Šta je novo?

Izbori 2024

Mihajlović je jedna od boljih ministara a ne voli je druga frakcija u kojoj je i ex VD direktor EPS-a. Inače, drago mi je da počinju da se profilišu stranke kod nas, možda i jednom budemo imali partije koje imaju neku ideologiju i politički program umesto trenutne situacije koju wikipedija naziva "Big tent".
 
Meni je ova Brnabiceva i dalje hit, sad je prvi put cujem i vidim posle dugo vremena zbog svega ovoga sa Novakom.

Kapirao sam na pocetku da je to neka mlada karijeristkinja, obucena i dresirana od strane zapada, bescasno g***o, ali inteligentno i obrazovano.

Medjutim, ona i engleski jedva govori, mesa jer i je l', jedva sklapa recenice.
 
Mihajlović je jedna od boljih ministara a ne voli je druga frakcija u kojoj je i ex VD direktor EPS-a. Inače, drago mi je da počinju da se profilišu stranke kod nas, možda i jednom budemo imali partije koje imaju neku ideologiju i politički program umesto trenutne situacije koju wikipedija naziva "Big tent".
Ti se zezas ili? Po cemu je ona "jedna od boljih ministara"?
Afera sa aferom je prate od pocetka
 
Зоруле је највеће зло у Српској политици после оног смрада Влаховића. Нема већег лицемера.
 
Ne znam nikog ko ima lepo mišljenje o Zorani Zmihajlović. Poređenja radi, znam ljude koji su izrekli lepe reči ili pohvalili neke aspekte ili imali prijatna iskustva sa recimo Nebojšom Stefanović, neki su bili puni hvale o Anđelki Atanasković, mislim da sam čuo ponešto lepo i za Jadranku Joksimović...

Ali o Zmihajlovićki nikad ništa. Čak ni od njenih partijskih kolega i glasača SNS. Ne voli je celokupan narod, ne vole je glasači SNSa, ne vole je ljudi koji rade za nju, ne vole je ljudi iz sveta građevinarstva koji rade sa njom... ne znam da sam ikad čuo da je neko u nečemu hvali.

Mislim da niko ne spori da je sposobna da istera svoje, i jako lukava i pametna. To je jasno iz aivona. Ali mislim da je niko ne ceni, ni kao stručnjaka, ni kao osobu, ni kao funkcionera.

Za Vesića važi isto. Nisam nijednom čuo da je iko rekao bilo šta lepo za njega, ni u pogledu sposobnosti, a kamoli u pogledu čovečnosti.
 
Oдлично поређење, Зоруле је женска верзија Весића, исти ниво тврдоглавости и дрскости. Зока који год ресор да је ухватила, ту су настали проблеми. Сва кашњења у изградњи путева, сва дивља градња и инвеститорска дивљања, сво мртвило у железници, и тренутни распад у електроенергетском систему, све су то плодови Зокиног погубног рада.
 
Hvala. :D S tim što je Zmihajlovićka više arogantna i uobražena. Ono, grozna je, ali... ima neke odlike humanoida. Zlog, povkarenog čoveka, ali bar čoveka sa kičmom.
A Sićve je nekako... on je bukvalno beskičmenjak, neka ljigava masa. U stvari, najprostije, on je Gremlin iz šahta. :LOL:


P.S.
Uvek me slatko nasmeje ovaj snimak :ROFLMAO: Kako mu ovaj epski dobacio... :ROFLMAO:
 
Бем ли га, ја јесам чуо од више људи (па и од неких у чији став имам вере) да је Весић способан, или чак "једини способан у градској власти", па чак и од Чеде Антића (кога ценим) да је крајем деведесетих то био једини човек у ДС-у с којим се могло о свему разговарати (што верујем, јер добро познајем стари ДС и тај болно неописиви скуп медиокритета).

За Зорану и за њене сараднике - или да су најарогантнији људи на свету (и сам сам имао инцидент са њеним шофером испред једног хотела), или да је она непосредан страни експонент у Србији.

