Šta je novo?

Izbori 2024

Слоба, Мило и Мартић нису били националисти. Вук, Ђинђић, Коштуница и Караџић јесу. Шешељ је класичан комуниста који само експлоатише националистичку естетику и фолклор пошто је братство-јединство угинуло средином 80их.
Шешељ је највећи манипулатор, патолошки лажов, преварант и смеће од човека! Комуниста је онај који се залаже за велике ствари, онај који је идеалиста, а Шешељ није ништа од тога. Он је највећи шибицар бивше СФРЈ и данашње Србије. Он је створио Радикалску странку која нас је довела довде, и која ће настављати да нас гура у амбис. Деведестих година и ране 2000. године, његова странка је једва добијала гласове да пређе цензус и уђе у Скупштину. То је довољно јак доказ колико народ није имао нимало поврења према њима, јер су били тешки преваранти, и лажови који су покушали да нас упецају на националност, Космет, Велика Србија, и родољубство.
 
Poslednja izmena:
Seselj car hahaaha kako im je suknuo haha
 
Хаг му је донео највећу популарност, али недовољну да буде политички фактор по изласку. На том његовом наступу је изникао Тома а за њим и АВ.
 
Šapić je upravo najavio gradnju spomenika Draži Mihajloviću na Terazijskoj terasi.
 
Шта на то кажу спс, покрет социјалиста, пупс, социјалдемократе Расима Љајића, и остали коалициони партнери, и зашто ништа?
Pitaju ocel bit janjetne na otvaranju?
 
@centarfor Ne poznajem gospodu. 🙂

Ali priznajem da sam odgledao neke 3-4 emisije na terapiji sa Slavicom Dj.D... 😄 ona to onako majčinski vodi, ima toplinu u glasu i puna je empatije pa me njen način vođenja emisije smiruje 😊

Mada je i ona folirantkinja samo takva. 🙂
 
Gmizu ali nisu oni krivi. Jos su zivi ljudi koji su lepo ziveli za vreme komunista. Neko besplatna letovanja, neko dzabe stan, neko stan za 200 dem otkupa, neko sto je mogao za 3 crvene da se zabavlja s Cehinjama u Pragu... to je vise emotivna veza nego realni interes :) jos 10 godina i komunista se vise niko nece secati. Prosecan ljudski vek znamo koliki je... tako da, ceka se pad ispod cenzusa za koju godinu.
 
Хаг му је донео највећу популарност, али недовољну да буде политички фактор по изласку. На том његовом наступу је изникао Тома а за њим и АВ.
Није му помогло да стекне памет на изласку из Хага, као ни здрав разум. Остао је исти. Мада нешто ми говори да је постао гори.
 
Šapić je upravo najavio gradnju spomenika Draži Mihajloviću na Terazijskoj terasi.
Veličanje nekakvih ličnosti (ne ulazim u detalje), dok sa leve strane Dunava ljudi još nemaju kanalizaciju. I u drugim delovima Beograda. I pančevački most se raspada. I grad bude poplavljen posle svake kiše jer je loše projektovan. I imamo uskoro izuzetno zagađen vazduh.

Ali dobro, treba se žustro boriti za preseljenje mrtvih ljudi i pravljenje spomenika onima koji nisu još pronađeni, od toga možemo kakiti u Dunav, preleteti ga i onda disati punim plućima.
 
Šapić je upravo najavio gradnju spomenika Draži Mihajloviću na Terazijskoj terasi.

Све то око Јосиповог музеја и Драгољубовог споменика су клипови које Александар баца опозицији да се свађају око тога, јер зна да ни те главе у "опозицијама" још не схватају да има ствари о којима треба расправљати на теми историје а не теми садашње политике. Ако се прича о корупцији, митоманији, ситуацији у медијима... лако ће се све снаге удружити против зла. Овако баца коске да се кучићи гложе око тога, а корупција, крађа, стање на КиМ, мешетарења око рудних богатстава иду у други план.

Пошто се на бачене коске и клипове мора некако реаговати ја би предложио лево-десној опозицији да заједно изађу са тим да Шапић остави Теразије на миру, ако хоће да подигне Дражи неки маузолеј да нађе мање упадљиво место, али да не руши ни кућу цвећа, па ко хоће може и код Тите и код Драже. Ја би радије обишао Дражин маузолеј јер сам Титове већ обишао, али у Шапићев свакако нећу ићи коме год да га посвети.
 
Шта на то кажу спс, покрет социјалиста, пупс, социјалдемократе Расима Љајића, и остали коалициони партнери, и зашто ништа?
Пази сад кад се ова градска власт не (рас)падне због опозиције, него због човека који је умро пре 44 године.
 
Антић и социјалисти су Весићево крило режима. Шапић је Вучићева перверзија експлоатације жутих кадрова.
Иначе верујем да би и Ђинђић био за исељеље Титиног гроба.

Није му помогло да стекне памет на изласку из Хага, као ни здрав разум. Остао је исти. Мада нешто ми говори да је постао гори.
Остао је што је и био, службени пајац за замајавање јавности.
 
Vrh