Šta je novo?

Izbori 2024

SNS ce da padne kada dosadi narodu, njihovim glasacima i to ce vrlo brzo da se dogodi. 44% u Republici, sa sve Babusnicama Merosinama i Pakovracama koje nisu cule za kablovsku, sledeci put je 35% i kraj price. Njihova nesposobnost ce da im dodje glave, pa malo je falilo da ostanemo bez struje za zimu a mogu oni jos gore, samo cekajte. Zato glavu gore stizu promene. Ne potcenjujte teranje inata po kome je poznat nas slabo obrazovan narod, kad im pukne film ima da iz protesta propuste glasanje, vec je pocelo sa ovim izborima to kazu i sami u SNS.
Čim narod u Merošini dobije sbb glasaće za krug dvojke. Do tada, prljavi, krezavi, ružni, odvratni, neobrazovani, nepismeni Srpski narod iz Toplice glasaće za sns.
 
Čim narod u Merošini dobije sbb glasaće za krug dvojke. Do tada, prljavi, krezavi, ružni, odvratni, neobrazovani, nepismeni Srpski narod iz Toplice glasaće za sns.
Evo, i Vračarac potvrdio ono što sam ja pisao i kačio ovde.

Lelekom i ostali servisi i mediji zaista ispiru mozgove ljudima u manjim mestima po Srbiji koji prosto ne znaju za bolje.
 
Čim narod u Merošini dobije sbb glasaće za krug dvojke. Do tada, prljavi, krezavi, ružni, odvratni, neobrazovani, nepismeni Srpski narod iz Toplice glasaće za sns.
To je samo jeftin izgovor, ja npr. nemam SBB pa me to opet ne sprecava da glasam protiv vuclera i SePSe.
 
Kad čitam ovu poplavu stupidnih "političkih analiza" na Beobuildu, uglavnom samoproklamovanih suverenista, postaje mi jasno zašto narod ovako glasa. To je isti nivo znanja. Pri tako niskom nivou političkog razumevanja Srbije i sveta, to da li su takvi za ili protiv vlasti je više slučajna posledica okruženja u kome su se našli, ili onoga što su nekada na Internetu o tome prvo pročitali, a ne iole boljeg razumevanja ili bitnog razlikovanja od glasača vlasti.
 
Kad čitam ovu poplavu stupidnih "političkih analiza" na Beobuildu, uglavnom samoproklamovanih suverenista, postaje mi jasno zašto narod ovako glasa. To je isti nivo znanja. Pri tako niskom nivou političkog razumevanja Srbije i sveta, to da li su takvi za ili protiv vlasti je više slučajna posledica okruženja u kome su se našli, ili onoga što su nekada na Internetu o tome prvo pročitali, a ne iole boljeg razumevanja ili bitnog razlikovanja od glasača vlasti.
Na primer?
 
Čim narod u Merošini dobije sbb glasaće za krug dvojke. Do tada, prljavi, krezavi, ružni, odvratni, neobrazovani, nepismeni Srpski narod iz Toplice glasaće za sns.
Kada i Toplicu predate šiptarskim teroristima, onda ćete taj narod terati da glasa na šiptarskim izborima za (Anti)Srpsku Ljistu, a srpske izbore nećete ni raspisivati.

Inače, Merošina je deo Nišavskog Okruga a ne Topličkog, ali Vuciqi je rešio da svom koalicionom partneru Kurtiju i Rami pokloni sve do Niša. Zbog toga i gradi natoput droge Drač-Priština-Niš.
 
Kada i Toplicu predate šiptarskim teroristima, onda ćete taj narod terati da glasa na šiptarskim izborima za (Anti)Srpsku Ljistu, a srpske izbore nećete ni raspisivati.

Inače, Merošina je deo Nišavskog Okruga a ne Topličkog, ali Vuciqi je rešio da svom koalicionom partneru Kurtiju i Rami pokloni sve do Niša. Zbog toga i gradi natoput droge Drač-Priština-Niš.
Ti komentari a la ''Mladja Djordjevic'' i a la ''srbin.info'' su samo kontraproduktivni.

SNSektu tu ne mozes probusiti.
 

SNS mandat više, a Ujedinjeni mandat manje, tj. sada je odnos 56:54.
 
Poslednja izmena:
Ti komentari a la ''Mladja Djordjevic'' i a la ''srbin.info'' su samo kontraproduktivni.

SNSektu tu ne mozes probusiti.
SNS( Soroševa Narko Sekta) sigurno ne može pogoditi kritika da nisu dovoljno soroševci. To u očima njihovih birača nije kritika, nego pohvala.

Čuo si prvu Vučićevu izjavu u izbornoj noći; njemu ne smeta što su Đilas i Moramo zajedno dobili 17%, smeta mu to što su Dveri,DSS i Zavetnici uopšte prešli cenzus i što zajedno imaju 14%. Zna da mu jedina realna opasnost dolazi od patriotsko-suverenističke opozicije, a ne od prozapadne opozicije koja se od njega ideološki ne razlikuje.
 
