Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Od koga sada primate uplatnice za redovno održavanje? Da li plaćate naknade na račun SZ ili idete direktno onima koji pružaju usluge?
 
U Beogradu u životu nisam bila, ne znam ni gde je tačno, ni kakav je to stan što sam dobila. Gledam u televizor, vidim moje ime i ne verujem! Celu noć nismo spavali. Ali ima pravde, ceo život se mučim ko rob, prekopala sam sve njive u nadnici, red je bio da i nas sreća pogleda - kaže za Kurir Erža Matuš iz sela Tovariševo kod Bačke Palanke, koja je sinoć dobila trosoban stan u naselju "Petica" u Novom Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi".

Erža je za račun od 89,98 dinara izvukla vrednu nekretninu u prestonici.


- Za te pare je kupljen hleb i kesa. Muž Janko svako jutro porani oko pola sedam da kupi hleb ružu jer brzo nestane u prodavnici. A kasnije natenane ide da pazari ostalo. I tako za tu ružu dobismo stan - s osmehom veli Erža koja još ne zna šta će sa stanom, treba prvo da se opasulje.
 
Ako se jedan od tih "dobitnika" useli, dobro je. Jos vise namestena prica nego prethodna igra.
 
Tako je

Dana 01.03.2023. godine ishodovano je Rešenje o upotrebnoj dozvoli za stambeno-poslovni kompleks “Petica” u Bloku 63 na Novom Beogradu.

Broj predmeta ROP-BGDU-10927-IUP-25/2023 od 27.02.2023. godine.
 
Da li neko ima informaciju o eventualnom postojanju nekog stana na prodaju u ovom objektu (60-90m2)?
Na zvanicnom sajtu vidim da su slobodni ostali samo preko 150m2. Takodje ne vidim da ih ima na oglasima, sem jednog od 40ak m2.
 
Da li neko ima informaciju o eventualnom postojanju nekog stana na prodaju u ovom objektu (60-90m2)?
Na zvanicnom sajtu vidim da su slobodni ostali samo preko 150m2. Takodje ne vidim da ih ima na oglasima, sem jednog od 40ak m2.

Lakše je ovde da pitaš nego da pozoveš broj koji vidiš na sajtu ako si stvarno zainteresovan.
 
Lakše je ovde da pitaš nego da pozoveš broj koji vidiš na sajtu ako si stvarno zainteresovan.
Mozda neko zna nekog prijatelja, agenciju ili nesto tog tipa ko prodaje... Nisam eksplicitno rekao "DA LI GDS PETICA IMA NA PRODAJU STANOVE U SVOM OBJEKTU?"
Hvala puno sto ste mi otvorili oci i dali ideju :) Znam i ja da mogu da pozovem, sto cu i uciniti tokom radnog dana - ali je velika verovatnoca da ce mi reci ono sto se vidi i na sajtu, a to je da su ostali ti veliki. Pitanje se odnosilo na ono sto sam prvo napisao. Hvala na (ne)razumevanju.
 
Ostali su samo četvorosobni stanovi od 116m2 na drugom, petom i devetom spratu u drugoj lameli i "penthaus" stanovi na povučenom 10om spratu.
 
Po meni preskupo, ali neki bi rekli da je džabe...
Mislim da sam ovaj isti stan video oglašen od vlasnika, nisam 100% siguran, ali pregledajte i ostale oglase, ima ih još.
 
Vrh