Šta je novo?

Izbori 2024

Jedino ako smatraš da je naša "krivica" to što smo kulturno i jezički srodni Rusiji, što smo iste vere i što smo u svim ratovima u zadnjih 1000 godina bili saveznici.
Pa nije baš da smo jezički srodni. Srodniji su više sa Bugarima, sa njima su i ratovali i bili veći saveznici nego sa nama.

Nama su veći saveznici bili Francuzi nego Rusi.

 
Srodni smo jezički i te kako. Samo, sa Ukrajincima smo takođe srodni jezički, a genetski smo još dva i po puta srodniji nego sa Rusima... da ne kažem da smo im potomci, ali nismo daleko.

Gadno je ovo naše bratoubilačko janičarenje. Patnje Ukrajinaca uveliko nadrastaju naše iz 90-ih. Što reko Kadirov, selam alejkum, braćo pravoslavci. Terajte se, što se mene tiče.
 
Poslednja izmena:
А тема избори....Што не отворите тему о геополитици, ратовима и слично, да пишемо комотно. Овако не знам кад ћете ми обрисати пост па се не усуђујем да пишем.
 
Ako ćemo već imati fikus premijera, a treba da izaberem nekog iz vladajuće većine- glasam za Tatjanu Matić.. teta bar fino izgleda..
 
Pa nije baš da smo jezički srodni. Srodniji su više sa Bugarima, sa njima su i ratovali i bili veći saveznici nego sa nama.

Nama su veći saveznici bili Francuzi nego Rusi.

Nije baš da nešto verujem BBC-u.

Francuska nam je uslovno rečeno bila saveznik do Širaka, a Britanija nam apsolutno nikada nije bila saveznik, niti će ikada biti.
 
Ako ćemo već imati fikus premijera, a treba da izaberem nekog iz vladajuće većine- glasam za Tatjanu Matić.. teta bar fino izgleda..
Onda bolje da izaberu Irenu Vujović, lepše izgleda od Matićke i pogotovo od Čaleta Brnabe, a i mlađa je. Možda jedina bolja riba u SNS-u, ako ne računamo one mlade akademikinje iz Upitnika :ROFLMAO:
 
Irena je 83će godište... išla je u moju osnovnu na Voždovcu... Bila je iz imućne porodice, kako i zašto imućne ne znam. Sta je završila dalje od škola isto ne znam, kao ni šta je preporučuje da bude zadužena za resor ekologije...

Ali ono što znam su 2 stvari. Kao jako mlada bila je vrlo prijatna, kulturna i kao dete iz bogate porodice, nenabeđena, za razliku od nekih drugih devojčica... Usne su joj prirodno punije, nije koristila nikakve silikone, hijalurone i šta god da im poveća volumen. Prirodno je takva... Sećam se da je imala pozamašne grudi još u 4. razredu 😄

Tako da ta lepota, to su voždovački koreni 🙂

A što se izbora tiče, gotovi su. RIK je objavio konačne rezultate. Sad je ostalo da se sazove N. skupština u narednih 30 dana i onda rok od 90 dana (znači do pozne jeseni) za izbor nove vlade...
 
Tako da ta lepota, to su voždovački koreni 🙂
Hercegovački koreni, vidi se po prezimenu, najlepše srpske žene su rodom iz dinarskih krajeva. Znam to iz iskustva, pošto sam odrastao u gradu gde je 100% stanovnika doseljeno iz Stare Hercegovine, Raške, Bosne i Crne Gore.
 

Ne vredi raspravljati se s tobom jer nisi dovoljno obrazovan.
Japan je bio tradicionalno, monarhisticko drustvo.
I ti kazes: "Mogli su i oni da s eokrenu komunistima".

Knjigu u sake,pa navrati za par godina.
Ovako se samo sramotis.
 
Потпредседник Народне странке Мирослав Алексић рекао је да је позив Тужилаштва за разговор Слободану Миленковићу део кампање која се води против њега и његових колега како би се сломио случај Јовањица и како би, како је рекао, криминал наставио да води државу.

Barem jedna stranka da kaze nesto o coveku koji se usudio da se istinom suprotstavi Bati Andreju i srpskom Vodji.
Gde su Veselin, Bosko, Djilas i Marinika? Neka nam kazu zasto cute.

Gde je Savet Evrope, gde su ostala evropska g..vna koja se toliko brinu za demokratiju i prava raznih manjina?
 
Hercegovački koreni, vidi se po prezimenu, najlepše srpske žene su rodom iz dinarskih krajeva.


Hercegovina, Crna Gora i Dalmacija (i sad znam da rizikujem sa tobom ali i Albanija...) daju tu visoku, vitku, izduženu građu, ali u crtama lica, nisam baš siguran da je Irena eklatantan primer dinatskog tipa žena... 😄 Dinarski tip daje pre svega veoma lepe i zgodne muškarce. Najlepši muškarci sa Balkana su upravo odatle. Žene odatle građom jesu zgodne, ali često imaju malo grublji izraz lica. Neki muškarci to vole.

Tipičan primer dinarskog tipa žene je Marija Kilibarda. Zgodna jeste. Lepa nije.

