Šta je novo?

Izbori 2024

Није Додикова победа баш сјајна ствар, за време његове власти број Срба у РС је опао испод милион.

slazem se. I on je lopov kao Hulja.
Ali vdim ga kao manje zlo.
Sve sto ne voli Hulja, sve sto ne vole briselske zveri i urbani talibani, sve je manje zlo.
 
pa kako dotični ne voli Dodika, kad ga ko inventar, vuklja na svaku manifestaciju?

to što mu još nije čestitao, je taktiziranje, a da bi Mileta pukla čežnja;)
 
Све је то дубља игра. Сад као муслимани имају реформисте а Додик ће да глуми ретроградног националисту и то ће да буде амин за смањење ингеренција РС.
 
Pazi ovog... ko će to da nam uzme levu obalu Dunava? Njegov najbolji ortak Orban, ili Rumuni, sa kojima nikada nismo ratovali? Možda čak i Hrvati, koji su ispraznili sopstvenu Slavoniju, ali pikiraju Bačku npr... koji ludak.
 
Sa njim na čelu države ne bi me čudilo da zaratimo sa Rumunima. Pogotovo što je rumunska policija upala u tamošnje kancelarije NIS-a zbog špijunaže a ovaj već kukao kako "nam je samo još i to trebalo"
 
Mi ovde smatramo Hulju ludim ili glupim, ali svaki njegov potez je odlicno proracunat i iza njega stoji tim propagandnih strucnjaka. Mada ej on sada toliko uznapredovao da moze i sam.

Sejanje straha, zebnje, neizvesnosti, napetosti... narod s elozi na to. Nemojte razgovarati smao s a"inetelktualcima", razgovarjte sa nakupcima (dominantni mentalni sklop u Srbiji, penzionerima, taksistima, tinejdzerima...

Svi strepe. Tinejdzeri se pitaju da lli ce "Vucko opet da da 100e", jer to su patike.
Penzioneri strepa nad Srpstvom.
Nakupci se plase da bi nekoa mogao da uvede pravnu drzavu.
Urbani se plase da nas "EU nece voleti".

Potraznja za strahom i ludilom je ogromna. Hulaja i mediji pod kontrolom EU ili drzave jedva stignu da ih proizvedu.
 
Upravo tako, samo patetika. Njega interesuje kako da ostane na vlasti, a ne šta će biti sa državom. Hvata ljude na to da se on žrtvuje za zemlju i da treba da razumeju njegovu žrtvu. Verovatno se sprema da uvede sankcije Rusiji pa drami. Što se tiče teritorija, ne bi me čudilo da izgube i Vojvodinu. Kada god su radikali bili u vlasti, Srbija je bila sve manja i manja (u svakom smislu).
 
Све је то дубља игра. Сад као муслимани имају реформисте а Додик ће да глуми ретроградног националисту и то ће да буде амин за смањење ингеренција РС.
Kakvi reformisti ? Bećirovićeva SDP ima istu politiku kao i SDA, razlikuju se samo u jednom slovu i partijskim bojama. Sve im je isto, hoće BiH kao unitarnu građansku državu bez entiteta i kantona, navodno neće podelu na nacionalne i religijske "torove", ali zato cela Banja Luka, Bijeljina, Trebinje treba da slave 1. mart umesto 9. januara, svi trebaju da slave i dižu spomenike tzv. "Armiji RBiH", svi trebaju da pišu latinicom, svi trebaju da podržavaju secesiju KiM ili čak drugih delova Srbije, svi trebaju da u školama uče pseudoistoriju o "drevnoj Bosni" i "velikosrpskoj agresiji na BiH" koja se danas uči u muslimanskim kantonima po Federaciji, svako ko dovodi u pitanje srebreničku dogmu treba u zatvor.............................njihova vizija BiH se ne razlikuje od Alije Izetbegovića i njegovog sina.

Od 2006. nijednu ingerenciju Republike Srpske stranci nisu uspeli da otmu, i to je prvenstveno Dodikova zasluga. Da je za sve te godine Vučić vladao Republikom Srpskom, od nje ne bi ostao kamen na kamenu.
 
Poslednja izmena:
Битно је какав се спин направи. Не уздајте се пуно у Доду. Он је само обрнути Вучић, дошао као ЛДП а постао СРС, а овај наш обрнуто.
 
Dodik, Vulin, Đuka-Bizon i slični, govore ono što Vučić-čovek, zaista misli, a Vučić-Predsednik, ne sme da kaže
 
I oni su ti koji ga (satro) teraju da uvede sankcije Rusiji a on se junacki drzi i prkosi. 😁
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ozu
evo jedne - začuđujuće temeljne - analize, geneze odnosa Predsednika Republike, i njegove stranke, sa političkim strukturama u Republici Srpskoj; koga interesuje, nek baci pogled

 
Битно је какав се спин направи. Не уздајте се пуно у Доду. Он је само обрнути Вучић, дошао као ЛДП а постао СРС, а овај наш обрнуто.
Dodik je nekada davno možda govorio da je prozapadni političar, ali šta je on uradio prozapadno otkako je na vlasti? Koju to gadost je Dodik sa pozicije vlasti uradio protiv interesa Republike Srpske, koja bi bila čak i na mišiće uporediva sa Briselskim Sporazumom, Vašingtonskim Sporazumom, postavljanjem Brnabe za premijera, priznanjem samoproglašenog Šmita za "visokog predstavnika" i tri puta ponovljenim glasanjem protiv Rusije u UN? To su samo neki od najgnusnijih Vučićevih zločina protiv ovog naroda, a manjih pridruženih izdaja ima toliko da ih je teško sve nabrojati.

