Šta je novo?

Izbori 2024

Pohvala za zeleno-leve sto su se malo prok***** :cool:

410120799_746745714164528_4898106657681527025_n.jpg
 
Evo zadnjeg istraživanja kojim vučko gura nestorovića i miloša a spušta dveri i narodnu. Raspodela možda i deluje ok na nivou Srbije, naravno prepumpana u njegovu korist, nego pričam o tome što on ovo objavljuje par dana pre izbore?
 
Постоје инсајдерске информације да будућу владу праве Зелено леви фронт који ће иступити из СПН, Доста је било, СПС, Зукорлић и покрет Ми са професором Несторовићем.
 
Trebala bi, ali se ne gasi, iz mog iskustva tj ljudi oko mene, što su ljudi stariji tipa kad predju 60+ to su sve gori, kakvo god da im je znanje. Moj otac nije arogantan, veoma poštovan u svom okruženju, ne misli da sve zna, ali ne gasi tv. Sasluša on mene ali se to kosi sa onim što svojim očima vidi na tv-u. Kako bi izbegavali svadje (jer se uvek posvadjamo oko politike) ne unosimo toliko politiku u razgovor. Sasluša on mene ali meni je malo fitilj kratak pa prvi krenem da se derem. Evo nek napiše neko svoje iskustvo da je roditelje 60+ ubedio u nešto politički ako su na suprotnoj strani.
I kod mene je bilo tako samo sam vremenom shvatio da je bio više u pravu od mene tada. Tako je i sada sa vama...
 
Pohvala za zeleno-leve sto su se malo prok***** :cool:

410120799_746745714164528_4898106657681527025_n.jpg

Možda gađaju SPS/SNS glasače. Baklje, navijači...

Asociraju na stara dobra vremena kad su mogli da gepekuju pripadnike NGO sektora npr, vode na Tarzan plažu u sred noći, vežu za onu lijanu i igraju pikado sa belim (preferencijalno engleskim) guzovima koji se presijavaju na mesečini. Ima tu romantike i za žensko glasačko telo...
 
Mali offtopic, koliko su države EU tlačene i koliko jednoumlje vlada vidi se trenutno na primeru Mađarske koja blokira 50 milijardi evra pomoći Ukrajini. A u isto vreme se Srbija ubi od suverenosti.
 
Mali offtopic, koliko su države EU tlačene i koliko jednoumlje vlada vidi se trenutno na primeru Mađarske koja blokira 50 milijardi evra pomoći Ukrajini. A u isto vreme se Srbija ubi od suverenosti.
Mađarima su blokirali 30 milijardi sigurno iz demokratskih pobuda. I ovih deset što su im pre neki dan pustili i to sigurno ima veze s vladavinom prava...
 
Ако мене питате, ово истраживање нема везе са везом, иако је пропратни текст написан тако да не фаворизује СНС: https://nova.rs/vesti/politika/posl...last-na-republici-beograd-u-rukama-opozicije/
Naslov ne odgovara sadržaju. Saberi SNS i SPS, saberi ostale koji će preći cenzus po brojkama iz samog teksta, i... novinaru kečiga iz matematike. Ostaje nam samo da se molimo Bogu da nas pomiluje, da makar Beograd oslobodimo od izdajnika sada na vlasti.
 
Naslov ne odgovara sadržaju. Saberi SNS i SPS, saberi ostale koji će preći cenzus po brojkama iz samog teksta, i... novinaru kečiga iz matematike. Ostaje nam samo da se molimo Bogu da nas pomiluje, da makar Beograd oslobodimo od izdajnika sada na vlasti.
Oslobađaš Beograd od izdajnika sa učenicima Latinke Perović, potpuni nonsens.
 
Бирачко тело у Србији (које излази на изборе) у последњих 10 година, можемо да поделимо на 3 блока: црвено-црни блок (СНС, СПС, СРС), прозападни блок и национални блок. Флуктуације унутар једног блока могу бити драматичне, брзе и неочекиване, али да се бирачко тело из једног прелива у други блок - то може да се дешава само постепено, нарочито у кратким изборним циклусима какви су код нас. Зато се надам да су очекивања реална, и ево како тренутно изгледа неки тренд који укључује оно што анкете предвиђају за ове изборе.

1702632902447.png
 
Predrag Popović: S obzirom kakva je danas opozicija - nezainteresovana da predvodi narod u borbi za oslobođenje od naprednjačke diktature - samo majmun može da donese spas Srbiji. Ta uloga će, izgleda, pripasti Aleksandru Vučiću. On se stalno igra strpljenjem građana, kriminalom i aferama, koje svakog časa mogu da eksplodiraju i naprave rupu u njegovom kartelu. Nažalost, takav scenario je izvesniji od promene olovkom i glasačkim listićem. Mafija nikad nije raspisala izbore koje može da izgubi.
 
Vrh