Šta je novo?

Izbori 2024

Један од најсмешнијих ствари у вези ових избора је што левичари инсистирају како је Србија скренула у фашизам и да ће кренути у геноцидалне походе да анексирају регионалне територије, десничари инсистирају да су победили издајници који ће да пусте регионалне територије низ воду

Jesam levičar, ali naravno da je priča o neofašizmu u Srbiji bez osnova.
Vučić vodi Srbiju ka političkom centru.
Doduše, reč je o političkom centru kojeg karakteriše čelično prijateljstvo sa drugom Sijem.
Mada u doba pijanih vodka-ratova, KP Kine je mal'te ne na političkom centru ovog vrlog novog sveta.
 
Ja sam čovek inženjer, a potkovan i formalnom logikom društvenih nauka, zato od političara želim da čujem nešto suvislo, smisleno i sa duhom. Zato Pajtić i Ponoš.
Svi koji čekaju harizmatičnog vođu za pobedu, koji će da se služi demagogijom, već sam rekao, jedina je opcija zgrabiti Vučića u prelaznom roku, čim postane predsednik svih građana.
Ti i jos vas 0,7 posto.
 
U neku ruku mi je i drago što je Ponoš prošao baš onako kako sam od starta rekao da će proći. To će nekima možda biti otrežnjenje.

Tadić je nekada pola glasova osvajao na račun svog dobrog izgleda. Ako se u 2022. godini ne kapira šta neko treba da ima da bi se dobro prodao i da bi srušio Vučića, tu ne mogu pomoći.

Harizma kuvane noge, kupusa koji se kiseli, starci Foče od stotinu ljeta itd.. Žao mi je što zvučim surovo, ali tako je.
Onaj mali sto je pretucen juce je seksi.

Bez uvrede Vucko, ne mislim na tebe 🤣🤣🤣





Zato sto nisi mali vise, ne zato sto nisi seksi.
 
Koga kod da opozicija kandiduje Pink i Hepi i Informer će ga zatrpati go**ima u koja će glupi narod poverovati.

Taj isti narod koji se tako gnuša SAD i EU je 22 godine slep i gluv da je svaka obrazovna ili zdravstvena ili kulturna ustanova koja je obnovljena ili izgrađena plaćena od EBRD ili USAID.

Ovde opet imenu predloge da se opozicija odrekne svega što je čini opozivijom sem suprotstavljanja Vučiću. Ja ne znam koliko Đilasova koalicija još može u desno a da može se razlikuje od Dveri i NADE.
 
Nikako pametni ljudi ovde da shvate da je njihova pamet ili kultura nebitna.
Pita se vecina.
A kako zivi i sta hoce vecina, idite pa vidite u MML ili Surdulicu.
 
Poslednja izmena:
stanislaw said:
Ja sam čovek inženjer, a potkovan i formalnom logikom društvenih nauka, zato od političara želim da čujem nešto suvislo, smisleno i sa duhom
Ti i jos vas 0,7 posto.
Ispraviću te, 17.7 posto.To je rezultat za ponos u ovoj zemlji Srbiji.
Drugi, odmah iza novog boga političkog centra, Aleksandra Vučića.
 
Gore od toga ne moze. Toliko je imao i Sasa Jankovic.
 
Коалицији Ајмо фали око 1500 гласова за БГ цензус, могуће да ће бити понављање на 20 места.
 
Koga kod da opozicija kandiduje Pink i Hepi i Informer će ga zatrpati go**ima u koja će glupi narod poverovati.

Taj isti narod koji se tako gnuša SAD i EU je 22 godine slep i gluv da je svaka obrazovna ili zdravstvena ili kulturna ustanova koja je obnovljena ili izgrađena plaćena od EBRD ili USAID.

Ovde opet imenu predloge da se opozicija odrekne svega što je čini opozivijom sem suprotstavljanja Vučiću. Ja ne znam koliko Đilasova koalicija još može u desno a da može se razlikuje od Dveri i NADE.

Sta mislis koliko su EU i USA izvukli novca odavde u istom periodu?
Narod je reagovao trezveno. Glasao je za onog ko im je dao neke pare, ko je uvezao brasno i misli o hrani i kovid bolnicama.
Klinci su odusevljeni. Kupili su patike.

