Šta je novo?

Izbori 2024

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912953#p912953:3gzul5vm je napisao(la):
Dzigi Bau » Sre Dec 29, 2021 10:37 pm[/url]":3gzul5vm]Избори 1996.


file.php

Da nisi napisao reč " izbori", pomislio bih da ovi protestuju zato što je Kasandra završila u zatvoru.. :?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912961#p912961:3khu5yqd je napisao(la):
Vox91 » Sre Dec 29, 2021 10:01 pm[/url]":3khu5yqd]Brt, šta će ti takvi ortaci?
Heh... :D Dobri su momci, imaju i kefala cak, samo potpuno liseni od bilo kakve brige i bilo kakve volje za bilo cime osim za virtuelnim svetovima (igrice, DnD i mimovi). Sto ja kazem - arhetipi Zoomera.
Doduse ni njih zivot ne pita pa se milimetar po milimetar menjaju na bolje. Ali u pogledu bilo kakvih drustvenih i sirih angazovanja i interesovanja... maaa kamen ima vise strasti i preduzimljivosti nego oni. Prosto takva generacija. Razlika izmedju njih i mene je 7-8 godina (permutovah brojke u prethodnom postu, oni su 97', imaju 24 i 25) ali ko da smo dve potpuno razlicite generacije (a tehnicki i jesmo). Cak i pricamo drugim jezicima, ja srpski, oni srblish.

Vucic i njegovi poznaju takve mlade, i poznaju generalno sve moguce demografske grupe i odlike. I sad kad osecaju da vrhunac prolazi, sad se vataju za svaki glas i svakoj grupi masu adekvatnim poklonima i mamcima. Po svaku cenu.

Pogledacu ovo drugo sto si pominjao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912925#p912925:13qq0av2 je napisao(la):
Vox91 » Sre Dec 29, 2021 8:32 pm[/url]":13qq0av2]A što li smo mi što punimo 31 sledeće godine zakinuti...

Necete biti zakinuti. Po mom misljenju 99% sanse su da ce dati svima jer idu izbori nego su odlucili da "doziraju" vesti kao sto su za penzionere rekli pre 2 meseca da ce dobiti po 20.000 sad za mlade pa ce za mesec dva reci ljudi preko 30 dobijaju 100 eurona
Vole tako da doziraju vesti jer onda imaju 3 vesti koje se vrte nedelju dana po svim medijima umeste jedne vesti i kraj.
Zato su ranije ove godine odlucili da daju dvaput po 30 i jednom 20 sa nekoliko meseci razmaka da bi se non stop pricalo o tome
Videcete
 
Ako mi da 100 evra, glasacu za Vucica. Vucicu, cuj me, daj i nama od 30.
 
Decenijsko nagomilavanje problema i guranje pod tepih dolazi na napaltu.
Naprednjacka vlast samo karikaturno ilustruje sve u sta smo jos davno zagazili.
Nema buducnosti, ako se ne zaroni sakama duboko u smetliste drustva.
 
Davanja su dobro psiholoski odmerena.
Tim okupatora savesno radi na nasem unistenju.

Mladi ce glasati za Njega zahvalni za 100E kao sto su im babe i dede zahvalne zbog 30 E.
Ostali ce glasati za Njega zahvalni bez nekog posebnog razloga.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913348#p913348:2feawy4w je napisao(la):
Пантограф » Pet Dec 31, 2021 10:05 am[/url]":2feawy4w]И углавном се све своди на трауме из детињства...
VUČIĆ U JUTARNJEM PROGRAMU: Kod nas se slavio samo Božić, otac nije dozvoljavao jelke