Vučić je i danas predsednik stranke koja u svom nazivu ima prefiks "srpska", ima logo u bojama srpske zastave, pa je stvarna politika te stranke van medijskih spinovanja srpska taman koliko i njihova ljista koja izlazi na šiptarske terorističke izbore, i čiji funkcioneri polažu zakletvu na ustav tzv. "Kosova Republjik".

Dodikova stranka formalno nema srpski prefiks u svom nazivu, ali je Dodik na srpskim prostorima najbolji primer kako treba da izgleda jedan državnik koji se bori za nacionalne interese svoje zemlje, bez obzira da li je njegova stranka leva ili desna. Dodik je u osnovi levi političar za kojeg bih ja najverovatnije glasao da živim u Republici Srpskoj ili da se on kandiduje na izborima u Srbiji, iako bi neki pro-LGBT i pro-NATO levičari sa naše političke scene mene sigurno okarakterisali kao "ekstremnog desničara" ili "velikosrpskog ultra-klero-fašistu".
 
Poslednja izmena:
Додик је опортуниста. Мења плочу како му одговара. Није искрен и бори се за своју фотељу. Ујахао је на НАТО тенковима. Исти је и Вучић.
Резултат рада Додика је јасан - мање од милион Срба у РС што је поражавајуће.
 
Популаципна политика у РС мора бити најважнија. Додик је јако мало урадио на оснаживању РС, њихови људи и даље долазе у Београд за озбиљније лечење и школовање, везе Србије и РС су срамно лоше, аутопутеви касне а железница је скроз занемарена осим теретне. Додик има само дневно-политичка наклапања и неко квази србовање што се свиђа простом народу, види га пјева са Гоци бендом на Мањачи под шатром. Исто ради и Вулин.
 
St amislite koje su kategorije stanovnistva u Srbiji zaista za promene i uedjivanje Srbije?

mislim da su za to najvise preduzetnici i ostaci radnicke klase, narocito oni bolje placeni, kao sto su npre progameri ili dizajneri. Tu su ostaci zanatlija, taksisti, privani zubari, seljaci itd.

Najveci protivnici uredjivanja Srbije i pobobornisipolitike SNS-a su univberzitetski profesori (narociro medicina), prigradsko stanovnstvo, mladi do 20 godina (cekaju 100E), penzioneri, drzavni sluzbenici, tajkuni i uvoznici. Svi koji muljaju.

Svi oni koji imaju realne poslove su protiv SNS-a, a realnih poslova je malo u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
ne znam samo, ko su politički činbenici, koji će izneti to uređivanje - da apstrahujemo '90te, i tu, SPS-om-rukovođenu kloaku, ali od 24.09.2000., elita, vođena DS-om, pokazala je kao svoju jedinu sposobnost, neutaživu gramzivost, a SNS, samo nastavio tim utabanim stazama

ko su ti novi ljudi koji će to uraditi?
 
ne znam samo, ko su politički činbenici, koji će izneti to uređivanje - da apstrahujemo '90te, i tu, SPS-om-rukovođenu kloaku, ali od 24.09.2000., elita, vođena DS-om, pokazala je kao svoju jedinu sposobnost, neutaživu gramzivost, a SNS, samo nastavio tim utabanim stazama

ko su ti novi ljudi koji će to uraditi?
Mislim da ih nema, broj ljudi sa realnim poslovima je vrlo mali.
 
Informer najavljuje obracun sa Dodikom, po nalogu okupatora.
Dodik se optuzujue za uvredu onog najsvetijeg medju Srbima, narocito u Srbiji.

"На порталу бањалука.нет, приватном порталу Игора Додика, сина Милорада Додика вечерас је објављен најпрљавији могући текст против председника Србије Александра Вучића!
У тексту под насловом: “Бирачко мјесто Андрићев венац” наводи се да председник Вучић стоји иза одлуке Јелене Тривић да у изборној ноћи прогласи победу и да тако изазове политичку кризу у Републици Српској!?!"


Uvrediti Vucica, posumnjati u njegove nadludske moci, za 90% gradjana Srbije predstavlja cin bogohuljenja.
Vucic je dao po 100E. Za te pare kupio je 100 sledecih generacija.
 
Već su mediji nelečnog počeli da pljuju Dodu uoči izbora kad su pisali o onom hotelu. Nisam verovao da je moguće ali izgleda da im je pukla ljubav

 
Pa da, juče je Politika pisala o tome samo u kontra smeru, nego nisam ni otvarao jer me uopšte ne interesuje.

 
Zamislite. Napao je Vucica.
Planine se tresu od uzasa.
Van Srbije niko nema razumevanja za nasu ljubav prema huljama.
 
Već su mediji nelečnog počeli da pljuju Dodu uoči izbora kad su pisali o onom hotelu. Nisam verovao da je moguće ali izgleda da im je pukla ljubav

Стигла директива из Брисела.
 
Inače meni nije jasno šta su Dodikovi bilbordi tražili u Beogradu? I to nemali broj istih je postavljen (neki i dalje stoje).
 
Vrh