Čim narod u Merošini dobije sbb glasaće za krug dvojke. Do tada, prljavi, krezavi, ružni, odvratni, neobrazovani, nepismeni Srpski narod iz Toplice glasaće za sns.
Nadajmo se da nikad nece dobiti sbb.
sbb je samo jos jedna varjanta tv pinka.
Medjutim, sbb povrh tpga sto laze kao pink radi to iskljucivo u interesu stranaca.

Nije sustina da svi gledamo ljigavi sbb nego da sve medijske kuce budu objektivne.

nije sustina da teror SNS-a bude zamenjen terorom lopova iz kruga dvojke. Jer ja pamtim i vreme pre 2011. pamtim kako su krali kako su zaposljavali svoje ljude kako su liberalni komesati iz G17+ mucili radnike i otimali.
 
Nadajmo se da nikad nece dobiti sbb.
Sa SNS-om će pre dobiti oklopnjake ROSU u Nišu, nego SBB. Mada, i kada bi gledali SBB, iza te kompanije stoji Vučićev gospodar Soroš, on ne može biti opozicija svom poniznom slugi.

Kada Vučić sagradi granični prelaz na autoputu između Aleksinca i Niša kao što je još 2012. sagradio između Leposavića i Raške, N1 i NOVA ga neće kritikovati što je Velikoj Šiptariji poklonio i taj deo Srbije, nego će ga kritikovati zato što ga zarad naše svetle evropske budućnosti nije poklonio još ranije.
 
Zar je N1 za vas nezavisna televizija?
Zar ne vidite da i oni cenzurisu?
Ili vam izgledaju urbaniji i umiveniji?

Sta je odvratnije, narodnjacka laz SNS-a ili demokratska laz urbanih?
 
Siptari i Madjari su se zapravo trampili, Siptari forsiraju levu, zapadnu polovinu Srbije sve do Subotice, a Madjari drze desnu, istocnu. Eno ih Madjari u Vranju 😄😄
 
Zasto kod Nisa? Ja sam cuo da siptari uveliko naseljavaju Mladenovac. 🤣
Zašto je napravio prelaze kod Leposavića i Zubinog Potoka? U tim mestima ima manje Šiptara nego u Nišu i Mladenovcu, bio sam više puta tamo.

Šiptari pretenduju da osvoje čitav jugoistok Srbije sve do iznad Niša, takođe i istočni deo Raške. Pogledajte mapu tzv. velike albanije. Njihovi ideolozi stalno govore da su tu "bili nekada", naravno pošto nikada nije postojala ni Albanija a pogotovo tzv. "Kosova", oni u svojoj neoosmanističkoj potsvesti misle na period turske okupacije, kada je granica Kneževine Srbije i Osmanskog Carstva pre Berlinskog Kongresa prolazila između Niša i Aleksinca. Toplica, Kosovo i Metohija, Niš, Južno Pomoravlje, deo Raške južno od Uvca su još uvek bili pod Turcima, koji su Šiptare ovde i doveli preko Prokletija.

Projekti kao što su Mini-Šengen i Open Balkan Šiptarima mogu omogućiti da na celom jugu Centralne Srbije bez rata postanu većina u sledećih 20 godina. Ako ne oni sami, onda sa migrantima svakako. Ako narod tih krajeva želi da doživi istu sudbinu kao Srbi na KiM, samo neka i dalje glasa za SNS.
 
Poslednja izmena:
Kosovo je zavrsena prica.

A sto se siptarske populacije i tihe agresije, odnosno demografskog osvajanja Srbije tice, o tome sam ti pisao do sad jedno bar pet puta. Ali ti prosto sve to izignorises i nastavljas da pricas jedne te iste price koje slusam evo circa vec 20 godina. Slusam od 2000. godine i najave propasti Amerike, i raspad EU, i rat Srbije i NATOa, i dogodine u Prizrenu™, i Kosovo je srce Srbije™, i drugi dolazak Svetog Slobe da oslobodi srpske zemlje...
 
Poslednja izmena:
Kosovo je zavrsena prica.

A sto se siptarske populacije i tihe agresije, odnosno demografskog osvajanja Srbije tice, o tome sam ti pisao do sad jedno bar pet puta. Ali ti prosto sve to izignorises i nastavljas da pricas jedne te iste price koje slusam evo circa vec 20 godina. Slusam od 2000. godine i najave propasti Amerike, i raspad EU, i rat Srbije i NATOa, i dogodine u Prizrenu™, i Kosovo je srce Srbije™, i drugi dolazak Svetog Slobe da oslobodi srpske zemlje...
Sve ih je manje i na Kosovu i u samoj Albaniji.
Sto zbog iseljavanja, sto zbog pada nataliteta i fertiliteta (Albanija ima 1,5 dete po porodici slicno kao i Srbija).
 