ne. On zeli da pokaze da je bio pravi, cistokrvni Srbenda oduvek. Da pravi Srbi, posteni Srbi treba da glasaju za Njega.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912965#p912965:2uv4fdd6 je napisao(la):
Bender Rodriguez » Sre Dec 29, 2021 10:12 pm[/url]":2uv4fdd6]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912961#p912961:2uv4fdd6 je napisao(la):
Vox91 » Sre Dec 29, 2021 10:01 pm[/url]":2uv4fdd6]Brt, šta će ti takvi ortaci?
Heh... :D Dobri su momci, imaju i kefala cak, samo potpuno liseni od bilo kakve brige i bilo kakve volje za bilo cime osim za virtuelnim svetovima (igrice, DnD i mimovi). Sto ja kazem - arhetipi Zoomera.
Doduse ni njih zivot ne pita pa se milimetar po milimetar menjaju na bolje. Ali u pogledu bilo kakvih drustvenih i sirih angazovanja i interesovanja... maaa kamen ima vise strasti i preduzimljivosti nego oni. Prosto takva generacija. Razlika izmedju njih i mene je 7-8 godina (permutovah brojke u prethodnom postu, oni su 97', imaju 24 i 25) ali ko da smo dve potpuno razlicite generacije (a tehnicki i jesmo). Cak i pricamo drugim jezicima, ja srpski, oni srblish.

Vucic i njegovi poznaju takve mlade, i poznaju generalno sve moguce demografske grupe i odlike. I sad kad osecaju da vrhunac prolazi, sad se vataju za svaki glas i svakoj grupi masu adekvatnim poklonima i mamcima. Po svaku cenu.

Pogledacu ovo drugo sto si pominjao.

Posti jedan prelom, jedna velika rqazlika.
generacije koje je vaspitao mob. telefon i oni od ranije.
Oni koje je vaspitao telefon imaju manjak socijalne inteligencije.
 
Srećna Nova godina svim članovima Beobuild foruma!

Što se tiče ove bruke od večeras, jasno je da oni žele totalno poseljačivanje društva, totalno urušavanje zdravog razuma, pristojnosti. Trenutno je potpuno odsustvo sramote. Ej čoveče, da ti kvazi pevačica peva u tangama ispred narodne skupštine. Ovo je bruka i beda ovog režima. Toliko mi se gadite da ću animirani ceo komšiluk da glasaju protiv vas. Pevaljka okreće zadnjicu narodu, to ste zaslužili! Eto čemu vi učite decu, šta im nudite. I posle da neko pristojan ostane ovde?
.
Poruka za JK. Ti si običan šund, nisi nikakva zvezda.

Marija Šerifović je imala pristojan nastup, jedino mi se nije svidela politička poruka u vidu propagiranja LGBT zajednice.

Navijači, gole pevaljke, šund, konvertiti, uvlakači, kriminalci, to je vaša politika. E pa gospodo, ako sam i mislio da niste toliko loši, od sada mislim da ste najveći ološ koji treba počistiti u aprilu! Aj, vozdra i mrš na smetlište istorije!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913525#p913525:2r4i1mmp je napisao(la):
Earthmoving » 01 Jan 2022 07:41 am[/url]":2r4i1mmp]Sa Vučićevog Fejsbuka za Novu godinu. 360 lajkova i srca od Albanaca, više ga prati Albanaca no Srba. Možda mu ćale stvarno Musliju :)
file.php

To su sve instant nalozi zutih botova koji pokusavaju na prljav naci da dodju do necega da urusi kredibilitet. Tekst na Albanskom kad stavljaju je sa google translate a zastava kao profilna fotka je takodje znak da je fabrikovan profil. Bezveze je da se bore na taj nacin jer ljudi za to ne daju poverenje. Treba da izadju sa jasnim programom sta bi jos uradili osim sto bi priznali Kosovo
 
Evo ja sam recimo izašao sa jasnim programom da se Srbi naoružaju, izmeni zakon o naoružanju, ali mi Admin briše predizborni program :) I kako onda da imamo fer Izbore kad su dobre ideje zabranjene? Imam i par drugih izbronih ideja za ozdravljenje, ali se ne dozvoljavaju jer su Opozicija sistemu, a tiču se demografije, ekonomije, kolonizatora u Srbiji i sl.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913518#p913518:139dpqmj je napisao(la):
Koniljo » Sub Jan 01, 2022 1:06 am[/url]":139dpqmj]Srećna

Pevaljka okreće zadnjicu narodu, to ste zaslužili! Eto čemu vi učite decu, šta im nudite. I posle da neko pristojan ostane ovde?
.
Poruka za JK. Ti si običan šund, nisi nikakva zvezda.

