Šta je novo?

Izbori 2024

Ko je taj Vanja Grbic? Jel to neki kosarkas?
 
Koja je razlika Milosevic vs Kostunica i Vucic vs Ponos ?
Nego, nikako da navedes kandidata, cuj Vanja Grbic, to je toliko bezveze predlog da nemam komentar.
Evo imam i ja predlog, Rambo Amadeus, covek ima harizmu.

Ono sto hocu da ti kazem, mnogo bre zakeras, sta ce ti harizma za predsednika, dovoljno je da je kulturan, posten, da postuje zakon, umeren, da se ne dernja i bahati, to bi bio napredak svetlosnu godinu u odnosu na sadasnje stanje. Ako ima i harzimu to je super, ali nije presudno.
Moze npr da ima harizmu, ali da je djubre.

A ne, bi mi Martin Luter Kinga, ili nikog drugog, jer za nebeski narod samo bezgresni kandidat je odgovarajuci.
Koja je razlika između izbora 2000. god. i ovih sada? Razlika je ta što su izborima 2000. godine prethodile NATO bombe i zato je tvoj omiljeni Koštunica pobedio. A tebi još draži Ponoš bi pobedio Vučića jedino kada bi, daleko bilo, opet dobili bombama po glavi.

Šta će harizma predsedniku? Je l' ti to ozbiljno pitaš, ili se zezaš? Mi ovde govorimo o izborima u potpuno nenormalnim uslovima, gde treba pobediti jednu troglavu aždaju, a ne normalnog čoveka, koga bi trebalo da pobedi jedan drugi normalni čovek- mica, dobrica i nevina Juca. Je l' to toliko teško da se ukapira?

Vučić, koliko god da je zlo, za opoziciju je politički doktor, čovek koji je psiholog i koji 24h dnevno živi politiku u najgorem mogućem obliku. Njemu je ceo život politika, on će dati poslednji atom sebe da ostane u fotelji.

Je l' ti sada jasno zašto njegov protivkandidat iz opozicije mora da bude isto takvo čudovište, ali u pozitivnom smislu, osoba sa ludačkom harizmom i energijom koja može da privuče ljude da za njega glasaju - ne samo pozeraj iz kruga dvojke, nego i baba Stojanku i deda Jordana iz Babušnice. Neko koga i oni poznaju, ko ima ime i rezultate, a ne neko ko je celog života bio kancelarijski crv, bez ikakvog rezultata iza sebe, i ko je povrh svega-kako sam kaže u ovom intervjuu, prvi put putovao Srbijom van Beograda u svojim srednjim dvadesetim:https://www.istinomer.rs/akter/zdravko-ponos/ Pa da je Vučić sam sebi birao opozicionog protivkandidata, ne bi mogao boljeg od Ponoša da izabere.

A što se tiče Ramba Amadeusa, pa za Ponoša je izmislio svet.. Lično, tražio bih kandidata među bivšim sportistima, oni uživaju najveći ugled kod nas. Pisci i glumci su za našu sredinu i ove uslove danas suviše fini.
 
Da. Bivsi sportisti. Djokovic recimo ili neki bivsi fudbaler.
Mozda neko ko je bio u Zadrugi itd.
 
Koja je razlika između izbora 2000. god. i ovih sada? Razlika je ta što su izborima 2000. godine prethodile NATO bombe i zato je tvoj omiljeni Koštunica pobedio. A tebi još draži Ponoš bi pobedio Vučića jedino kada bi, daleko bilo, opet dobili bombama po glavi.

Šta će harizma predsedniku? Je l' ti to ozbiljno pitaš, ili se zezaš? Mi ovde govorimo o izborima u potpuno nenormalnim uslovima, gde treba pobediti jednu troglavu aždaju, a ne normalnog čoveka, koga bi trebalo da pobedi jedan drugi normalni čovek- mica, dobrica i nevina Juca. Je l' to toliko teško da se ukapira?

Vučić, koliko god da je zlo, za opoziciju je politički doktor, čovek koji je psiholog i koji 24h dnevno živi politiku u najgorem mogućem obliku. Njemu je ceo život politika, on će dati poslednji atom sebe da ostane u fotelji.

