Šta je novo?

Kupovina nadogradnje

milos88nbg

Novice
Učlanjen(a)
09.09.2022.
Poruke
2
Pohvaljen
0
Pozdrav ljudi,

prvi put sam na ovom forumu pa oprostite ako sam pogresio sa lokacjiom ove teme.
zena i ja planiramo da kupimo stan na karaburmi 5 sprat nadogradnja.
budzet nam je nekih 80.000 i ovo je bukvalno najlepsi sto smo nasli za te pare jer uglavnom neki raspadi ili lose lokacije.
sve je bilo prakticno gotovo dok zena nije dobila misljenje od vlasnika neke agencije za nekretnine da to nikako ne treba i da su te nadogradnje lose pravljenje.
da li ima neko ko poznaje kvalitet tih nadogradnji na karaburmi da moze da da savet da li se vredi upustati u tako nesto.
Hvala unapred
 
Teško je govoriti o kvalitetu konkretne nadogradnje, ali ako se radi o 5-om spratu bez lifta pritom i poslednjem, to je gotovo nemoguće prodati posle.
Takođe da li je to uopšte legalizovano?
 
jeste sve je uredno..5 bez lifta,ali to mi nije problem zivim ceo zivot na 6 bez lifta.
poenta je naci dobar stan na solidnoj lokaciji za novac koji imamo..ostalo u ponudi je uzasno ili eventualno neki solidan stan ali nema terasu
 
Većina ljudi ne bi htela da živi na 5-om spratu bez lifta, samim tim teško je prodati ili izdati takav stan. Mislim da ne vredi ni razmišljati o tome ako cena nije duplo manja od sličnih sa liftom...
 
Vrh