Za to vreme Djilas, Jeremic i Moramo obecavali su jos evrofanatizma i 4 X vise racune za Infostan kad uvedu sankciji Rusiji i prestanu kupoviu rsukog gasa.

Gospodo, morate da postujete narod ili barem da glumite, kao Vucic.
Ako ne znate da glumite, da se pretvarate, vi niste za Srbiju.

Koliko samo ljudi je odustalo od opozicije samo zbog ednostanog izvestavanja N1 i Nova. Ljudi rezonuju. Ako vec treba d agledam Pink, gledacu srpski Pink, a ne americki Pink.
Cak i seljaci znaju da su izbori bili po nalogu Vucicevih gazdi, da se legitimizuje Vucic. To su dbro znali Vucic I Jeremic, a Dobrica mislim da to nije razumeo.
 
Коалицији Ајмо фали око 1500 гласова за БГ цензус, могуће да ће бити понављање на 20 места.
I? Milica zavetnica će u međuvremenu shvatiti da je Đilas jedan mnogo fini, opušteni riđi dasa?
Ili će BoTa čim probije Celzijus obnoviti ugovor o pomirenju sa Dačićem i eto stabilne većine u Beogradu?
I Nestorović gradski sekretar za zdravstvo?
 
Па ништа, чисто да се ослабе на БГ нивоу. Мада у суштини тешко ће бити коалиције рогови у џаку.
 
Sta mislis koliko su EU i USA izvukli novca odavde u istom periodu?
Narod je reagovao trezveno. Glasao je za onog ko im je dao neke pare, ko je uvezao brasno i misli o hrani i kovid bolnicama.
Klinci su odusevljeni. Kupili su patike.

Za to vreme Djilas, Jeremic i Moramo obecavali su jos evrofanatizma i 4 X vise racune za Infostan kad uvedu sankciji Rusiji i prestanu kupoviu rsukog gasa.

Gospodo, morate da postujete narod ili barem da glumite, kao Vucic.
Ako ne znate da glumite, da se pretvarate, vi niste za Srbiju.

Koliko samo ljudi je odustalo od opozicije samo zbog ednostanog izvestavanja N1 i Nova. Ljudi rezonuju. Ako vec treba d agledam Pink, gledacu srpski Pink, a ne americki Pink.
Cak i seljaci znaju da su izbori bili po nalogu Vucicevih gazdi, da se legitimizuje Vucic. To su dbro znali Vucic I Jeremic, a Dobrica mislim da to nije razumeo.
Koje su to pare Ameri i Evropljani izvukli i gde? Fabrike koje drže Kinezi i Korejanci? Arapski PKB i Beograd na Vodi? Ruski NIS? Kineski Bor?
 
Poslednja izmena:
Па ништа, чисто да се ослабе на БГ нивоу. Мада у суштини тешко ће бити коалиције рогови у џаку.
Istini za volju u teoriji može BoTa da se navuče preko cenzusa i može Milica zavetnica da ucenjuje gradsku manjinsku vlast u kojoj ne učestvuje, ali jasno vam je već na šta bi sve to ličilo i koliko bi moglo da traje.
 
Ovima "Moramo" izgleda bitno samo da su ušli u skupštinu Srbije. Toliko o doslednosti, šatro ekološkoj priči,tvrdoj opoziciji itd... Ne inreresuje njih Beograd, oni su prihvatili Vučićeve prognoze rezultata izbora. Nema ovde nade, ničega, treba otvoriti atlas i malo razmisliti gde bi se mogao nastaviti život.
Realno ova zemlja nema buducnost. Ko to ne vidi....sta da kazem
Nebitno je ko je predsednik i ko ce biti buduci predsednik, uvek ce biti ovako jer je sistem truo i nema volje da se menja jer im odgovara zivo blato
A narod vecinski zatucan i zadovoljan sa "samo da je penzija redovna"
 
Nije najbolje Novak. Drazi mi Vucic bukvalno.
Ето видиш. Никако угодити.