Мислим да је за Зорану и једно и друго тачно, а за Весића, да важи оно: Какви ли су остали кад је он најспособнији...

Свакако, мени лично, двоје најнеомиљенијих ликова у естаблишменту.
 
Зока је иста као и Брнаба и Дариола. Све три су безосећајне, неморалне и покварене до зла бога. Управо са таквим кадровима власт је додатно ојачана, док се женомрсци радују гледајући какве госпођице управљају државом. Нису оне ту дошле гласом становништва већ манипулацијом и додворавајући се господину АВ.
 
Poslednja izmena:
Ипак је Зоруле гора од Брнабе и Даре. И није уопште солидарна према женама као што се представља у јавности већ лицемерно глумата бригу. Брнаба и Дара су обични медиокритети који су ту у екипи као и 80% СнСа, из личне користи.
 
Увек су веће зло играчи из сенке који вуку конце. Већ виђено више пута да падом главе не пада и тело.
 
Jao bože... Drugo, treće mesto zla, igrači iz senke, bla bla bla... Niko se ne zapita da li je zlo ovaj narod koji decenijama bira kako bira.
 
Зло су ови што се продају Вучићу. Најгоре зло. Такозвани ботови. Ови остали што су уцењени да гласају и примају сто евра су друга прича.
 
Jao bože... Drugo, treće mesto zla, igrači iz senke, bla bla bla... Niko se ne zapita da li je zlo ovaj narod koji decenijama bira kako bira.
DEO naroda.
SNS nema glasova ni 25% avih biraca.
Ne kazem da su smesni, ocigledno su politicki vrlo jaka politicka struja. Ali za njih i njima slicne glasa oko 30, eventualno 40% Srba. Drugi ipak znaju za bolje i ne pate od Stokholmskog sindroma.
 
Postoji oko 30-40% koji ne glasaju.
Oni mogu da se odluce za SNS u starhu da bi zaista doslo do promene sistema u Srbiji.
Samo manji broj ljudi, koji nisu ni SNS ni krug dvojke zaista zeli promenu sistema.
Kruig dvojke, odnosno gradjanisti, zele da zauvek ostanu umisljena elita i pljuju po narodu.
Oni savrseno plivaju u svojoj ulozi i jedino im smeta sto sada umesto njih krade ekipa iz Kaludjerice i Lazarevca.

Tuzno je da u opoziciji nema novih lica.

Ja licno ne znam za koga iz realne opozicije bih glasao. Svi su pr ebili neuspesna vlast.
 
Alo, Mizantrope, nemas pojma o cemu pricas, umukni vre vise.

Na tvojoj kukumavskoj temi o beskucnicima u omrazenom Beogradu sam ti okacio vest o javnom frizideru koji je otvoren bas na ivici jos ti omrazenijeg kruga dvojke. Rec nisi rekao, samo se pravio mutav i sklonio se podvijenog repa.

Isto tako, na ovoj temi sam klepeces kako ne glasas i kako dizes ruke od svega a onda prdis po svima redom, pa cak i po onima koji su prethodnih nedelja davali svoje doprinose gradjanskim borbama a prethodnih godina obavljali svoju gradjansku DUZNOST izlazeci na izbore.

Cuti brate, samo cuti. Ajde uzmi si svoje dnevne... suplemente... pa odmori malo. Idi trazi drugu temu da mracis i dramoseris. Rekoh ti vec pre, i reci cu ti opet koliko god puta treba - to sto je tebi neko unistio kicmu, zelju za zivotom, dostojanstvom, i interakcijom sa ljudima, ne daje ti pravo da ti drugima to radis. Ili potrazi pomoc, ili potrazi druga mesta da izlivas svoje reke mizantropije i nelecene depresije.
 
