Šta je novo?

Kamčatska ulica, obnova dela ulice i parkinga

BadMan

Intermediate
Učlanjen(a)
16.06.2010.
Poruke
438
Pohvaljen
119
Počela je obnova parking mesta kod mene u kraju.
Pratiću proces sa terase, pa šaljem foto izveštaje svakih par dana.
Inače, fotografije će biti bolje od sutra, napunio sam baterije za fotoaparat.
Za početak prva dva dana foto sa telefona. :)

U pitanju je parking u ulici Kamčatska, a ispod Danteove ulice. (Karaburma)

DAN 1.
34ds8yw.jpg



DAN 2.

2yov7kg.jpg
 
ohoho, već vidim novu parking zonu... naravno, posle izbora. prvo da se urede parkinzi, da se to svečano "otvori", da prođu izbori, pa onda zonica... jupii!!! ;)
 
Polako drugari,parking zone se sire kao teritorija,sada im je u planu profesorska kolonija,ovaj kraj ce tek za godinu-dve da uzoniraju.
 
Ne verujem da će ikada biti zona dalje od Pančevačkog mosta (na ovu stranu), pošto je ovo samo prostor za stanovanje, nema drugih sadržaja koji bi privlačili veći priliv automobila.
 
Bed+ sto su brzi kad su izbori blizu :) Radi se parking u okviru bloka preko puta sava centra ;)
 
DAN 7

U noći između nedelje i ponedeljka desio se požar i izgoreo je bager. Nisam bio kod kuće kad se to desilo, ali radovi su nastavljeni.

DSCN1974.jpg


DSCN1972.jpg


DSCN1973.jpg



DAN 8.

Odnet je bager i nastavljeni su radovi

DSCN1979.jpg


DSCN1983.jpg


DSCN1987.jpg


DSCN1990.jpg


DSCN1991.jpg
 
Ма то је опозиција запалила багер ! :D , да заустави напредак :p Интересантна је и она табла наслоњена на багер, "продаја станова" !
 
Ladno je bag** zapalila bager???Ovo polako prelazi u ludilo.Pri rekonstrukciji Bulevara je bilo svega,cak i kamenovanja radnika i masina sa obliznjih zgrada,ali nije bilo piromanije.
 
Zbog puta u proteklih par dana nisam bio u prilici da fotografišem svaki dan, no zamolio sam devojku da me odmeni u jutarnjim časovima (pre posla), te kačim slike uskoro.
 
Evo nastavka. Malo sam se pogubio u danima, pa samo neki sled radova u proteklih 10tak dana.

DSCN1995.jpg


DSCN1996.jpg


DSCN1997.jpg


DSCN2000.jpg


DSCN2006.jpg


DSCN2008.jpg


DSCN2011.jpg


DSCN2013.jpg


DSCN2014.jpg


DSCN2015.jpg


DSCN2017.jpg
 
Fino kvalitetno izgleda a gdje su linje :|
 
jel se zna ko je izvodio radove i ko je nadlezan za izdavanje naloga za ove radove?

jel ste pravili neku peticiju, ili ste imali neke debele veze, ili im je jednostavno dunulo da rekonstruisu parking? :)
 
IGC je izvodio, koliko ja znam nije bilo nikakve peticije, a ni veze. :)
 
Vrh