Šta je novo?

Izbori 2024

Кад већ спомињемо НБГ, ту имамо одличан пример топљења Шапића и СПАСа. Упоредите резултате од прошли пут и садашње збирне.
 
Miloš Jovanović potvrdio da je otvorena opcija da participira u vladi Srbije, mada ne po svaku cenu (ponuda mora biti odlična).
Sa njegove strane sasvim transparentno i korektno.
Ali ako ispadnu iz vlade, SPS su trostruko bolji koalicioni partner od DSS-a za Beograd. U prošloj deceniji su bili apsolutno korektan beogradski koalicioni partner sve do zadnjeg dana, kada im je Vučić dao mandat za vladu Srbije, a DSS glasao za obaranje beogradske vlasti onako maltene volonterski.
 
Poslednja izmena:
Ljubo, što bi neko napadao Hanicu? ;)

Hanica je fenomen, zato što je u svojoj profesionalnoj karijeri praktično bila deo antifa kulturne scene, zatim je postala visoki funkcioner ludog Raduleta, a poreklom je neke sasvim treće gore list...
 
Poslednja izmena:
Još jedna stvar koja mi nije jasna, 1 mandat razlike, pa ima da napraviš pritisak i halabuku na svim nivoima i da digneš energiju kao nikada do sad makar da ovi ništa nisu ukrali, kao svojevremeno sa Koštunicom (opšti konsenzus kasnije je da nije bila pobeda u prvom krugu).

Ma kakvi, totalna pasivnost i poneki raspevani, pijani hor...


Pa idemo onda da je branimo.. :cool:

Možda je Radule fulao zato što nije bio koncentrisan, morao da rasteruje napadače... :ROFLMAO:
 
Kad nece niko, moram ja da uzmem digitron u ruke :ROFLMAO:

Ako bi Dulo presao celzijus



Sns - 45
Uzpb - 25
Moramo - 12
SPS - 8
Nada - 8
Zavetnici - 4
Dveri - 4
Ajmo ljudi - 4
 
Bas se pre pola sata nasao i N1 da racuna

Oni kazu

SNS - 46
UZPB - 25
Ajmo ljudi - 3

Kod njih SPS i SNS 54 onda zajedno, kod mene 53. Ne znam ko gresi ili je do rezultata koje su koristili.

Alo, N1, smete li matematike?
 
Da li znate da su uhapseni neki visoko rangirani policajci bliski Zvonku i Kosovarima?
Prolecno ciscenje da niko ne bi dirao batu.
 
Bude li tesno u Bg-u, Zavetnica će da se prikloni SNS-u i eto.. džabe se nadamo.
 
Blic kaže da su i Zavetnici na tom nekom "velikom sastanku opozicije u Beogradu".
 
Opet kažem, najmilija stvar mi je što su antife do nogu potučene sa sve njihovim strepnjama zbog klerofašističkog divljanja (a u stvari najveće fašiste su upravo oni, što se jako lepo i pokazalo u svetu u protekle dve godine na čelu sa mlađanim novim liderima i vedetama Klausa Švaba). Čak je i ovaj SPS klasičan nacional-socijalizam i i živi na krilima izlapelih baba i mladih političkih karijerista na konto otete imovine KPJ.

Druga stvar, ideologiju na lokalu treba pustiti sa strane, bukvalno je izbor crno ili belo, kao u Slobino vreme. Hoćeš da gledaš Gangulu i Sićvea, glasaj. Evo ja bih podržao Radula i čak mrskog mi Duloa na ponovljenim mestima, samo da naguraju preko 3. Teško da bi tako nešto dozvolio egoizam ostalih partija. Ne znači to samo pad BG, nego nove izbore i kraj SNS za manje od godinu, dve. U stvari je vrlo zanimljivo što se Miloš Jovanović odmah odredio da bi pravio opozicionu vladu na lokalu, pre svih ostalih, a od nekih i za razliku! Žao mi je što taj 1 mandat trenutno nije na strani opozicije, pa da vidimo ko je izdajnik! Čini mi se i da je narod prepoznao i kaznio te ubačene desne kolone. Paradoksalno deluje da je trenutno najprirodnija koalicija SNS-Moramo!

