Šta je novo?

Izbori 2024

Treba im reći šta im se dešava kod kuće dok oni idu za Beograd da "daju podršku rukovodstvu".
 
Dokle ide bolest da ti ovakve stvari padaju na pamet :ROFLMAO:

Capture1.PNG
 
Ne bi me čudilo da dođe do nekog belaja na mitingu večeras pa da krene "Opozicija napala Vučića zajedno sa Kurtijem" i "Izazvali nasilje na skupu nacionalnog jedinstva" pa da Vučić dobije opravdanje da zabrani sutrašnje proteste i nasilno ih uguši.

Mislim to bi bio vanserijski glup potez, ali kad se bolje pogleda, pa serija njegovih glupih poteza je i dovela do ovoga što se dešava.
 
Ne bi me čudilo da dođe do nekog belaja na mitingu večeras pa da krene "Opozicija napala Vučića zajedno sa Kurtijem" i "Izazvali nasilje na skupu nacionalnog jedinstva" pa da Vučić dobije opravdanje da zabrani sutrašnje proteste i nasilno ih uguši.

Mislim to bi bio vanserijski glup potez, ali kad se bolje pogleda, pa serija njegovih glupih poteza je i dovela do ovoga što se dešava.
Dobiće milion ljudi sutra, pokuša li to.
 


Sa ovim da se mirim i trazim da promene stranu? Nikakva mrznja prema njima, samo promena sistema, a onda ce imati plate i posao u skladu sa svojim znanjem i sposobnostima. I proverice se sta su radili u proslosti, da vidimo da li je sve bilo po zakonu.

Dokle ce opozicija da trazi izgovore umesto da skupi muda i napravi jednom nesto kako treba?

Prosli put su SPS i SNS imali 2 miliona glasova, sada ce sigurno nekoliko stotina hiljada manje.

Ne mozete da skupite 2 miliona i da ih pocistite?

Ne postoji osoba koja se skolovala, radi svoj posao, ima porodicu, uspesna je, ali ne krade, nema veze sa sumnjivim nevladinim organizacijama, NATO paktom, Putinom...? Nema takvog da predvodi listu ili bude kandidat za predsednika? Imamo samo Sase Jankovice, Biljane i Ponose?

Muka mi je price kojom se prikriva nesposobnost da je jedini nacin da se dobiju izbori da prevedemo sendvicare na nasu stranu.

Ovo sto imamo danas su nam omogucile Biljane i Sase Jankovici, a ne ljudi koji ne izlaze!
 
U blokovima buvalno potop, grad pada. U centru suvo ko u Sahari. Izvor: Naxi kamere
 
I mi kad smo bojkotovali izbore u Srbiji, SNS je preuzeo institucije. Ne znam šta hoće ovi Srbi sa Kosova?

Još maštaju da će vojska odavde tamo da upada. Ovo je i da se ateista prekrsti.

A najjači je Vučić, koji je naredio srbima sa Kosova da se sad lepo vrate dole. Za njih nema mitinga. 🤓

Šou program.
 
Milentija Popovića bez autobusa, na parkingu kod SC-a manji broj autobusa još uvek.
 
Vrh