Je l' ti sada jasno zašto njegov protivkandidat iz opozicije mora da bude isto takvo čudovište, ali u pozitivnom smislu, osoba sa ludačkom harizmom i energijom koja može da privuče ljude da za njega glasaju - ne samo pozeraj iz kruga dvojke, nego i baba Stojanku i deda Jordana iz Babušnice. Neko koga i oni poznaju, ko ima ime i rezultate, a ne neko ko je celog života bio kancelarijski crv, bez ikakvog rezultata iza sebe, i ko je povrh svega-kako sam kaže u ovom intervjuu, prvi put putovao Srbijom van Beograda u svojim srednjim dvadesetim:https://www.istinomer.rs/akter/zdravko-ponos/ Pa da je Vučić sam sebi birao opozicionog protivkandidata, ne bi mogao boljeg od Ponoša da izabere.

A što se tiče Ramba Amadeusa, pa za Ponoša je izmislio svet.. Lično, tražio bih kandidata među bivšim sportistima, oni uživaju najveći ugled kod nas. Pisci i glumci su za našu sredinu i ove uslove danas suviše fini.
Moracu da te razocaram, takvog kakvog ti hoces nema...
Znaci cekamo Martin Luter Kinga ali Srbendu, pa kad se pojavi...
 
I to u zemlji gde je harizma zvana Tomislav Nikolic pobedio
Mozda da njega predloze kao protivkandidata Vucicu?
 
Svaki drugi kandidat je manje omražen od Vesića, ali Šapić teško da je zadržao veliki deo svojih pristalica nakon što je prešao u SNS; ljudi su ranije za njega glasali jer su mislili da je opozicija, do pre par godina je govorio kako može sa svima osim sa naprednjacima, a posle prvih republičkih izbora je ušao u vlast sa njima i na kraju utopio svoju stranku u SNS, čime se pokazalo da je verovatno od samog početka bio prevara. Mada se mora priznati da je jedan od pristojnijih funkcionera SNS-a, ako se bilo ko u toj stranci uopšte može nazvati pristojnim.
 
Jedno zanimljivo misljenje:
Не потцењујмо глупост гласача. У Београду већ одавно живе више дошљака него изворних Београђана, а дошљаци, уз сво дужно поштовање, не осећају Београд као неки свој изворни град, већ само као место где се зарађује да се оствари егзистенција. Таквима је потпуно свеједно и да ли ће метро да кошта 16 милијарди евра и да иде из Шимановаца у Добановце а не кроз Теразије и Трг републике, свеједно им је и да ли им је насеље са правилним широким улицама или са хаотичним лавиринтом сокака, свеједно им је да ли се зграде од историјске важности немилосрдно руше да би се сазидали ружни солитери од 14 спратова, а да и не помињемо да је културни дух Београда спао на нулу током владавине крмака из СНСа, да је саобраћај на ивици колапса 30% времена, да је инфраструктура бар 50 година у заостатку, и још десетине проблема које шапић и његова банда нису ни у лудилу способни да реше, али су итекако способни да их још увећају.
 
Svaka generalizacija je pogrešna. Ja sam npr. došljak u Beograd, rođen sam u drugom gradu ali ovde živim već odavno, pa niti sam ikada glasao za SNS, niti ću ikada glasati, na bilo kom nivou izbora.
 
Upravo htedoh napisati, i Ja sam došljak pa nije da me nije briga gde živim i kako. (manimo čuveno "došli divlji i oterali pitome") Gledam da bar svoju mikrolokaciju prilagodim i sredim, izmedju ostalog to je i razlog napuštanja mog rodnog mesta, nemogućnost za nekim promenama ka boljem. Najveća greška "opozicije" i zašto ljudi većinom glasaju za SNS je to zanemarivanje unutrašnjosti od strane "elite". Nije Beograd Srbija, neće nikada ni biti nadam se, ako ne spadnemo na čuveni Beogradski pašaluk. Ako si ti MC_ ta elita koja misli da su svi glupi koji nisu iz Beograda i ne razmišljaju kao ti onda je pobeda Vučića svakako i dalje zagarantovana.
 