Poslednja izmena:
Грађанисти лобирају за признање јужне покрајине и самим тим улазак Србије у ЕУ и потпуно како физичко тако и диховно покоравање овог народа. То је познато још од деведесетих и до данас се ништа битно није изменио њихов програм. Једино изненађење за многе био је долазак СНС и прелазак многих европејаца у табор бивших радикала. Таква прљавштина била је изненађење и показатељ да идеологију можеш променити кад год пожелиш док морал остаје непромењив.
 
Грађанисти су урбана прозападна елита, огрезла у неморалу и корупцији. Познати су по ставовима да запад поново треба да изврши интервенцију над овом земљом и зна се да третирају Србе као нижу расу. Популарни су, хваљени и награђивани свуда одакле су стизали тенкови и авиони за паљбу на овај народ. За крај, грађанисти су лажна опозиција Вучићу, јер исти који подржавају њега подржавају и њих. Све је то кукољ који је испливао на површину а на дну шерпе се кува чорба по рецепту великих сила.
 
Koji su, gde zive? U kojim krajevima? Koliko ih je? Kako deluju na drustvo? Gde se skupljaju?
Jel ih ima samo u gradovima?

Ako neko zivi u gradu, jel on "gradjanista"? Isto tako, ako neko zivi na selu a ekstremno je prozapadnjak, jel ga to cini "gradjanistom"?

Hocu da cujem sto vise o tome
Volim da slusam takve stvari i lazna moralisanja, kao kad sam slusao kvazi-cetnike i kvazi-partizane (posto ni jedni ni drugi vise odavno nisu zivi pa imaju potomke koji glume umesto njih). Posto je sad zamrla ta podela i sukob, fascinantno mi je da posmatram genezu novog idiotluka u Srbalja:
Grad vs selo

I to ni manje ni vise nego od ljudi koji zive u Beogradu.
I to ni manje bi vise nego na... pazi ovo... FORUMU O BEOGRADU!


P.S.
Taj pateticni mizantrop koga podrzavas... da znas samo da on mrzi tebe koliko i "gradjaniste". Mrzi te na sto osnova i iz sto razloga. Jer on mrzi sve ljude, ili skoro sve sem Amisa i pustinjaka u divljinama.
Ako zelis da se taboris sa takvima, samo napred. Ali samo da znas na cemu si i s kim si.
 
To "gradjanisti", "gradjanerija" je uobicajen slamnati argument, tj totem koji vole da krase svakoga ko iole misli drugacije. Drugosrbijanci, krug dvojke...Sve sto je antisrBsko je odatle, voli da rusi drzavu (a zapravo vlast) vise no leba da jede...
Nadenuce tom fiktivnom strasilu tj drzavnom neprijatelju sve moguce atribute i sve sto je trenutno u modi, pa i "prodaju kosova" iako su ga najvece nase patriote, cetnicke vojvode i branioci srBstva prodali.
Jel moram da budem za kralja i Rusiju? Ne moram. Ja sam za Srbiju i *ebe mi se za kralja.
Sustinski, to je Sluzba na delu koja takvim kovanicama unosi razdor u narod, skrece bes sa vlasti na drugoga, na izdajnike i strane placenike.
 
Када се каже грађанисти, не мисли се само на људе из Београда, већ на лажне левичаре који су широко распрострањени по многим градовима Србије. Главна одлика њихова је гађење и презир према овој земљи који се испољава у константном лепљењу етикете некултуре и геноцидности овом народу. Доста сам се начитао и наслушао њихових гадости преко медија попут Алџазире, Слободне Европе и осталих центара за тровање мозгова.
 
Da da, i "autosovinizam" im je jedna od glavnih crta.
U doba Tita su ih nazivali "salonskim intelektualcima"...dekadentna burzoazija sto voli da podriva sistem i rovari iznutra. U SFRJ su bili to i "oni sto bi hteli da vrate kralja". A sada su to neki levicari. Oce sve da nas potruju vakcinama i mrze Nola.
 
Vrh