Šta je novo?

Izbori 2024

Intelektualac koji se fokusira na konkretne stvari i daje konkretna rešenja! Previše krut da na dopadljiv način to prezentuje masama. A i ne vole ljudi preterano pametne i obrazovane ljude koje baš boli Q da bilo kome podilaze nekakvim ljigavim metodama. Što reče neki Us predsednik čini mi se, da bi dobio izbore, moraš dobiti glasove glupih.

Logično je ljudima prijemčivije razno mlatimuđenje filozofa, sociologa, lažnih ekologa i sl, bez ikakve održive strategije, inženjerskih kadrova i sl, no eto, lepo miluju uši...

Mislim i da se jedini u skorije vreme zalagao za potpunu lustraciju. Očigledno ljudima to ne odgovara, veća je frka za kombinacije sutra. Ne diraj me, da neko sutra tebe ne bi dirao...

A da, ne odgovara ni medijskim strukturama, ni ovima za najprimitivnije mase, a ni ovima sa druge strane iste medalje, kojima ipak ne možeš da prodaš Lava Pajkića, nego moraš malo da ubaciš Kesića ili sl.
 
Poslednja izmena:
Nekoliko mojih prijatelja je radilo kod njega kako u ministarstvu privrede, tako i posle u pokretu i svi su pobegli glavom bez obzira. Čovek je težak manipulator koji je zloupotrebio liberalizam (čiji nisam pobornik, ali je poštujem) i rasterao ljude. Na kraju je od klasičnog liberala postao sajber četnik, sa sve ženom koja se bavi horoskopima i postao teoretičar zavera, anti vaxx+Hana Adrović. Ali to mu nije bilo dovoljno za cenzus i zato je na đubrištu istorije.
 
Hulja sada veoma uspesno okrece temu protesta na "Za i protiv mene".
Jos uvek je najpopularniji politicar, pokusace da deo snage udahne SNS-u.
Ovaj njegov miting je test. Ako im uspe, uspece im i glasanje.
 
Intelektualac koji se fokusira na konkretne stvari i daje konkretna rešenja! Previše krut da na dopadljiv način to prezentuje masama. A i ne vole ljudi preterano pametne i obrazovane ljude koje baš boli Q da bilo kome podilaze nekakvim ljigavim metodama. Što reče neki Us predsednik čini mi se, da bi dobio izbore, moraš dobiti glasove glupih.

Logično je ljudima prijemčivije razno mlatimuđenje filozofa, sociologa, lažnih ekologa i sl, bez ikakve održive strategije, inženjerskih kadrova i sl, no eto, lepo miluju uši...

Mislim i da se jedini u skorije vreme zalagao za potpunu lustraciju. Očigledno ljudima to ne odgovara, veća je frka za kombinacije sutra. Ne diraj me, da neko sutra tebe ne bi dirao...

A da, ne odgovara ni medijskim strukturama, ni ovima za najprimitivnije mase, a ni ovima sa druge strane iste medalje, kojima ipak ne možeš da prodaš Lava Pajkića, nego moraš malo da ubaciš Kesića ili sl.
Iskreno bas je on iz tog satro 'fokusa na konkretne stvari' otisao u najgori populizam, teorije zavere i ljigave metode. Smecar najgore vrste koji se poceo sa transparentnoscu, ekonomijom i finansijama a zavrsio sa Atlantida srpska prapostojbina pricama i miniranjem svakog dogovora opozicije u startu. Bolje ruku da sam dvaput slomio nego sto sam za njega glasao.

Hulja sada veoma uspesno okrece temu protesta na "Za i protiv mene".
Sta on tu ima da okrece kad su od starta tako i okrenuti.
 
