Šta je novo?

Izbori 2024

Ako Vučić 10 godina laže svoje birače, ne lažu njegovi šiptarski i nemački prijatelji.
Albanska politika u odnosu na nasu je primer otvornosti i moralnosti.
Na zalost.
Mnogo imamo da naucimo od Albanaca, iako su se kasnije osamostalili, politicki su vec daleko ispred nas.


Mi i dalje ostajemo prljava turska provincija.
 
Poslednja izmena:
Могуће да ће Неша да се склони мало у Дипломатију, а Зока да зајаше неку јачу функцију, као и да се мали Марко врати од преко баре.
Obecavam da se Djuric nece vracati preko bare jos najmanje 2 ipo godine. Ne ide to tako sa ambasadorima. Tj. ne povlaci se ambasador pre isteka mandata osim ako nije nesto gadno pogresio. Neozbiljno je
 
Као да нисмо већ имали неозбиљне потезе владајуће гарнитуре попут нпр. шест министара одбране за 10 година. Или уопште слање малог Марка у САД као амбасадора.
 
Da li je Vesić dobio neku novu poziciju da nas nervira?
 
Pa Neleceni jeste svojevremeno pricao kako ce da ga pretvori u premijera samo da bi nervirao ljude.

SNSovcima je to smisao zivota, da se svadjaju i nerviraju ljude. Tako i dodjose na vlast, jer mase ovde vole to vise nego dobar zivot.
 
Релно у овој гарнитури СНС нема бољег за ту функцију, једини који се истиче као самостална личност и поред подаништва вођи.
 
Mislim da će premijerka biti Ana Brnabić po 3ći put...

Hrabra je i vizionar, školovala se na zapadu, tečno govori engleski, razume potrebe savremenog društva, inicijator na polju umrežavanja i digitalizacije javnih sluzbi... Lojalan i odan partner u vlasti. Srčano se zauzima u odbranu svih zdravorazumskih rešenja, ne prećutkujući ono lose što je rađeno, tj. uz konstantan osvrt unazad... Uvek ostavlja prostora za samokritiku i intospekciju, ali samo kad je opravdana a ne kad strane gazde na čijem su platnom spisku Đilas i Šolak to narede... Porodična žena i odgovoran roditelj prema svom sinu kojeg puno voli... Sve što većinska Srbija očekuje od jednog premijera ona poseduje... Zašto da menjamo jedno dobro rešenje...
 
1655898152-FIL_8396-03-scaled.jpeg
 
Ko je ovaj sa pistoljem?

Дијана Хркаловић: Небојша Стефановић није подносио Андреја Вучића, трудио се да му загорча живот на сваком кораку. Он много воли те Американце, каква је то тајна веза, тајна љубав? Стефановић је прислушкивао Вучића.

Hrka postaje medijska zvezda.
St..ka i me zna da je Vodja 186 puta zvao svog drugara Velju telefonom da cakulaju.
Pa ga uhvatilo....
Mislim da majstori u Lengliju, Vidzinija umiru od smeha....
 
Ahahahahahaaha stvarno ispade kao da drži utoku!!! :ROFLMAO::ROFLMAO:

Isprva se mislim, reko šta priča MC, jel možda deo nekog citata ili neke vesti, i onda pogledam sliku iznad i stvarno deluje kao Ćuta sa utokom. :LOL:
 
🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Govoreći o nedavnom duelu vlasnika Pinka Željka Mitrovića i lidera „Kreni-promeni“ Sava Manojlovića, Aleksandar Jovanović Ćuta je rekao:

„Manojlović treba da zna s kim ide u duel, sa takvima se ne razgovara pristojno, sa takvim pojavama se razgovara istim jezikom kao i oni sa vama. Isuviše je Manojlović pristojan čovek za Željka Mitrovića. Željko Mitrović je jedna nadobudna seljačina."

Na pitanje da li bi on prihvatio poziv Mitrovića na duel, odgovara:

"Prihvatio bih. Bio sam ja na takvim duelima. Dovoljno sam nepristojan da mogu da se nosim sa takvim ljudima".
 
🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Govoreći o nedavnom duelu vlasnika Pinka Željka Mitrovića i lidera „Kreni-promeni“ Sava Manojlovića, Aleksandar Jovanović Ćuta je rekao:

„Manojlović treba da zna s kim ide u duel, sa takvima se ne razgovara pristojno, sa takvim pojavama se razgovara istim jezikom kao i oni sa vama. Isuviše je Manojlović pristojan čovek za Željka Mitrovića. Željko Mitrović je jedna nadobudna seljačina."

Na pitanje da li bi on prihvatio poziv Mitrovića na duel, odgovara:

"Prihvatio bih. Bio sam ja na takvim duelima. Dovoljno sam nepristojan da mogu da se nosim sa takvim ljudima".
Kakav kralj. Treba klonirati Ćutu u što više primeraka i onda počistiti zemlju od taloga. :cool:
rick-and-morty-jerry-smith.gif
 
Ali Jeremićevci...

To je ono, mora uvek da bude neka personifikacija, neko otelovorenje zla i sa njim neko čisto dobro (Vučić, naš bog otac)
 
Ako imamo otelotvorenje zla, imamo i otelotvorenje dobra:
"Након договора да их Александар Вучић прими у суботу, радници "Фијата" завршили протест и блокаду ауто-пута код центра "Сава""

Ako je neko sumnjao da je Srbij aorijentalna despotija sa polubozanskim vladarom, evo sada moze da vidi...
Tu je i srednjovekovna dihtomija sila zla i sila dobra.
Vecina stanovnika Srbije zeli da Mu se pokloni i zrtvuje.
Na zimu kad grejanje bude slabo, smrzavace se i verovace Mu i slusace Njegova saopstenja puni ljubavi.

Ali Jeremicevci.... otelotvorenje zla. Kao neki Ljoticevci.... Jer Djilas i Djilasovci su sada dobri.
 
Poslednja izmena:
Tekst je genijalan ako se cita kao na pravi nacin 🤣
 
Inace, bas lepi i komentari. Ovo je za one sa teme o vanrednom zatvaranju ulica da vide sa kim im se misljenja poklapaju ✌️🧡

IMG_20220623_012650.jpg
 
Vrh