Šta je novo?

Izbori 2024

Dobrica oteo pobunu? Ne budi smešan MC. Što je najgore, ti bi da glasaš za Dveri, odnosno Boška, a on je jedan od glavnih otimača svih protesta, pa i onih svakodnevnih pre par godina.
Da li si pogleda sta onaj covek na snimku prica o Dobrici.
 
Da li si pogleda sta onaj covek na snimku prica o Dobrici.
Ne jer mi je video po nazivu i slici odmah neki klikbejt fazon Informer, Kurir i slično. Krajnje senzacionalistički i bespotrebno, tako da sumnjam i u kvalitet razgovora, kao i u kvalitet sagovornika.

Što je i dalje nebitno, jer ako to tvrdiš za Dobricu, govoreći da je zbog nekih tvrdnji on "neprijatelj" jer "otima proteste", kako onda možeš svesno da pišeš i podržavaš Dveri i Boška kada su oni to nebrojano puta činili? To da li sam ja gledao ovaj snimak ili ne, nema ama baš nikakve veze sa mojim pitanjem tebi.

I da ne bude odjednom da sam neki bot ga Dobricu, naravno da nisam, niti sam još odlučio za koga ću glasati. Ali barem znam da moju prijavu za glasanje u inostranstvu sigurno neću baciti glasanjem za Dveri ili Vučića.
 
Ne jer mi je video po nazivu i slici odmah neki klikbejt fazon Informer, Kurir i slično. Krajnje senzacionalistički i bespotrebno, tako da sumnjam i u kvalitet razgovora, kao i u kvalitet sagovornika.

Što je i dalje nebitno, jer ako to tvrdiš za Dobricu, govoreći da je zbog nekih tvrdnji on "neprijatelj" jer "otima proteste", kako onda možeš svesno da pišeš i podržavaš Dveri i Boška kada su oni to nebrojano puta činili? To da li sam ja gledao ovaj snimak ili ne, nema ama baš nikakve veze sa mojim pitanjem tebi.

I da ne bude odjednom da sam neki bot ga Dobricu, naravno da nisam, niti sam još odlučio za koga ću glasati. Ali barem znam da moju prijavu za glasanje u inostranstvu sigurno neću baciti glasanjem za Dveri ili Vučića.
Pa za koga onda da glasam?

Dveri su protiv iskopavanja litijuma i antiglobalisti?
Uzice je na ovoj temi isticao mnoge pozitivne stvari kod Dveri.
 
Pa za koga onda da glasam?

Dveri su protiv iskopavanja litijuma i antiglobalisti?
Uzice je na ovoj temi isticao mnoge pozitivne stvari kod Dveri.
Pa ne treba ja da ti govorim za koga treba da glasaš. Glasaj i za Dveri ako hoćeš, ali nije lepo uopšte da pljuješ po Dobrici i Moramo za jednu stvar, ako su istovremeno Boško i Dveri istu tu stvar činili nekoliko puta.
 
@MC

Mare je u pravu, Boško jeste više puta minirao neke zalete i akcije koje su imale smisla i šanse. Da li zato što je nečiji plaćenik, ili što je prosto opičen, ne znam. Ali nikad mu nisam verovao.

I Mare je u pravu kad ti kaže da se ne osvrćeš na razne BalkanInfo, SlavijaInfo, SrbinInfo i slične bljuvotine. Istina, u moru emisija, BalkanInfo ima par dobrih gostovanja odnosno smislenih i razumnih gostiju i intervjua (npr Mićko Ljubičić, baš je kod njih opisivao svoju senilnu majku koja je bila ljuti aktivista 90ih a sad senilna se kune u Vučića i Pink). Ali i oni vuku u neke čudne ideje, i vole da dovode dileje od gostiju (čast izuzecima) i onda izvlače bombastične naslove i citate. A ovi SlavijaInfo, SrbinInfo, Dokumentarne Emisije Balkan... to tek zaobilazi u širokom luku. Dileje na kub.
 
Од тих јутјуб емисија вредно је погледати без цензуре са КТВ.
 
Ovaj čovek je bio odbornik DJB-a a posle je sa Dverima i Narodnom strankom je sarađivao i služio da predstavi eko priču toj konzervativnoj opciji što nije problem da to ne čini na ovakav način da nas pljuje da Ne davimo Beograd sve vreme i naziva Crvenim kmerima. Ne znam sada da li je na nekoj izbornoj listi ili ne, poslednjim put sam ga video na javnoj raspravi za Plan generalne regulacije grada Beograd.

Dotični koji inače član ovog foruma se ranije družio sa Ne davimo Beogradom, ali mu je posle zaštite Borića na petlji Petlovo Brdo koju je vodio porastao apetit. Imao sam zadovoljstvo da me ekipa oko njega fizički napadne i proziva kada sam kao predstavnik "Po meri metroa" i skoro 5000 građana koji su potpisali peticiju hteo ući na javnu sednicu komisije za planove 12.10.2021. godine povodom Plana generalne regulacije šinskih sistema u oktobru prošle godine dok su to sve snimali njegovi partneri koji su imali Fejsbuk live. Na snimku od 1:13:00 imate snimljen napad na mene gde i kažu "Ovo g***o od Vučkovićka ne sme da uđe" koje traje nekoliko minuta, na 1:16:20 komentar "Po meri metro neće ući" a na 1:17:05 sam i fizički napadnut.


