Šta je novo?

Izbori 2024

90их је прво власт СПС подржала пропале комунистичке пучисте, а касније је пијани Јелцин хтео да има боље односе да Америком и педофилчином Клинтоном него што га је било брига за нас. Ми смо прости ван било какве сфере интереса Русије из објективних разлога. И у суштини она овде нема никакав утицај изузев продаје енергената. Џиберско ложење на Путина је класична жвака за сељака. Отприлике егал ложењу на Холивудску америку и запд због сјаја, пара и гламура, кока кола-марлборо-сузуки.

Што се тиче саме Украјине, насанкали су се на најгору подметачину, глумца за председника који их је увео у катастрофу. Пре Зеленског су имали шансе за Донбас и Луганск као аутономије по цену Крима, овако губе и још неке области по цену великих губитака, страдања и патње. НАТО помоћ је само уље на ватру.
 
Samo zbog ovoga oko grejanja trebaju sad da budu masovni protesti, možda čak i vlada da padne (koja vlada?). No, dobro. Imamo pametnije teme i vece brige. Sta je bilo devedesetih npr.
 
Ovo mi je fascinantno jer ne mozes da ne znas.

Nema tu onih prica, sta zna vecina sta se kopa i koliko nas unistavaju po nekim zabitima Srbije ili sta se desava na nekim tajnim sastancima i potpisuje...

Jer ovo, ovo osetis svako jutro kad se probudis. I prevarili su te jer su rekli da nece biti problema. I krse zakon. I uzimaju ti novac iz dzepa. A i zdravlje ugrozovaju.
 
Ovo mi je fascinantno jer ne mozes da ne znas.

Nema tu onih prica, sta zna vecina sta se kopa i koliko nas unistavaju po nekim zabitima Srbije ili sta se desava na nekim tajnim sastancima i potpisuje...

Jer ovo, ovo osetis svako jutro kad se probudis. I prevarili su te jer su rekli da nece biti problema. I krse zakon. I uzimaju ti novac iz dzepa. A i zdravlje ugrozovaju.

Sve si ti u pravu, ali licno zdravlje ne zanima nogo ljude kod nas.
Veruju u "nece mene".
Zive za Njegova Obracanja.
Ako im i uzmu novac iz dzepa, to je "za nasu decu".

Mislim da ne bi bilo protesta cak iako cela zima prodje bez grejanja.
Svako ce pokusavati da se pokeze kako se "snasao" i kako je pametniji od drugih.
 
Ovo mi je fascinantno jer ne mozes da ne znas.

Nema tu onih prica, sta zna vecina sta se kopa i koliko nas unistavaju po nekim zabitima Srbije ili sta se desava na nekim tajnim sastancima i potpisuje...

Jer ovo, ovo osetis svako jutro kad se probudis. I prevarili su te jer su rekli da nece biti problema. I krse zakon. I uzimaju ti novac iz dzepa. A i zdravlje ugrozovaju.
Vide oni da nema grejanja, ali znaju da je u Nemackoj jako lose javlja Rts i Pink svaki dan, pa im onda toplo oko srca nekako.
 
Значи Руси нас уцењују Косовом, зато што су дали вето на његову независност, и дали су вето на енглеску резолуцију да будемо проглашени геноцидним народом?
Руси нас уцењују блокирањем Косова да толеришемо ствари које ниједна суверена држава не би радила а против својих интереса. То је начин на који остварују моћ и вазалство над нама зарад својих циљева, као Белорусијом, Сиријом и сл. Не делимо границу да могу то потпуно да раде али могу да нас уцењују да радимо на своју економску и другу штету зарад њих

Не постоји и није постојала резолуција да се иједан народ читав прогласи геноцидалним јер то ни нема смисла и више је плод слобистичких бљувотина из деведесетих о Немцима (чак и овековечено у серији Отворена врата када Милица каже "нисам ја крива што су Немци геноцидалан народ")
Косово је било наше, па су Американци дошли и узели нам га.
Стварно је бесмислено дискутовати са неким ко има овај ниво познавања српске историје и геополитике генерално
 
Ironija.jpg

Irony.jpg
 
И како стоје ствари са састављањем владе?
 
Stvar izgleda propala... i Vučić će da podnese ostavku, želi da ga zaobiđe čaša žuči i Lazareva kletva..
 

Dobro jutro Kolumbo, nije nam mesto u EU, niti nas EU želi, i mi (većina naroda) smo to shvatili odavno. Ali Vulinov gazda AV to nikako da shvati, a on i dalje tvrdi da je AV najveći državnik otkad je sveta i veka, i da treba da vlada Srbijom doživotno. Ko u ovoj priči nije normalan? AV i Vulin koji spinuju do besvesti, ili oni ljudi koji im i dalje veruju čak i kada kažu da je nebo plavo?
 