73,956 views, Oct 6, 2021

^^
Šta se gleda i u šta se veruje u gradovima (gradovimA, množina, ima ih više, ali ipak svega par...) Srbije koji nisu dovoljno veliki i razvijeni da do njih može da dopre saznanje da postoji svet izvan Srbije, da postoji život bez SNSa, da postoji još operatera osim Lelekoma i još televizija osim Pinka i Krepija. I uopšte, da postoji način gledanja na stvari, život i svet koji se ne svodi na deljenje svega u crno i belo odnosno esenciju dobra (Vučić i Rusija) i esenciju zla (opozicija, CIA, NASA, Vatikan, Đilas, Rokfeleri... )

2:15 - ja eugh gledam najviše... Pink... gledam televiziju.. eugh... Prvu... te dve televizije i... eugh... Hepi. Tu te... dve... eugh... tri televizije... eugh ovako kao... pogodne...

Mislim da je dovoljno.
 
Poslednja izmena:
Upravo htedoh napisati, i Ja sam došljak pa nije da me nije briga gde živim i kako. (manimo čuveno "došli divlji i oterali pitome") Gledam da bar svoju mikrolokaciju prilagodim i sredim, izmedju ostalog to je i razlog napuštanja mog rodnog mesta, nemogućnost za nekim promenama ka boljem. Najveća greška "opozicije" i zašto ljudi većinom glasaju za SNS je to zanemarivanje unutrašnjosti od strane "elite". Nije Beograd Srbija, neće nikada ni biti nadam se, ako ne spadnemo na čuveni Beogradski pašaluk. Ako si ti MC_ ta elita koja misli da su svi glupi koji nisu iz Beograda i ne razmišljaju kao ti onda je pobeda Vučića svakako i dalje zagarantovana.

Ne delim takav stav. Smatram da su ljudi prinudjeni da dolaze u Beograd jer u njihovim gradovima nema posla. Ovde mogu da nadju nekakav posao.

Medjutim, primetio sam, mnogi cak i imaju stanove u svojim maticnim gradovima, i psiholoski zive tamo. Ovde samo rade. Svaki vikend idu tamo.
Nesto kao gastarbajteri.
Ali to nije ova tema.
 
Par ljudi, posebno odabranih za neku emisiju su tebi, tebi Benderu, dovoljan dokaz šta se gleda i šta se veruje u drugim gradovima? Penzioneri su oduvek bili najverniji glasači vlasti, nije to ništa Vučić izmislio samo je doktorirao. Ono zašto su i ostali za Vučića u drugim gradovima je to što im predhodni ništa nisu doneli već samo dodatno uništili. Nema to mnogo veze sa televizijom već sa egzistencijom, kao što je MC_ dao primer kako je čovek sa periferije besan na elitu "iz centra".

Medjutim, primetio sam, mnogi cak i imaju stanove u svojim maticnim gradovima, i psiholoski zive tamo. Ovde samo rade. Svaki vikend idu tamo.
Opet generalizacija i nemanje veze sa temom. Kakve veze ima ko koliko ide u rodni kraj za vikend? Evo i ja idem bar jednom mesečno iako bih voleo više. Zašto da se guši vikendom u velikom gradu ako može da se opusti u prirodi od posla? Evo Ja znam neke Beogradjane koji za nekoliko decenija života nikada nisu otišli na Avalu, Kosmaj, Divčibare i td... Šta sad to treba da znači? Da vole metež u kom se nalaze?
 
@mariks
Znači hoćeš da kažeš da u realnosti u srpskim gradovima i mestima manjim od 50.000 nije tako?
Ne delim takav stav. Smatram da su ljudi prinudjeni da dolaze u Beograd jer u njihovim gradovima nema posla. Ovde mogu da nadju nekakav posao.

Medjutim, primetio sam, mnogi cak i imaju stanove u svojim maticnim gradovima, i psiholoski zive tamo. Ovde samo rade. Svaki vikend idu tamo.
Nesto kao gastarbajteri.
Ali to nije ova tema.
Pošto mi se sve čini da ću uskoro da se odjavim sa foruma, jer kako je krenulo, ne vredi više, mislim na jednoj temi se brani investitorska kaubojština i favelizacija, na drugoj temi se brani neofeudalizam, na trećoj temi se piše kako je bolje živeti ko crv 100 godina pod monopolistom nego se jednom u životu izboriti za sebe i svoj kolektiv... elem, pošto mi sve ide ka tome, evo ja ću da budem drekavac koji će da istupi ispred mase i da glasno kaže ono što svi znamo, ali mnogi često zaboravljaju ili prećutkuju. :)

Razloga što su srpska sela i mala mesta u stanju u kom su je mnogo. Tu nema zbora.
Jedan od razloga je centralizacija društva, koja je uvek bila jaka na ovim prostorima. I ja kao rođeni Beograđanin prvi podržavam decentralizaciju, odnosno težnju ka što većoj decentralizaciji.
Drugi razlozi su brojne okolnosti koje su drukčije u malim mestima u odnosu na gradove.