On i njegovi partneri su napravili svoj kordon ispred kordona MUP-a koji je bio na ulazu u zgradu uprave grada Beograda, a ja sam doživeo da me prozivaju Vesićevim botom, da mi je Vesić pisao prigovore i slično. Nisam zlopamptilo i ignorisao sam to što su radili isto onako kao kada sam dobio udarac u glavu od SNS aktiviste u zgradi opštine Zvezdara posle prisustvovanja sednici povodom vraćanja trole 28 u novembru 2019. godine dok su opštinski odbor Dveri ispred zgrade opštine imale litije za Kosovo. Moji saborci i ja smo izginuli letos bez i dinara interesa skupljajući peticiju da se utiče na plan metroa a oni su uleteli oportuno i napravili cirkus u interesu da skupe političke poene..

Posle nekog vremena sednice dotični kojeg neću ni imenovati je odlučio da je kordon besmislen pa je zajedno sa svojim partnerima ušao na sednicu komisije za planove. Njegov prigovor plan metroa se zasnivao na to da će metro stanica Banovo Brdo ispod parka uništiti park.

Odgovorno tvrdim da govori neistinu za platane na Bulevaru da je učestvovao jer sam ja bio tamo od prvog do poslednjeg dana i ne sećam se da sam ga sreo. Neka mu je na čast što spinuje i svojata borbe radi političkog interesa.
O pokretu ''Ne davimo Beograd'' 🤔
 
Poslednja izmena:
@MC

Mare je u pravu, Boško jeste više puta minirao neke zalete i akcije koje su imale smisla i šanse. Da li zato što je nečiji plaćenik, ili što je prosto opičen, ne znam. Ali nikad mu nisam verovao.

I Mare je u pravu kad ti kaže da se ne osvrćeš na razne BalkanInfo, SlavijaInfo, SrbinInfo i slične bljuvotine. Istina, u moru emisija, BalkanInfo ima par dobrih gostovanja odnosno smislenih i razumnih gostiju i intervjua (npr Mićko Ljubičić, baš je kod njih opisivao svoju senilnu majku koja je bila ljuti aktivista 90ih a sad senilna se kune u Vučića i Pink). Ali i oni vuku u neke čudne ideje, i vole da dovode dileje od gostiju (čast izuzecima) i onda izvlače bombastične naslove i citate. A ovi SlavijaInfo, SrbinInfo, Dokumentarne Emisije Balkan... to tek zaobilazi u širokom luku. Dileje na kub.
Balkan Info, Srbin Info, TV Tain, Slavija Info, HelmCast, KTV su praktično jedini mediji gde može da se čuje opozicija koja je protiv Vučića, ali i protiv čitavog evroatlantskog okupacionog sistema u Srbiji. Kada bi ti mediji imali nacionalnu frekvenciju ili makar kablovsku pokrivenost, režim bi mogao da sanja o 50% na izborima.

Nisu ni oni savršeni, često znaju da u emisiji ugoste razne šarlatane, bele magove, vračare, pseudonaučnike, sa pratećim senzacionalističkim naslovima. Ali mora se uzeti u obzir da ti alternativni internet-mediji nisu ni na Soroševim ni na državnim jaslama, i da žive od broja pregleda na Jutjubu, zato daju prostor i takvim čudacima. U svakom slučaju su milion puta profesionalniji od N1 i Pinka, barem kada se bave političkim temama.
 
Моја баба је редовно читала Треће око и увек је имала објашњење како је баш то у шта оно верује (нпр. кристали) истина која се крије али је остатак онога што пише шарлатанска глупост за чудаке
 
Balkan Info, Srbin Info, TV Tain, Slavija Info, HelmCast, KTV su praktično jedini mediji gde može da se čuje opozicija koja je protiv Vučića, ali i protiv čitavog evroatlantskog okupacionog sistema u Srbiji. Kada bi ti mediji imali nacionalnu frekvenciju ili makar kablovsku pokrivenost, režim bi mogao da sanja o 50% na izborima.

Nisu ni oni savršeni, često znaju da u emisiji ugoste razne šarlatane, bele magove, vračare, pseudonaučnike, sa pratećim senzacionalističkim naslovima. Ali mora se uzeti u obzir da ti alternativni internet-mediji nisu ni na Soroševim ni na državnim jaslama, i da žive od broja pregleda na Jutjubu, zato daju prostor i takvim čudacima. U svakom slučaju su milion puta profesionalniji od N1 i Pinka, barem kada se bave političkim temama.
Nema u Srbiji evroatlantskog okupacionog sistema, niti ga je bilo za vreme vlasti DS-a. Ono sto postoji je kalkulisanje sa sedenjem na dve ili vise stolica i pravljenje ustupaka od slucaja do slucaja, kako bi se izbegao ponovni ulazak u izolaciju. Ljudi od trideset godina starosti, nemaju pojma o tome kako su devedesete izgledale i sta su sve donele, pa su skloniji iluzornim idejama o vlasti koja bi uvela Srbiju u izolaciju i naivnosti da cena ne bi bila krvava.
 
