Šta je novo?

Laptop

nikolica90

Novice
Učlanjen(a)
21.03.2022.
Poruke
4
Pohvaljen
0
Pozdrav ljudi,
Potreban mi je laptop za posao i casual gaming. Da li mi mozete dati predlog za jedan od ovih modela na prvoj stranici?
 
На страници је сортирано по пуларности па не знам да ли ја гледам исти скуп као и ти, али ево неких савета. Пошто ти је за гејминг треба ти подоста меморије, мада можеш купити екстерно 1тб ссд за 150е на амазону, рама би 8гб требало да буде довољно ако нећеш ништа "ново", а графичка би било супер нвидиа (било која направљена после 2014), што ја нисам видео на првој страници.
Пошто сам видео неке са ценама од 70к па претпостављам да толико можеш приуштити можда би ти најбоље било да узмеш полован мек (mac air), а и иначе ти препоручујем електронику да купиш половну јер кварови прате криву каде (bathtub curve) што значи да се кваре или при самом почетку коришћења или доста доста касније ткд ако на око не изгледа ишчукано немаш бриге око неисправног производа.

Поновићу да ти препоручујем да узмеш половно, много ћеш боље проћи. Ако не половно онда барем од људи који купују ван земље па препродају овде - код нас се сва елктроника сматра луксузом па су акцизе на њу јако фине (за државу).
 
Vrh