Ја мислим - иако су спортисти генерално пиглу људи - да имам доброг кандитата: зове се као Вучић, брадоња је као ја, миљеник организоване масе, показује интелигенцију на терену, истерали га зликовци из САД због политички некоректне супруге (жртва кенсел-културе), носи мађарско презиме по баби (веза са Орбаном и Пасторима), долази из места које има "Срб" у имену, а пореклом је Украјинац, што је одлично за спољну политику! Погодили сте - Александар Катаи за председника!
 
Koje su to pare Ameri i Evropljani izvukli i gde? Fabrike koje drže Kinezi i Korejanci? Arapski PKB i Beograd na Vodi? Ruski NIS? Kineski Bor?
Nisi cuo da primenjujemo vec > 10 godina SSP kojim omogucavamo visestruko subevncionisanoj EU privredi i narocito poljoprivredi da nam konkurise bez carina?
Nisi znao koliko EU firme zarade godinej smao preko udzbenika koje stampaju njihove firme?
Nisi znao kolikosu samo USA izvukle preko ponude za auto put.

Naravno, tu su Kinezi, Rusi i ostali kolonizatori.
 
Realno ova zemlja nema buducnost. Ko to ne vidi....sta da kazem
Nebitno je ko je predsednik i ko ce biti buduci predsednik, uvek ce biti ovako jer je sistem truo i nema volje da se menja jer im odgovara zivo blato
A narod vecinski zatucan i zadovoljan sa "samo da je penzija redovna"

Mozda nema mogucnosti za nas, ali ekipi iz Kaludjerice, MML-a i Borce je super. Dao Vucic 100 E, bog da ih vidi.
Tu su i klubovi na Savskoj promenadi za bogatije.
 
Ето видиш. Никако угодити.

Ја мислим - иако су спортисти генерално пиглу људи - да имам доброг кандитата: зове се као Вучић, брадоња је као ја, миљеник организоване масе, показује интелигенцију на терену, истерали га зликовци из САД због политички некоректне супруге (жртва кенсел-културе), носи мађарско презиме по баби (веза са Орбаном и Пасторима), долази из места које има "Срб" у имену, а пореклом је Украјинац, што је одлично за спољну политику! Погодили сте - Александар Катаи за председника!
Pa za predsednicke izbore i ok, trebala je svaka kurta i murta da izadje da ne bi doslo do pobede u prvom krugu. A onda u drugom da vidimo ko je nindza, a ko...
 
Nisi cuo da primenjujemo vec > 10 godina SSP kojim omogucavamo visestruko subevncionisanoj EU privredi i narocito poljoprivredi da nam konkurise bez carina?
Nisi znao koliko EU firme zarade godinej smao preko udzbenika koje stampaju njihove firme?
Nisi znao kolikosu samo USA izvukle preko ponude za auto put.

Naravno, tu su Kinezi, Rusi i ostali kolonizatori.
Koliko znam puteve nam rade Kinezi.

Štampanje udžbenika je Nemcima dao Vučić a ne prethodna vlast.

Ne znam kako možemo u EU bez SSP, a to i našoj privredi daje bescarinski izvoz.

Do pre par godina su većina stranaka i vlasti i opozicije imale konsenzus i putu ka EU.

Naša ekonomija postoji zbog SSP i pomoći EU ali se od glasača vlasti to krije a pro demokratski glasači opozicije su "razočarani" što za sve one godine nismo ušli u EU, iako nismo uradili ništa od sistemskih stvari.

Umesto da izgradimo institucija i rešimo korupciju i organizovani kriminal pa da onda odlučimo da li je ulazak u EU vredan KiM, mi smo rešili da pošto zbog KiM ne možemo u EU uništimo sve sisteme, sve institucije i da kriminal i korupciju vratimo na nivo iz vremena Miloševića ako ne i gore.
 
Neko je napisao da je ovim izborima, kroz koaliciju Moramo, Beobuild dobio predstavnike u političkom establišmentu.
Ali koliko vidim, svi koji su ovde aktivni na temi stoje na dijametralno suprotnom političkom stanovištu.
Deluje mi da je 80% publikuma zapravo desno od Vučića, novog boga političkog centra.
Počinje da mi se vrti u glavi.
 
Dobili smo dva clana foruma, ne znaci da su svi forumasi za to.

Mada i sto se toga tice

IMG_20220403_003647.jpg
IMG_20220403_003700.jpg

IMG_20220403_003712.jpg
 
Vrh