Nema u Srbiji evroatlantskog okupacionog sistema, niti ga je bilo za vreme vlasti DS-a. Ono sto postoji je kalkulisanje sa sedenjem na dve ili vise stolica i pravljenje ustupaka od slucaja do slucaja, kako bi se izbegao ponovni ulazak u izolaciju. Ljudi od trideset godina starosti, nemaju pojma o tome kako su devedesete izgledale i sta su sve donele, pa su skloniji iluzornim idejama o vlasti koja bi uvela Srbiju u izolaciju i naivnosti da cena ne bi bila krvava.
Opet taj bauk "mračnih devedesetih" i "sukoba sa celim svetom" ? Ne znam o koje dve stolice pričaš, verovatno misliš na zapadnu i rusku stolicu. Zapadna stolica je za nas električna stolica na kojoj možemo doživeti samo egzekuciju kao narod i država, a ruska stolica nas od te egzekucije štiti. Ako mene pitaš, i izolacija je bolja od nestanka.
 
Mi sada mozemo da vidimo globalni neuspeh tzv zapadne civilizacije, odnosno pohlepe Zapada.
Na jednoj strani su velike zemlje Rusija, Brazil, Kina, Indija, Meksiko, cela Afrika.
Na drugoj stani je bolesni Hegemon ;ija se mo; zasniva samo na lazi i sili.
Sada se jasno vidi, sada mogu to da vide i oni koji nisu tamo ziveli kao ja.
Postoji samo pljacka i sila.
Ako pomislis da ima jos neceg nema.
Zapadnu duhovnost dokrajcio je neoliberalizam u potpunosti.

Tesko je tu biti na dve stolice. Medjutim strategija neutralnosti je za nas najbolja, upravo zato sto to kroz istoriju nismo znali da budemo.
 
Nema u Srbiji evroatlantskog okupacionog sistema, niti ga je bilo za vreme vlasti DS-a. Ono sto postoji je kalkulisanje sa sedenjem na dve ili vise stolica i pravljenje ustupaka od slucaja do slucaja, kako bi se izbegao ponovni ulazak u izolaciju. Ljudi od trideset godina starosti, nemaju pojma o tome kako su devedesete izgledale i sta su sve donele, pa su skloniji iluzornim idejama o vlasti koja bi uvela Srbiju u izolaciju i naivnosti da cena ne bi bila krvava.

Naravno da ima. Uk okntrolis enasu policiju, dok USA kontrolise ostatke vojske.
U Vladi sede njihovi asset-i.
Zatim imamo lanac NGO koji kontrolise vladu.
 
@MC

Mare je u pravu, Boško jeste više puta minirao neke zalete i akcije koje su imale smisla i šanse. Da li zato što je nečiji plaćenik, ili što je prosto opičen, ne znam. Ali nikad mu nisam verovao.
Danas citam da je Bosko u koaliciji sa nekim likovima koje opet kontrolise SNS.
 
Zasto nisam iznenadjen... :D
Mislim necu da kazem da sam ocekivao to, nisam nista ocekivao odnosno rekoh da je mozda ili prikriveni SNS pion ili jeste sam svoj, ali je opicen. U svakom slucaju, prosto ne verujem mu.
 
A Radulovic i DJB? Znam da je Radulovic bio Vucicev saradnik, ali da li je i dalje?
 
Јесте, мада, он је одувек био онако мало луд. А ту му је сад и др Јована Стојковић (за коју скоро сазнадох да је ћерка старе СПО-овке Сање Чековић - како се множе политичке династије, макар и са младине стране!).
 
Poslednja izmena:
А др Јована је била у коалицији са Левијатаном који су проверено Вулинови људи.
 
Misa Vacic br1 na listicu hahaha

Sta kazu Balkan Info, Srbin Info i Slavija Info, da li da gledamo dalje od broja 1 ili je to ono sto smo cekali decenijama da se oslobodimo :LOL:
 
Videh vest da je bio zreb, to se tako bira.
Mada moguce da dodje do trejda kao u NBA, gosn Prasic bi mogao da sefu ustupi br 1 za nastavak obitavanja u vladinoj kancelariji za fasizam i putinopoklonstvo.
 
Ja koliko znam, uzeli su 1 na svim. Cak je bilo vesti po medijima kako su ucenjivali notare da prvo obradjuju njihove potpise a kad dodju opozicionari, notari odjednom odu na odmor ili ne mogu da ih prime "jer su prebukirani".
 
Vrh