Poslednja izmena:
Nekoliko mojih prijatelja je radilo kod njega kako u ministarstvu privrede, tako i posle u pokretu i svi su pobegli glavom bez obzira. Čovek je težak manipulator koji je zloupotrebio liberalizam (čiji nisam pobornik, ali je poštujem) i rasterao ljude. Na kraju je od klasičnog liberala postao sajber četnik, sa sve ženom koja se bavi horoskopima i postao teoretičar zavera, anti vaxx+Hana Adrović. Ali to mu nije bilo dovoljno za cenzus i zato je na đubrištu istorije.
2014 i 2016 glaso za DJB. 2016. godine je DJB neko vreme zaista bio dobra opozicija tj glumio dobru opoziciju dok nije počelo osipanje poslanika. Jasmina Nikolić je bila odlična.
2020 glasao za DJB ali samo zbog Hane 😍
 
Poslednja izmena:
Koлико имамо опозиционих промашаја од 2012. до данас? Радуловић, Трифуновић, Јанковић, Бели? Е да, и Шапић као највећа подвала :D

Било би занимљиво прочитати шта је овде ко писао о Саши Јанковићу пред изборе 2017.
а Јанковић није промашај, већ оперативац ДБ-а и обавио је свој задатак сасвим успешно.
 
IMG_20230524_012540.jpg
 
U petak na mitingu SNS ocekujte pola milona ljudi! Proveren info.Sva JKP preduzeca ,drzavna,busevi iz BiH,Mkd,bice ludilo!
 
Логистички, није могуће довести 500,000 људи. У сопственој режији неће доћи скоро нико. Железнички и авионски превоз можемо да занемаримо. Остаје само аутобуски превоз. Чини ми се да у Србији (чак и са десетак македонских или босанских) није могуће организовати ни близу 10,000 аутобуса. Али, 2,000 или 3,000 јесте. Дакле, 200,000 људи је максималан број, и то под условом да заиста имају строгу контролу као у Панчеву. И то је језиво велики број људи, да се разумемо.
 
Zašto zanemaruješ železnički saobraćaj? Koliko sam video oteli su sve linije ka Beogradu na taj dan, za potrebe kontramitinga.
 
Железница нема толико возних средстава, да би могла да утиче значајније од десетак хиљада људи, што је занемарљиво у односу на аутобусе. Е сад, замислите и колико кошта најам аутобуса, са путним трошковима и возачима, у тржишним условима.
 
Nebitni su, moze i milion da ih bude. Juce prolazim pored nekih klinaca i jedan od njih kaze da ide u petak, ovi ga sokirano gledaju, a on kaze da ide da uzme 2000 da ne radi nista

Al srednjoskolci su to, ne znam da li se sprda ili je ozbiljan. A onda 200 metara posle sam video lokalno sediste stranke, sva svetla upaljena, udjem unutra da vidim sta se desava, deset ljudi sastanci, a prostorija puna brasna, secera... od poda do plafona.

Kostace nas preko deset miliona evra da bi Vucic sam sebe utesio da ga narod voli i da ima par sati zadovoljstva da mu ogromna masa skandira ime.

Dobice da ga ,,vole'' oni sto su i do sada bili placeni da ga ,,vole'', a ostatku naroda ce biti jos gadniji.
 
Prognoza kaze u petak 25mm kise. I ne nece biti pola miliona ljudi i da je suncano vreme. Prosli petak je bilo 150-200k ljudi. Za Vucicev miting bice slicno. Po meni 100-200k ako im se vecina ucenjenih odazove
 
Nebitni su, moze i milion da ih bude. Juce prolazim pored nekih klinaca i jedan od njih kaze da ide u petak, ovi ga sokirano gledaju, a on kaze da ide da uzme 2000 da ne radi nista

Al srednjoskolci su to, ne znam da li se sprda ili je ozbiljan. A onda 200 metara posle sam video lokalno sediste stranke, sva svetla upaljena, udjem unutra da vidim sta se desava, deset ljudi sastanci, a prostorija puna brasna, secera... od poda do plafona.

Kostace nas preko deset miliona evra da bi Vucic sam sebe utesio da ga narod voli i da ima par sati zadovoljstva da mu ogromna masa skandira ime.

Dobice da ga ,,vole'' oni sto su i do sada bili placeni da ga ,,vole'', a ostatku naroda ce biti jos gadniji.
Meni je ovo ekstra top vrh topčina.

Samo će povećati gnev u narodu... Nek dovede 2 miliona 💪
 
Заиста сте мислили да су га пустили низ воду?
 
Vrh