Ali isto tako, jedan od razloga za to jeste što ljudi po malim mestima u Srbiji vole da prave sebi idole, bogove, poglavice, šamane, šabane, feude i ostale govnarije, kojima će da daju svu moć i odgovornost i time liše sebe odgovornosti kad god im nešto u životu ne ide dobro. I, ako se dovoljno puta razočaraju pa im 'presedne', da imaju koga da krive kad im nešto dugo ne uspeva. Jer primera radi, u njihovim glavama, kad njiva rodi dobro, to je jer je Vučić omogućio. A kad ne rodi, to je zato što Vučić nije stigao i to da sredi ili je pak Đilas to sabotirao posipanjem hemikalija iz vazduha (chemtrails i slično). Ne može da bude do njih. Ne može da bude do vremena. Jok, mora da bude odgovorna neka osoba. Kako za loš ishod, tako i za dobar. Čak i kad međusobno veze s vezom nemaju.

Još jedan razlog zašto u malim mestima ništa ne uspeva i svi žive pod svojim lokalnim Vlad Cepeš-ima jeste to što sami na čela tih mesta postavljaju izrode koji - proverena priča - kada im se vrati neki zemljak iz inostranstva, i poželi da uloži u nešto, da napravi nešto, da zaposli svoje stare komšije, da privuče ljude i pare u svoj zavičaj... prvo što čuje od izroda u Opštini ili Gradskoj upravi bude: ''ma bole me bre za to (za radna mesta i plate) nego koliki je moj procenat?''
Koliki je njegov plen da odobri da se na zarasloj travuljini-deponiji izvan naselja izgradi plac i manja hala za proizvodnju odnosno pakovanje voća i povrća iz tog kraja.

E takve izrode i vreće g...na ne biraju Beograđani, nego sami ti ljudi tamo. Oni ih prvo biraju i uzdižu da im budu predsednici Opština ili gradonačelnici, a onda posle dovoljno godina, isti ti ljudi šalju te izrode u Beograd da se tamo šatro bore za Babušnicu a i opšti interes celog naroda. I naravno, šta se desi kad već korumpirani izrod dođe u Beograd i omasti se još više i nakiti još jačim titulama? Pa pusti korenje tu i zaboravi na svoj rodni kraj. I vraća se u njega samo u kovčegu, a mnogi ni tad. Eno pun ih Beograd takvih.

Ali dakle takve izrode sam narod bira ovde. Tako je vekovima, tako je sada, i tako će biti još dugo godina. Jer ti nesrećnici po malim mestima prosto ne znaju za bolje. Oni znaju kako su njihovi preci živeli u plemenima sa šaBanima i poglavicama na čelu, i oni takve biraju. Jer i lakše je, jer onda nemaš taj neki osećaj lične odgovornosti i da sam krojiš sudbinu i boriš se i radiš za nešto. Lakše je reći to je bila Božja volja i/ili to me onaj komšija / Đilas / HAARP skembao, nego se suočiti sa svojom odgovornošću i nesavršenošću.
 
Poslednja izmena:
Eto, slažem se sa tobom u vezi te teze zašto je stanje takvo kakvo je u manjim gradovima i to jeste istina i jedna od razloga propadanja manjih mesta. Samo kažem da nije svuda isto i da nije svuda većina. Seti se da su jedina dva manja grada u Srbiji imali DS na vlasti dok je SNS uveliko vladao. To se na kraju ispostavilo kao gora solucija. Naravno da je istina to za procenat i da svako ko dodje na vlast u manjem mestu gleda samo kako da se izvuče i dodje za Beograd. Isto tako nisu ni došljaci ni ljudi iz unutrašnjosti odgovorni za sve loše što se dešava u Beogradu i Srbiji kako neki pišu, zato sam napisao to što sam napisao, i da neki klip "opozicione" televizije ne predstavlja ništa bitno već ima zadatak da dodatno ublati manja mesta i time stvara veći kontraefekat. Eto i Šapić je čuveni "opozicioni" poznati Novobeogradjanin pa se brže bolju sljubio sa Vučićem.

