapaju sa nekoliko letova istovremeno, čak i midibus ume da bude nedovoljan, a poseban problem je što to vozilo nema prostor za prtljag, a drugi problem je što se primenjuje ograničenje brzine na 50 km/h, iako vozilo koje ne prima stajanje, na liniji van integrisanog sistema, koja može da se registruje kao linija ugovorenog prevoza ili bilo kako drugačije i da dobije dozvolu za bržu vožnju, ali...). Dešavalo se da ovu liniju odrade i kobre, ali i neka minibus vozila, kada se mali ikarbusi pokvare...

EUKALIPTUS

Higher intermediate
Učlanjen(a)
10.08.2011.
Pohvaljen
415
Ikamerc :D :D :D Ništa lično, ali ta reč je mnogo smešna. A mogao bi. Mada, ja bih kao kupac Ikamerca namenjenog za liniju A1 tražio od proizvođača da nema mesta za stajanje, i da sedišta budu sva po dva, kao i to da budu udobna, tapacirana, kao za međumesna vozila, a prostor za prtljag bi opet morao da se nekako improvizuje unutra, kao i sa IK-107, ali aj, da sad ne tražimo dlaku u jajetu, bilo bi interesantno u svakom slučaju.

JohnnyLee

Professional
Učlanjen(a)
14.05.2009.
Pohvaljen
7.208
EUKALIPTUS":2awby1to je napisao(la):
Ikamerc :D :D :D Ništa lično, ali ta reč je mnogo smešna.

та кованица је настала на овом форуму :) као и раскрпетља и друге

EUKALIPTUS":2awby1to je napisao(la):
A mogao bi. Mada, ja bih kao kupac Ikamerca namenjenog za liniju A1 tražio od proizvođača da nema mesta za stajanje, i da sedišta budu sva po dva, kao i to da budu udobna, tapacirana, kao za međumesna vozila, a prostor za prtljag bi opet morao da se nekako improvizuje unutra, kao i sa IK-107, ali aj, da sad ne tražimo dlaku u jajetu, bilo bi interesantno u svakom slučaju.

може на средњим вратима да се постави простор за пртљаг, и тиме одлази простор за стајање. штавише, за А1 је идеална варијанта коју је Ластра узела, са двоја врата.

becks89

Advanced
Učlanjen(a)
14.06.2012.
Pohvaljen
1.680
Ovaj Mercedes je neko vreme radio na A1, ali očigledno je sklonjen odatle... Ne znam njegovu sudbinu, a samo bih potvrdio da je sramota šta ide ka Aerodrumu...

tragac

Expert
Učlanjen(a)
05.04.2011.
Pohvaljen
3.829
ma kakav crni Ikamerc na aerodromskoj liniji. Jedino ako može da vuče prikolicu, mada bi to bilo tek smehotresno rešenje.

Zašto je Ikar napustio proizvodnju visokopodnih buseva?

Nepopravljivi optimista

Higher intermediate
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Pohvaljen
1.808
Ovako nešto?

20150725051753_photo_0.jpg

Više informacija na: http://www.busevi.com/component/content/section/1?layout=blog&font-size=smaller

solecar

Professional
Učlanjen(a)
06.12.2011.
Pohvaljen
15.740
Da li je ovo minibus ili solo? Ne mogu baš najbolje da ocenim.

JohnnyLee

Professional
Učlanjen(a)
14.05.2009.
Pohvaljen
7.208
требали су да ставе решетке за пртљаг код средњих врата, а не да се стављају кофери на под

becks89

Advanced
Učlanjen(a)
14.06.2012.
Pohvaljen
1.680
Jel prebrojao neko koliko ih ima, ja koliko sam ih video, ima samo 2 komada, P02273 i P02274?

direktor

Professional
Učlanjen(a)
10.10.2008.
Pohvaljen
22.606
IMG-20181220-170537.jpg

Bus A1. U 17 h danas pocjepao prednju gumu na zaricevom mostu
Bg krs put ne radi nista tamo vise fali asfalta nego sto ga ima

Vrh