Mislim da ne razumes Srbiju. Ne postoje granice neukusa koje kod nas nisu znak vrhunskog stila.
To sto ona radi cini je da ovde bude zvezda. Ona je Vesiceva prijateljica. Zbog nje i njenog ponasanja ce da glasaju jos vise za Vesica i Vucica.
Sada ce ona da bude u svim tabloidima, u TV emisijama itd.
Zene joj se dive.

JELENA KARLEUŠA JE MODNI UZOR OVIM SLAVNIM ŽENAMA: Stajlinzi koji su bili tema svetskih medija

https://wanted.mondo.rs/Vesti/Showbizz- ... dzija.html
KAKO JE KARLEUŠA ŠARMIRALA ŠERBEDŽIJU? Rade otkrio zbog čega obožava Jelenu

Ne razlikuje se JK od zapadnih pop ikona jedino kod njih ne pevaju gole straznjice pred skupstinama, zna im se mesto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913518#p913518:2z64hggn je napisao(la):
Koniljo » 01 Jan 2022 01:06 am[/url]":2z64hggn]Srećna Nova godina svim članovima Beobuild foruma!

Što se tiče ove bruke od večeras, jasno je da oni žele totalno poseljačivanje društva, totalno urušavanje zdravog razuma, pristojnosti. Trenutno je potpuno odsustvo sramote. Ej čoveče, da ti kvazi pevačica peva u tangama ispred narodne skupštine. Ovo je bruka i beda ovog režima. Toliko mi se gadite da ću animirani ceo komšiluk da glasaju protiv vas. Pevaljka okreće zadnjicu narodu, to ste zaslužili! Eto čemu vi učite decu, šta im nudite. I posle da neko pristojan ostane ovde?
.
Poruka za JK. Ti si običan šund, nisi nikakva zvezda.

Marija Šerifović je imala pristojan nastup, jedino mi se nije svidela politička poruka u vidu propagiranja LGBT zajednice.

Navijači, gole pevaljke, šund, konvertiti, uvlakači, kriminalci, to je vaša politika. E pa gospodo, ako sam i mislio da niste toliko loši, od sada mislim da ste najveći ološ koji treba počistiti u aprilu! Aj, vozdra i mrš na smetlište istorije!

Ali ljudi su dosli na njen nastup da bi joj videli zadnjicu :laugh:
Nemoj nam soliti pamet tim pseudo puritanstvom, pliz.

Sto se LGBT "propagande" tice, dugina zastava i poruka ravnopravnosti (tzv gej brak) je bio vrhunac citavog tog nastupa u pozitivnom smislu.
Ovde godine je EuroPride u Beogradu, tako da je to bilo sasvim prikladno.
 
Cuo sam ljude, cak iz Bosne su potegli da bi joj videli zadnjicu.
Ljudi su spremni da potrose i da se pomuce za razne stvari.
 
Sto se mene tice taj docek nije trebao ni da se odrzi, ali iz epidemioloskih razloga.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913527#p913527:2tx8xvsz je napisao(la):
vradovic » 01 Jan 2022 08:45 am[/url]":2tx8xvsz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913525#p913525:2tx8xvsz je napisao(la):
Earthmoving » 01 Jan 2022 07:41 am[/url]":2tx8xvsz]Sa Vučićevog Fejsbuka za Novu godinu. 360 lajkova i srca od Albanaca, više ga prati Albanaca no Srba. Možda mu ćale stvarno Musliju :)
file.php