Znači hoćeš da kažeš da u realnosti u srpskim gradovima i mestima manjim od 50.000 nije tako?
Naravno da nije, posećujem takva mesta stalno. Pre bih rekao da je više tako po selima gde ljudi nisu imali ništa veoma dugo, a onda je došao Vučić i asflatirao put, doveo struju, internet... E tu nikakva "opozicija" nema šanse, a takvih mesta je mnogo. Pored toga, došao je "precednik" koji će da sluša njih umesto neke tamo "umišljene" Beogradjane. U tome je stvar.
 
zaboravih

Eto, pogledaj kako ti hoćeš da napustiš odredjenu zajednicu (iako se lepo osećaš tu) čim preovlada drugačije mišljenje koje ne mora nužno biti ispravno. E to osećaju i ti došljaci koji napuste svoje rodne krajeve i idu u nadi za boljim i kvalitetnijim životom, kada se izgubi volja za svakom borbom jer nema više smisla ni svrhe jer ne postoji način da se promeni nešto. Nisu to nikakvi "glupi" ljudi koji hoće ili imaju zadatak da unište Beograd (idu oni i u NS, NIŠ, KG...) kako se insinuira.
 
MIlosevic pokusao da ozivi socijalizam? Sa Milosevicem je pocela privatizacija, pojavili su se i prvi tajkuni (Miskovic, Kostic, Beko). Pocela je i rasprodaja vecih sistema kao sto je telekom. Milosevic se pre svega, kao i svaki srpski politicar, od 1804. do danas borio samo i jedino za vlast, za sebe, na racun stanovnistva.

Videcemo da li ce Makedonija i CG ostati cele. Za NATO to nije vazno, mogu da se raspadnu na 10 delova, ali da svi budu pod kontrolom.

Savetovao bih ti da ne pises iz ideoloskih predubedjenja nego da razmotris realnu situaciju, narocito ako je pitanje proslost jer je to moguce i lako.
Aли ове реакционарне менталне гимнастике и историјски ревизионизам

Још мало ћемо доћи дотле да су Слоба, Дачић и СПС као партија били либерални капиталисти а ДОС партизани

Процес окретања ка тржишту је трајао кроз цело постојање СФРЈ, почела је угледајући се на Стаљинизам а пред распад је имала берзу и тржне центре. То не значи да Милошевић није покушавао да одржи контролу над економијом и блокира губитак контроле над капиталом већ да ни он није био у стању да заустави талас који је почео и који га је на крају крајева и оборио
 
Od ove babe opozicija može da napravi politički program. Dobar deo opozicije se oslanja na to da će glasači glasati za njih jer je sns (o)loš, To je tačno, ali nije dovoljno. Suština je da preotmeš ove glasače koji su za Vučića, ne da budiš apstinente, ćorav je to posao.

Obećavaj 300e ako ti pobediš, 10 hiljada evra za svako novorođeno dete, ko ima troje dece nacionalna penzija, deli besplatne sadnice, šta god hoćeš, narod voli nešto da dobije, samo da je džabe. Jedan deo onih koji kapiraju šta radiš će te i dalje glasati, mali deo će da iskulira, ali dobijaš duple glasove, prevođenjem snsovaca na tvoju stranu. Idi ispred državne fabrike, agituj, ako te oteraju dođi sutra opet, ponesi antifriz u kofama, slušaće te za dve šoljice antifriza po dva sata.

I obećavaš svima sve, šta god hoće, može. Ako neko napadne srbe na kim, odma konferencija, deri se kako bi da si vlast ne zaštitio srbe, nego Srbiju vratio na teritorije srednjovekovne. Kad nastane sranje u EPSu, mnogo veći efekat je da vičeš kako se sve raspada, i da dogodine nećemo ni imati struje, nego da izlaziš sa nekim spiskovima, rast krive zaduživanja će imati nagli skok, što može ugroziti likvidnost...misliš da baba to razume? Sve pokradoše, sve prodadoše, sve uništiše, neće da imamo struje, ulje i brašno ide na 300, moramo da zaustavimo ovo, eeej, a možemo da budemo velesila, da hranimo pola Evrope, samo ako mi dođemo na vlast.

Eto te na 30% lagano, e onda možeš strancima da ideš da i njima nudiš šta god hoće. Lepo je što Boško viče kako ne sluša strane ambasadore, suština je da bi slušao kad bi hteli uopšte da pričaju s njim.
 
