Šta je novo?

Izbori 2024

Dobro je da neprijatelj zna sto manje o vama.
Neprijatelji su radikali kao glavni igraci EU ovde.
 
I sada treba da verujemo organizacijama pod njihovom kontrolom?
I da verujemo fasistickoj EU.
Pa čak i taj tvoj sa avatara sam kaže da je bolje biti član EU nego biti van EU.

I šta ćemo sad?

Suverenizam, ovo-ono, m?

 
Gospodin Viktor Orban na vlasti je tek 12 godina.
Madjarska je pre toga vec godinama bila u EU.
Nije problem biti u EU kad nisi rob i ne slusas briselske fasiste.


Nadamo se da ce Madjarska potrositi sto je moguce vise EU novca i sto pre izaci odatle.
 
Бојкот пописа је лош потез. Исти се нпр. одбио о главу албанцима око Прешева и Бујановца па нису добили породилиште.
Imaju porodilište u Vranju par kilometara od Bujanovca, ne treba im porodilište u 5 puta manjem Preševu. Ista priča kao kada bošnjačke manjinske partije traže da se sagradi međunarodni putnički aerodrom u Sjenici, a samo u Raškoj već imaju dva međunarodna aerodroma, Ponikve i Morava. Šumadija nema nijedan međunarodni aerodrom, istočna Srbija nema nijedan, Vojvodina kao najrazvijenija regija posle Grada Beograda ima samo jedan, a Raška ima čak dva. Ugljaninov i Zukorlićev problem je što su Srbi ogromna većina u Užicu i Kraljevu, kao i na celom razvijenom severu raške regije, kojeg oni iz zavisti i mržnje gledaju maltene kao inostranstvo.

Inače je kazna za odbijanje popisa oko 50,000 dinara. Skoro svi Šiptari u Preševu i Bujanovcu su popis 2011. bojkotovali, deo Bošnjaka iz Raške ga je bojkotovao. Koliko ih je platilo kaznu za taj prekršaj? Niko. Očigledno nismo svi isti pred zakonom, u ovoj zemlji su se manjinska prava davno pretvorila u tiraniju privilegovane manjine nad obespravljenom većinom.
 
Ево мало пратим саопштења поводом избора у Српској, и могувам рећи да је тамо фарса можда и већа него код нас. Наиме по саопштењима након првих показатеља сви су победили и СДСП и ПДП и СДС.
 
Pa čak i taj tvoj sa avatara sam kaže da je bolje biti član EU nego biti van EU.

I šta ćemo sad?

Suverenizam, ovo-ono, m?

Najbolje je rekao Vaclav Klaus, predsednik Češke i vodeći evroskeptik, Zoranu Miljatoviću, tada dopisniku, valjda, NIN-a. Pošto je Klaus u intervjuu pola sata izvrtao EU naopačke, ZM ga je upitao da li to znači da Srbija ne treba da uđe u EU? Klaus je odgovorio: 'A, ne, ne! Vi prvo uđite, pa posle kritikujte...'
 
Тривићка у РС прогласила победу, да видимо да ли ће исто урадити и Додик, или ће признати пораз.
 
Eto, i raspala Bosna ispade pojam za nas. Njihova Centralna izborna komisija veoma brzo objavi rezultate, a kod nas je RIK spavao zimskim snom...
 
Vučić još nije čestitao pobedu Dodiku i Željki Cvijanović. Ista žalosna faca danas, kao u našoj izbornoj noći od pre pola godine, kada je saznao da čak 3 suverenističke liste sigurno ulaze u skupštinu, i da ne može da ih obori ispod 3%.

Toliko za one koji tvrde da su Vučić i Dodik isto.
 
Poslednja izmena:
Па, праг од 3% је и смишљен да би се разводнила сцена, и ослабила и обесмислила опозиција. У таквим условима опозиција се бави самом собом. Јачи цензус - јача опозиција - слабија власт. Лично сам за цензус од 10%.

Што се Додика тиче, он нема капацитет да постане Вучић, дочим онај гиздави млади љубитељ хијалурона има, осим што није довољно патетичан, нема народ рашта да га сажаљева.
 
Poslednja izmena:
Што се Додика тиче, он нема капацитет да постане Вучић,
Puj, puj, puj, daleko bilo! Bogu hvala, i srećna je Republika Srpska što Dodik nema kapaciteta da postane Vučić. Kada bi Dodik postao Vučić, Republike Srpske i svih Srba zapadno od Drine bi nestalo u roku od mesec dana njegove vlasti.

Voleo bih da ni Vučić nije bio taj "kapacitet" da postane beogradski Milo Đukanović. Nažalost, kako je krenuo, dobri su izgledi da ga čak i prešiša u izdaji, lopovluku i slugeranjstvu prema zapadu. Učenik nadmašio učitelja.
 
kaže kolega gore, kako su te stranke, u stvari neprijatno iznenadile Predsednika Republike, time što su prešle taj sniženi cenzus

cinici među nama, bi pak obrnuli stvar, i rekli da je cenzus upravo i snižen, da bi te grupacije ušle u parlament;)
 
Šta će nam vlada?
Biće kako ON kaže.
U takvom sistemu vlada ne treba
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Čini mi se da će na kraju da se raspišu novi izbori..
 
Sve što ja imam da kažem o izborima uBosni, sveža stvar koju videh malopre i moja reakcija ispod:
Bosna.jpg

lol-risa.gif
 
:) :)
Odavno vec 5G fercera. Koliko vidim uskoro ces i ti. Bice zanimljivo viseti hoces li i ti progledati :)

Ovo za Elon Muska i Kosovo sam samo preneo kao zanimljivost da je pomenuo.
 
Мађарски премијер Виктор Орбан честитао је Милораду Додику (СНСД) на избору за председника Републике Српске (РС).
Мађарски премијер је у честитки Додику навео да ће „стремити наставку одличне политичке сарадње“.
Орбан је једини од страних званичника који је до сада Додику честитао изборну победу.

Hulja, glavni igrac EU, ne sme da cestita.
 
Vrh