Šta je novo?

King's Circle Residences [Stambeni kompleks | 48 000 m²]

1000019174.jpg
1000019172.jpg
1000019176.jpg
1000019181.jpg

1000019175.jpg
 
Жал остаје што није решен цео блок, али касно...
 
Мој мозак и даље не може да повеже оно са рендера са овим непорушеним градама како то тачно треба да се споји и изгледа
 
Мој мозак и даље не може да повеже оно са рендера са овим непорушеним градама како то тачно треба да се споји и изгледа
Mislim da to nas narod zove Budzevina. Ko jos prati projekat i render.
 
Мој мозак и даље не може да повеже оно са рендера са овим непорушеним градама како то тачно треба да се споји и изгледа

Pa u rendere nigde ne ubacuju ovu zgradu ka NBS (koju bi da ruše zbog promenade), pritom cela ta strana ka toj zgradi im je u staklu (prozorima) tako da će biti zanimljivo videti hoće li im uspeti da izguraju njeno rušenje pre završetka izgradnje.

Izvor: Beobuild.rs
kings-circle-residences-kraljev-venac-110923-01b.jpg
 
mozda imaju dil "sedite tu dok ne zavrsimo prvu fazu prve faze pa vas tu useljavamo i onda rusimo to gde ste sad....i onda radimo fazu dva tri whatever.."..recimo....
 
Pa u rendere nigde ne ubacuju ovu zgradu ka NBS (koju bi da ruše zbog promenade), pritom cela ta strana ka toj zgradi im je u staklu (prozorima) tako da će biti zanimljivo videti hoće li im uspeti da izguraju njeno rušenje pre završetka izgradnje.
Ne pratis na casu ta zgrada do nbs se rusi o trošku svih nas za šetalište doneta odluka o eksproprijaciji jos da je provedu
 
To je vec dogovoreno odavno.
Samo se trosak orebacuje sa firme na nas.
 
Meni je genijalno kako ćemo mi da platimo eksproprijaciju i rušenje te zgrade da bi lik koji će uzeti minimum 140 miliona čistog profita (dobro, minus porez) imao čist plac, umesto da je on uslovima prinuđen da sam to odradi. Nije dovoljno što je srušio sve i dobio dozvolu za monstruma, što će da ostvari profit od preko 100%, nego ajde da pomognemo još malo čoveku.
 
Neće taj lik sam uzeti. Moraće da podeli sa onima koji su mu sve obezbedili.
 
Vrh