Šta je novo?

Izbori 2024

Схватите ово како хоћете, али сада је све у рукама амбасаде.
Veliku ulogu mogla bi da odigra ACAB. Vrlo zanimljivi inicijali političarke koja ne misli da je stabilokratija rešenje za Balkan.
Ona koja je stopirala 300m evra obećanih Srbiji za brzu prugu, a 13 milijardi evra Orbanu.
 
Опет ти убачени елементи и провокатори.

Господо молим вас, не наседајте! Какву то слику шаљете у свет? :ROFLMAO:
 
Ахахахахахахахаха

Па ово је фантастично! Сад десница да организује седи на наседај протест.
Nije desnica toliko glupa. Ne podsecaj me kad se setim tupastih iz nvo kad su mi se hvalili kako su sedali da ih ne pomešaju sa "bagrom". Da su tada pokazivali zube zajedno možda bi sadašnjost bila drugačija. Nego da se distanciraju od teoretičara zavere...
 
Iskreno i dalje mi deluje da je ovo fake reakcija i da ovi lideri moraju da rade ovo što rade samo zato što su uvideli masovni bes ljudi, svojih glasača. Radije bi ostali u krevetu i overili svoje mandate i uživali u privilegijama koje ti mandati nose i glumili neku opoziciju. Sem toga iritiraju sad već ozbiljno ove na Dedinju. Razuverili bi me samo ako bi na svim nivoima odbili mandate i tako oduzeli legitimitet orcima. Drugo, moraju svoja leđa da podmetnu, da budu na samim vratima institucija. Nije isto i u pravnom smislu. Običan student ili građanin može ozbiljno da najbe, političar lider mora da bude spreman i na suzavac i na pendrek, pa i da bude politički zatvorenik!

Ipak, kao što rekoh i ranije, mnogo veću odgovornost za sve ovo snosi desnica. Prvo zbog neuspeha pravljenja jedinstvene kolone (DB, ali i ljudska sujeta), a kasnije i povlačenja nekih veoma kvalitetnih ljiudi sa generalno legitimnim idejama (NS najviše), što meni lično upotpunjuje apsolutni poraz na svim nivoima. A drugo, pa zbog same ove situacije oko protesta! Prve bi Dveri koje su na nekih 2.9% u koaliciji (a sami imali preko crte) morale da podrže proteste, da se bune zbog RS glasača, traže čišćenje spiskova itd.
 
На протест је дошло нешто мање од 10,000 људи, док је истовремено само у ТЦ Галерији било можда дупло више. Није било довољно масе, а чим је почело прво кошкање, број људи је опао на око 1,000.

Тактика са заоштравањем је била исправна, али никако се није смело ићи даље од блокада. Дакле, нити је то било најављено, нити подржано, нити продуктивно. Сада Вучић може да хапси, ликује, шта год му буде дозвољено од стране амбасаде. Несторовић ће отворено подржати градску власт, и то је то.
 
Hulja pobedjuje u svakom slucaju.
Otpor je nikakav.
Ambasada daje podrsku.

Da ste bojkotovali trzne centre, narocito TC Galeriju, bilo bi drugacije. Ali gradjanin je danas samo potrosac.
Ali vecina uglavnom voli Hulju. Obozavaju ga.
 
Грађанска лажна левица на бранику отаџбине - сад је видиш/сад је не видиш

Изашли сте на већ неуставне изборе без провере очигледно нелегитимних бирачких спискова и тиме дали легитимитет државном апарату у рукама једног амбасадора и једног колонијалног намесника. И сад је ненасилна екипа пробегла насиљу или су дозволили да им то насиље подвале. Као што рекох на почетку ове изборне фарсе СПН се свим силама трудио да не добије власт.

Карма је одрадила своје. Добили сте скоро све оно што сте нама 2020е напаковали. :vops:
 
На протест је дошло нешто мање од 10,000 људи, док је истовремено само у ТЦ Галерији било можда дупло више. Није било довољно масе, а чим је почело прво кошкање, број људи је опао на око 1,000.

Тактика са заоштравањем је била исправна, али никако се није смело ићи даље од блокада. Дакле, нити је то било најављено, нити подржано, нити продуктивно. Сада Вучић може да хапси, ликује, шта год му буде дозвољено од стране амбасаде. Несторовић ће отворено подржати градску власт, и то је то.
pa to smo znali.
 
Dobro'e dobro'e. Nece se ovo ugasiti tako lako. Nemoj biti tolko cinican MC. Imajmo na umu, bitna je i slika koju saljemo u svet, svi lideri ce drugacije gledati na Vucica sad ma ko nam bio upravnik. Ovo svakako umanjuje i drma njegovu poziciju u svemu. Imajmo vere.
 
jedno razbijeno staklo. nije to neko veliko nasilje.
Нисам ни испратио. Ушао у кућу кад су већ почишћени. Шетао се са пријатељима по Калемегдану. Лепо вече било. На Н1 су рекли да су СПН-овци хтели да уђу насилно у зграду. А ја у потпуности верујем тој објективној телевизији која баштини праве вредности прогресивног западног света!
 
Vrh