Mislim da su Vojvođanke ipak slađe i više po mom ukusu. O Ukrajinkama da ne govorim. 🙂
 
Inače pošto postoji ta zabluda o lepim ženama sa Balkana, treba otići do Ukrajine ili Rusije da se vidi šta je lepo kad su žene u pitanju. Muškarci su odavde lepi, ne žene, nego mi momci... Kakav crni Balkan za žene, sve neke grubijanke, amazonke, još ako ima beogradski akcenat, onako bahato ponašanje, nego mi ne znamo bolje, pa navikli na ponudu odavde, pa nam super...

Ali opet kažem sve je stvar ukusa, i ne treba generalizovati... Neko voli dominaciju kod žena... Ja volim ono slatkice, lepršave, atraktivne, kao tipična Vojvođanka što je... mani me tih grubijanki dinarskog tipa 😄
 
Inače pošto postoji ta zabluda o lepim ženama sa Balkana, treba otići do Ukrajine ili Rusije da se vidi šta je lepo kad su žene u pitanju. Muškarci su odavde lepi, ne žene, nego mi momci... Kakav crni Balkan za žene, sve neke grubijanke, amazonke, još ako ima beogradski akcenat, onako bahato ponašanje, nego mi ne znamo bolje, pa navikli na ponudu odavde, pa nam super...

Ali opet kažem sve je stvar ukusa, i ne treba generalizovati... Neko voli dominaciju kod žena... Ja volim ono slatkice, lepršave, atraktivne, kao tipična Vojvođanka što je... mani me tih grubijanki dinarskog tipa 😄
...a ja volim Sremicu debelu pa malu...
 
Hrkalovicka za premijerku. Daleko najbolja riba, jos kad se namrsti, takve devojke su najbolje, iz iskustva;) Moralna velicina takodje, najbolje simbolizuje zlatno doba SNS.
 
И Дијаница је динарски тип (да се вратимо на антропологију).
 
Srbija i ovakva kakva je, je izmislila demokratiju i ljudska prava za Rusiju.
Demokratija i ljudska prava nisu nuzan preduslov za dobar zivot.

recimo desdava se kod nas ovo:
Зденко Томановић, адвокат инспектора Слободана Миленковића, саопштио је вечерас да су поседовали информацију да је одлучено о Миленковићевој ликвидацији на највишем безбедносном нивоу и да је то убиство требало да буде представљено као мафијашко. Будући да је за ту информацију постојао извор, тужилаштво и полиција морали су да провере такве наводе. Међутим, обрада информација никада није завршена, рекао је Томановић, желећи да илуструје селективно поступање надлежних органа.

Ali vecinu to ne zanima. Treba li im zameriti? Ide se u Grcku. Ide se u trzne centre, Konzumira se kako nalaze konzumerizam.
Fasizam koji zivimo obavlja funkciju i bez konclogora.
Ali vesala i logori su tu ako zatreba.

Da li batinog batu cuva Rusija ili demokratski Zapad?


Uskoro od demokratije i ljudskih prava nigde nisat biti nece. Kineski model je pobedio.
Hapsenja i progon novinara od Kanade do Nemacke to potvrdjuju.
Asanza ceka 100 godina robije jer je prikazao americke ratne zlocine svetu.

Tako, da urbana, lepa i pametna gospodo. Ucite jezike, obrazujte se.


Democracy is an empty lie
Dead like our yesterdays tonight
 
Poslednja izmena:
Ali jesu preduslov za dobro društvo...

Društvo bez toga ne može biti dobro, a sa tim ne mora biti dobro...

И Дијаница је динарски тип (да се вратимо на антропологију).

A Darija Kisić? Koji je ona tip? 😄 Ne bi me čudilo da ona bude premijerka... Vučić voli da nam priređuje te neke šok terapije, onaj za koga se najmanje nadaš...

Ona ima sve preduslove za novog premijera, pokazala se u pandemiji, lojalna je... 🙂
 
Зока коридорка ће бити највећи шок. Можда добијемо и владу са више женских чланова?
 
Darija je idealna za bilo koji prljavi posao.
Kao neka uspesna komsinica.
Kao bilo ko.
Zena ogrezla u sopingu.
Zena koja ide u Grcku.

Sve su to obicni, banalni ljudi. Setimo se Georga W. Busha, Setimo se Adolfa Ajhmana.

I ja sam saucesnik. Nism se spalio zbog Vodjinih zlocina.
I ja sam glup, poverovao sam jesenas.
Ne samo ja, Svi mi,

Jos pre 50 godina madjarski filozof bela Hamvas sve ovo je predvideo, ovo kvarenje coveka.
 
Pojma vi nemate..:LOL:Kakva Dijana Hrkalović, je l' ste čuli kakav ona glas ima, nijedan muškarac joj nije ravan, da se uplašiš.

Darija, Irena.. sve su to splavarke iz Granda.. Matićka je tu jedina gospođa..
 
Pojma vi nemate..:LOL:Kakva Dijana Hrkalović, je l' ste čuli kakav ona glas ima, nijedan muškarac joj nije ravan, da se uplašiš.

Darija, Irena.. sve su to splavarke iz Granda.. Matićka je tu jedina gospođa..
splavarke?
sta znaci splavarke?
 
Vrh