To su sve instant nalozi zutih botova koji pokusavaju na prljav naci da dodju do necega da urusi kredibilitet. Tekst na Albanskom kad stavljaju je sa google translate a zastava kao profilna fotka je takodje znak da je fabrikovan profil. Bezveze je da se bore na taj nacin jer ljudi za to ne daju poverenje. Treba da izadju sa jasnim programom sta bi jos uradili osim sto bi priznali Kosovo

Verifikovan nalog znači da je to zaista profil osobe iz javnog života, ili nekog brenda. Dakle ovo nije bot, nego legitimni albanac, neki očigledno javni lik. Koristiš li ti uopšte internet za nešto drugo osim da troluješ ovde na forumu?
 
Балисти су албански нацисти из 2. светског рата. A иза овог профила стоји неки албанац са Космета који у немачкој игра у аматерску фудбалску екипу ТСВ. Албанци су лепо организовани на интернету, код њих нема колебања по питању кључних ствари - независност Косова и велика Албанија (аутохтона како је они зову) се не доводе у питање. Клановска хијерархија и даље врло ефикасна, док је код нас ситуација два човека пет мишљења.
 
I Nemačka ima isti problem ko Srbija jer je i tamo okupirana Lužička Srbija i dovedeni migranti kao i u slučaju Kosova. Nemci i Albanci se stoga dobro politički slažu jer su oboje kradljivci tuđe zemlje. Međutim u Nemačkoj je to metastaziralo jer ona je u doseljavanju lojalnih kolonista u Lužičku Srbiju prevazišla i regionalni, pa čak i evropski nivo i nastavila nekontrolisano doseljava svuda sve i svašta. Tako da još jedan od predizbornih slogana nas Opozicije - Lužička Srbija je srce Srbije
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913518#p913518:38b67vyj je napisao(la):
Koniljo » 01 Jan 2022 02:06 am[/url]":38b67vyj]
Marija Šerifović je imala pristojan nastup, jedino mi se nije svidela politička poruka u vidu propagiranja LGBT zajednice.
Hmmm... Da li je politika pravo osobe da bude slobodna u svakoj sferi svog života? Politička poruka bi bila "LGBT je najjača stranka u Srbiji" ili nešto slično, što zaista ima veze sa politikom. Borba za pravima i normalnim životom nije politika, kao što nije politika ni protest za čistu životnu sredinu.

Šta je tu propagiranje? Da neće možda 3 video bima u duginim bojama odjednom sve gledaoce u publici da učini homoseksualcima? Je li ti vidiš te dugine boje pa osetiš da se nešto menja u tebi da poželiš da budeš u romantičnoj vezi sa osobom istog pola? Pogledaš li sliku Hitlera i poželiš da budeš nacista? Ili sliku majmuna pa poželiš da skačeš sa lijane na lijanu? Dajte molim vas, propaganda... Pitam se ko je to propagirao svim homoseksualcima u istoriji čovečanstva pa da budu homoseksualci.
 
Bravo, marrecar i Drakche! Ovo ostalo moze u vecna lovista foruma.

Docek ce tek da se vidi u praksi koliko nam je stete napravio, a ako ste videli samo Karleusino golo dupe, ima leka i za napaljenost, nemojte tu nesto da mi se sablaznjavate i glumite moraliste. Meni je pored ocitog kugoprenosivog skupa jedna od najgorih stvari bio uzasno nepotreban i dugotrajan vatromet s Beograda na vodi. Gledao sam sa prozora, i zaista nije bilo kraja bas dugo. Ko zna koliko je nasih miliona otislo na to... To je bio ultimativan kic, ideja da je taj vatromet nesto velicanstveno i impresivno, i naravno, dostojno velikih evropskih i svetskih gradova. Sad ce ovaj bot da brani investiciju i idemo Jovo nanovo :)
 
Карлеуша је крш музика. Могли су наћи било коју бољу млађу популарну певачицу поп-фолк музике. Ово је неко пребијање дугова за неке услуге господину Горану.
 
Vrh