Sa jedne strane moguće je da opozicija nema razgranatu strukturu kontrolora na obodu i da se prosto lapa, ali opet, ima nešto u tome da brat Brnaba može da dođe, kaže gde ste Jarkovčani, posprda se i da uzme 70%. Sa druge strane ne mogu da zamislim Đilasa kako uzlazi iz auta u "Jarkovu" ili Hanicu Adrović npr. Napali bi je domorodci, ne bi u životu prešla reku da ide na NBG, a ne u Jarkovo...
Ajmo opet, koja je to Antifa?

Ponoš i Đilas su desni centar.
BoTa i drugari su BoTa i drugari i ideologiju nemaju sem želje da opet budu bitni.

Moramo? Koji su potpuno nepoznati van velikih gradova i mesta gde su bili aktuelni ekološki problemi? Jedina Antifa na ovim izborima može da bude Moramo jer oni su jedina iole leva stranka, a oni su u svim sredina gde su opšte poznati uzeli po 10-tak posto. Za potpuno novu stranku nastalu od mikro pokreta.

Jeli neko očekivao da Moramo dobije 30% u Bg i NS i 10+% na republičkom nivou pa su "do nogu potučeni"???

Da podsetim da je sam za sebe "Ne Davimo Beograd" prvi put kada je učestvovao ma izborima bio ispod cenzusa u Beogradu i bio nula na republičlim izborima.
 
1. Zanima me da li je bilo kod nas od1991. nekih stranaka ili pol organizacija za koje bi se moglo reci da su bile manje korumpirane od proseka?

2. Donja vest govori o nasim principima (setite se kako je AV kukao pre nekoliko dana):
Судије Основног суда у северном делу Косовске Митровице, вратиле су се данас на посао, пошто су 25. марта одлучили да бојкотују рад због суспензије председнице тог суда Љиљане Стевановић, преносе медији у Приштини.

Od Kurtija mozemo stosta da naucimo. Oglusili su se o naredjenje EU i USA da oragnizuju izbore za nas. Tako se brani svoj interes. Mali kontrast u odnosu na nas.
 
Па како то сад ја сам мислио да су земље које се приклоне ЕУ и САД колоније, да тиме губе свој суверенитет који ми неутрални имамо

Откуд колонијалне силе допуштају својим колонијама да се оглушују о њихове изричите наредбе? Почињем да сумњам да нас ово приклањање Путину чини слободнијим и суверенијим него што би били иначе
 
Prvo UZS je totalni bućkuriš i to pretežno levi centar ako bi se ponderisalo shodno snazi!
Dulo je otvoreno levo sa sve svojim Kadinjača mantrama.
Moramo je raging levica koji sami pruznaju da su im nemački zeleni ideal i koji da su otvoreniji sa svojim stavovima ne bi prošli ne 3, nego 0.3% da se nisu šlepali na eko-aktivizam i još neke terenske aktivnosti (za to im svaka čast, ali se to opet ne mora vezati za ideologiju).

Svakako sam mislio na to da se više očekivala statistički normalnija raspodela kako levo/desno, tako i što se tiče prelaza cenzusa. Na kraju se ispostavilo da su ovi desno neočekivano skoro svi prošli, baš uz kažnjavanje tih večitih, ubačenih DB struktura, koje upravo i služe da dezavuišu svaki pristojan rodoljubiv pokret. Videćemo još za Milicu o čemu se radi, čak je i ona najavila danas mogućnost saradnje. Sad će i ovom izdajniku biti mnogo teže da završi neke stvari, a moguće i da će to morati da se desi baš uz širu podršku ovih gore!

Da, jako mi je drago zbog svega toga, ali ne bih više o tome, više bih voleo da padne BG i da se uguraju Radule, pa i Dulo. Evo ovaj tvoj "desni centar" je dao podršku Dulou, bilo bi lepo da slično ostali učine za Radulovića! Od mene ima punu podršku za svoj program, najviše zbog partokratije i lustracije!
 
Vrh