Nasi sadasnji i buduci heroji i vlansici Srbije....


12%20%D0%94%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%9B%20%D0%90%D0%B2.jpg
 
Zanimljivo kako svi pljuju Vulina ali čim kaže nešto protiv EU svi mu aplaudiraju 🙄
Ko mu aplaudira? Nisi uopšte pročitao moj komentar, ili ga nisi razumeo; upravo sam rekao da je Vulin najobičniji šizofreni klovan i licemer, koji kao fol govori da je protiv EU, a 10 godina podržava Vučića koji se EU i SAD čepi gore od najžućih žutih lopova sa početka 2000-tih, od kojih su dve trećine inventar u svakoj SNS-ovoj vladi.
 
Ko mu aplaudira? Nisi uopšte pročitao moj komentar, ili ga nisi razumeo; upravo sam rekao da je Vulin najobičniji šizofreni klovan i licemer, koji kao fol govori da je protiv EU, a 10 godina podržava Vučića koji se EU i SAD čepi gore od najžućih žutih lopova sa početka 2000-tih, od kojih su dve trećine inventar u svakoj SNS-ovoj vladi.
Žuti jesu lopovi, a šta ćemo sa SPS-om? Ljudi sve zaboravili, ispadoše oni nevini i pošteni sa sve Miloševićem na čelu.
 
Mnogi misle da nema sanse da Hulja da ostavku, ali i ta opcija ima svojih prednosti.
recimo ovako:

1. nepopularne mere (snakncije Rusiji uprkos tome sto je 82% stanovnika protiv sankciaj Rusiji i priznavanja Kosova u UN) donosi koaliciona vlada s Dacicem, Djilasom, Marinikom, Boskom i ostalom bandom.
2. Hulja daje ostavku,
3. Tabloidi napadaju vladu, mole Hulju da se vrati
4. Hulja osniva novi, proevropski "srpski pokret"
5. Zbog stvorene krize, raspisuju se izbori da bi se "Srbija spasila"
6. Mediji daju podrsku novom pokretu
7. Hulja i njegovi pobedjuju i vladaju jos minimalno 30 godina
 
Žuti jesu lopovi, a šta ćemo sa SPS-om? Ljudi sve zaboravili, ispadoše oni nevini i pošteni sa sve Miloševićem na čelu.
Daleko od toga da je SPS pošten, poenta je da AV i njegovi mediji zadnjih 10 godina besomučno urlaju na lopove iz prethodne vlasti koji su opljačkali Srbiju, a simboli žutog lopovluka su u Vučićevoj vlasti dogurali do funkcija koje su u vreme te žute vlasti mogli samo da sanjaju: Dinkić, Mali, Vesić, Mihajlovićka, Trivanka, Čomićka, Bujošević, sa tim kadrovima bi neko neobavešten pomislio da je SNS nastao tako što se odvojio od DS-a, a ne od SRS-a.

Krali su u vreme Tadića, a Vučić ih je svojom moralnom neiskvarenošću naveo da od žutih lopuža postanu napredne poštenjačine, to je opravdanje za tu šizofrenu kadrovsku politiku koje bi verovatno dao Informer ili Đuka Bizon,
 
Poslednja izmena:
7. Hulja i njegovi pobedjuju i vladaju jos minimalno 30 godina
Ali vladaju u zemlji koja više nema kosovoski problem, koja nije proruska prćija i koja je (možda) u NATO.

Mada čisto sumnjam da će on tek tako predati vlast.

Ko se dokopa moći i vlasti ne predaje je mirno.
 
Ali vladaju u zemlji koja više nema kosovoski problem, koja nije proruska prćija i koja je (možda) u NATO.

Mada čisto sumnjam da će on tek tako predati vlast.

Ko se dokopa moći i vlasti ne predaje je mirno.

MIslis da ce se korupcija tada smanjiti?
Da ce biti lepo kao u Sev. Makedoniji, CG?

Te dve zemlje vec dugo ubiru plodove clanstva u NATO paktu koji prati izuzetan stepen demokratskog razvoja i drasticno smanjenje korupcije?
 
MIslis da ce se korupcija tada smanjiti?
Da ce biti lepo kao u Sev. Makedoniji, CG?
Zašto ne navodiš primer Slovenije,Hrvatske, Rumunije i Bugarske npr koje su duže u članstvu?

Ne, neće se smanjiti odmah i preko noći ali vremenom da, hoće.

Nestati neće jer je to nemoguće. Ali da se smanji u tolikoj meri da ne utiče na život običnih ljudi je moguće.

Da dodam i ovo: i CG i S Makedonija su uhapsile i procesuirale važne političare.

Kad će to u Srbiji da se desi?
 
Vrh