Слоба је глумио социјализам зато што му је одговарало да има гласачку војску под директорима који су били другови чланови партија (СПС и ЈУЛ) као и што је желео да буде нови Тито у очима Титиних пионира. Али одговарао је и капитализам у виду нпр. неке бензинске пумпе које су за време санкција имале уговор са Југоскандиком за повлашћену продају шверцованог горива. Оно што Слоба отприлике није хтео јесте улетање странаца као газда што имамо данас на крају. Слично Слоби, и Вучић глуми да је нови Тито (лидер Балкана), али и да је Српски Путин што је и даље идеал у очима простог народа када се прича о политици, отуд она напушавања Дробњака нпр. као што је Путин оног неког олигарха као натерао да потпише нешто а наш народ све у фазону е то је вођа, такав нам треба. А у суштини, Вучић има мрежу људи око њега који се богате и то је главни циљ СНС власти, пошто је то партија локалних бизнисменчића и тзв. газда којима се намештају разни послови, као и ДС/ДСС/Г17+/СПО/ЛДП директора који су променили чланску картицу да би сачували фотеље.
 
Aли ове реакционарне менталне гимнастике и историјски ревизионизам

Још мало ћемо доћи дотле да су Слоба, Дачић и СПС као партија били либерални капиталисти а ДОС партизани

Процес окретања ка тржишту је трајао кроз цело постојање СФРЈ, почела је угледајући се на Стаљинизам а пред распад је имала берзу и тржне центре. То не значи да Милошевић није покушавао да одржи контролу над економијом и блокира губитак контроле над капиталом већ да ни он није био у стању да заустави талас који је почео и који га је на крају крајева и оборио
Ti mislis da je Milosevica oborio kapitalizam, da je oboren jer je navodno bio socijalista?
Milosevic nije bio nista. Nije imao drugu ideologiju osim "odbrane srpskih zemalja" sto je bila floskula kao kod Vucica.
 
Слоба је причао оно што је народ хтео да чује, исто као што данас ради и Вучић. А радио је оно што је њему у интересу, опет исто као и данашњи председник.
 
😄😄
Ne sprdam se s ovim, samo ne znam šta drugo da kažem XD

giphy.gif
 
Od ove babe opozicija može da napravi politički program. Dobar deo opozicije se oslanja na to da će glasači glasati za njih jer je sns (o)loš, To je tačno, ali nije dovoljno. Suština je da preotmeš ove glasače koji su za Vučića, ne da budiš apstinente, ćorav je to posao.

Obećavaj 300e ako ti pobediš, 10 hiljada evra za svako novorođeno dete, ko ima troje dece nacionalna penzija, deli besplatne sadnice, šta god hoćeš, narod voli nešto da dobije, samo da je džabe. Jedan deo onih koji kapiraju šta radiš će te i dalje glasati, mali deo će da iskulira, ali dobijaš duple glasove, prevođenjem snsovaca na tvoju stranu. Idi ispred državne fabrike, agituj, ako te oteraju dođi sutra opet, ponesi antifriz u kofama, slušaće te za dve šoljice antifriza po dva sata.

I obećavaš svima sve, šta god hoće, može. Ako neko napadne srbe na kim, odma konferencija, deri se kako bi da si vlast ne zaštitio srbe, nego Srbiju vratio na teritorije srednjovekovne. Kad nastane sranje u EPSu, mnogo veći efekat je da vičeš kako se sve raspada, i da dogodine nećemo ni imati struje, nego da izlaziš sa nekim spiskovima, rast krive zaduživanja će imati nagli skok, što može ugroziti likvidnost...misliš da baba to razume? Sve pokradoše, sve prodadoše, sve uništiše, neće da imamo struje, ulje i brašno ide na 300, moramo da zaustavimo ovo, eeej, a možemo da budemo velesila, da hranimo pola Evrope, samo ako mi dođemo na vlast.

Eto te na 30% lagano, e onda možeš strancima da ideš da i njima nudiš šta god hoće. Lepo je što Boško viče kako ne sluša strane ambasadore, suština je da bi slušao kad bi hteli uopšte da pričaju s njim.
Zasto bi onda rusuli uopste Vucica, ako ovi drugi treba da se ponasaju isto kao on ???
 
Vrh