Ovi sto se kunu u Kosovo nikako da sloze pricu u nesto koherentno. Danas pricaju kako je Kosovo prazno jer se albanci masovno raseljavaju u EU pa je stoga dogodine u Prizrenu, a sutra opet nama naseljavaju s ledja negde nesto...
S druge strane, Rusi masovno kupuju nekretnine po BG. Udarile sile preko nas opet. Crni oro protivu Z. Kome ce se Srbin pre prodati pitanje je sad?
Ja se ne brinem jer imamo najjacu vojsku u ovom delu evrope koja ce velicanstveno da izgleda na vasarima a imamo i toliko internet ratnika i stratega da nam niko ne moze nista, jer su spremni i Moskvu da vade s dna mora ako ustreba.
 
Kosovo je zavrsena prica.

A sto se siptarske populacije i tihe agresije, odnosno demografskog osvajanja Srbije tice, o tome sam ti pisao do sad jedno bar pet puta. Ali ti prosto sve to izignorises i nastavljas da pricas jedne te iste price koje slusam evo circa vec 20 godina. Slusam od 2000. godine i najave propasti Amerike, i raspad EU, i rat Srbije i NATOa, i dogodine u Prizrenu™, i Kosovo je srce Srbije™, i drugi dolazak Svetog Slobe da oslobodi srpske zemlje...
Kosovo i Metohija, Raška, Vojvodina, Republika Srpska će biti završena priča tek kada cela Srbija nestane. A to će se desiti ako se budemo držali ovakvog defetističkog narativa.

Ogroman deo Vučićevih birača živi u ubeđenju da je upravo on taj "Sveti Sloba" o kojem pričaš, oni žive za dan kada će on održati dvočasovni ratni govor u skupštini, na kojem će uzviknuti "Od sutra, na vatru uzvraćamo vatrom!" uz gromoglasni aplauz celog naroda koji prati direktni prenos njegovog istorijskog govora na Pinku i RTS-u, i da će odmah zatim izdati naređenje vojsci da krene u revanšistički rat za oslobođenje okupiranih srpskih teritorija. Njegovi birači samo to čekaju, ali pre bi dočekali Godoa iz drame "Čekajući Godoa", nego taj dan.

Građanističko-prozapadna opozicija Vučića stalno optužuje da je on novi srpski Hitler koji će izazvati WW3 na Balkanu da bi stvorio Veliku Srbiju/Srpski Svet, takve budalaste optužbe sigurno neće razuveriti gro birača koji i dalje glasaju za njega, jer misle da nije iskreni prozapadnjak, samo što je za njih on "srpski Putin", a ne "srpski Hitler".

I zato se Vučić ne plaši ni 50 poslanika prozapadne opozicije u skupštini, ali itekako cvika i od jednog poslanika patriotske opozicije, koji nije pod njegovom kontrolom. Najviše od svega bi voleo da takva opozicija ni ne postoji, a da ga ovi prozapadni stalno napadaju da nije dovoljno evropejac, on mnogo sporije gubi rejting dok traje taj njihov ping-pong, nego kada bi u parlamentu sedelo 80 patriotskih poslanika koji bi kritikovali njegovu veleizdajničku politiku, a toliko poslanika bi najmanje bilo da su se DSS, DJB, Dveri, Zavetnici, Parović, Šarović, pa eventualno i SRS pre izbora udružili na jednoj zajedničkoj i programskoj listi.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Sve ih je manje i na Kosovu i u samoj Albaniji.
Sto zbog iseljavanja, sto zbog pada nataliteta i fertiliteta (Albanija ima 1,5 dete po porodici slicno kao i Srbija).
Upravo tako, takve informacije imam i ja a koristim svaku priliku kad naletim na nekog s Kosova da pitam kako je dole, i ko tj. sta koci napredak.

I ima dosta argumenata i dokaza u korist ovoga sto ti i ja kazemo ovde, dok dokaza o tom nekom sirenju siptara do Nisa ne videh do dana danasnjeg, posle 20 godina.

Ali ne vredi, ako sam ista naucio za sve ove godine, to je da Kosovo-fanatici nikad ne menjaju stavove i pricu, ma koliko dokaza ili argumenata im izneo. To je prosto stanje uma, preokupacija misli, koju nista nikad ne moze da promeni. Sve i da ih odvedes pred nekog postenog obicnog coveka s Kosova i pustis ih da cuje, iz prve ruke, sta je, kako je i zasto je dole. Jok, oni bi opet vrteli istu pricu.
 
Lepote CYBEPEHN3MA.
Kim Džongova Severna Koreja je milion puta slobodnija država od Vučićeve Srbije. Ako ništa drugo, barem ima nuklearnu bombu, što znači da Amerika može samo da joj preti agresijom.

Kamo lepe sreće da Sloba devedesetih nije izneo 3,5 milijarde maraka na Kipar, nego da je za te pare nabavio nekoliko atomskih bojevih glava na "crnom tržištu". Dok je postsovjetski prostor bio u haosu, to se moglo kupiti u tajnosti od nekog oligarha i za manji novac, ili barem neophodne sirovine za proizvodnju takvog oružja, a tehnologiju za to imamo još od pedesetih. Da je Milošević nuklearku nabavio na vreme, NATO agresija i okupacija KiM 1999. se nikada nebi dogodili, a verovatno ni 5. oktobar 2000.
 
Vrh