Šta je novo?

Izbori 2024

Nikad necemo dostici taj nivo kao CG gde Milo uspesno pada vec 30+ godina.
Tvoj cinizam je upravo primer te srpske bahatosti, nacionalizma, potcenjivanja drugih naroda.
Kao da Hulja nece vladati u Srbiji barem 30 godina.
U CG pojavljuju se nova lica. Ovaj Milatovic, pa i Krivokapic su normalni ljudi.
Kod nas ne.


Evo ti nivo Srbije:

Управни суд у Београду донео одлуку којом се поништава одлука Универзитета у Београду да је докторска дисертација Синише Малог плагијат

Hulja ovim pljuje u lice svima koji ne lazu, ne prepisuju, ne kradu,s vima koji su ucili ili radili ozbiljno svoj posao.
Svima onima koje vecina gradjana u stvari mrzi i prezire jer takvih nema u Haremu..

Hulja zna da mu svaki izliv bahatosti i moci, svako nezakonito ponasanje podize rejting.

Podignimo case za Dr. Malog.
Poljubimo opanke nasem veziru.
 
Tvoj cinizam je upravo primer te srpske bahatosti, nacionalizma, potcenjivanja drugih naroda.
Kao da Hulja nece vladati u Srbiji barem 30 godina.
U CG pojavljuju se nova lica. Ovaj Milatovic, pa i Krivokapic su normalni ljudi.
Kod nas ne.
I tvoj defetizam je upravo primer naseg dragstor-politicarenja, kukanja u prazno i divljenja zelenoj travi sa druge strane bez realnog sagledavanja situacije.

Sacekajmo jos 20 godina pa ako Vucic bude i dalje na vlasti onda mozemo reci da smo isti kao Crnogorci, pa onda jos koju godinu da se nekako moze formirati terija da smo gori.

Ti u nekakvoj suludoj zameni teza odbacujes njihovih prethodnih 30+ godina a nasih sledecih 20 uzimas kao cinjenicu.

I da, bas nismo imali novih ljudi u politici ovih 10 godina sns-a. Radulovic, Jankovic, Grbovic, Lazovic, Manojlovic, Cuta, Zavetnica itd. to su sve stara imena jel?

Dokle bre vise ti ‘crno je belo’ postovi.
 
I tvoj defetizam je upravo primer naseg dragstor-politicarenja, kukanja u prazno i divljenja zelenoj travi sa druge strane bez realnog sagledavanja situacije.
Ne. Moje sagledavanje situacije je realno, a oni koji misle da se nesto menja su nerealni. Sta je Manojlovic postigao, unistio je energiju litijumskih protesta na jedan poziv Hulje.

A ovo sa Dr. Malim.
Pa hulja nam porucuje: "Ja sam najveca Hulja medju vama i prema tome vas Bog. JA odredjujem ko je doktorirao, a ko nije."
Zna da narod voli bajatost.
Zna za slabost potkupljivih profesora.
"Nista mi ne mozete!", ja sam vas saphija.
 
Da čekamo još 20 godina Defke, pa da vidimo 😁 sve institucije je uništio u prvih 5 godina, sa posledicama za narednih 30 godina... i ti bi još da čekaš 🙂
 
Da čekamo još 20 godina Defke, pa da vidimo 😁 sve institucije je uništio u prvih 5 godina, sa posledicama za narednih 30 godina... i ti bi još da čekaš 🙂
Ja ne kazem da cekamo u smislu da se ne radi nista, vise je u smislu da hipotetickih 20 godina Vucica u buducnosti nisu nikakva cinjenica, pogotovo kada se uporede sa vrlo realnih i opipljivih 30 godina Mila kojima smo svi svedocili.

Cekanje u tom 'dzabe nam ista i da radimo' smislu vise zagovaraju ovi koji sledecih 20 godina Vucica shvataju kao neminovnost.
 
Ja ne kazem da cekamo u smislu da se ne radi nista, vise je u smislu da hipotetickih 20 godina Vucica u buducnosti nisu nikakva cinjenica, pogotovo kada se uporede sa vrlo realnih i opipljivih 30 godina Mila kojima smo svi svedocili.

Cekanje u tom 'dzabe nam ista i da radimo' smislu vise zagovaraju ovi koji sledecih 20 godina Vucica shvataju kao neminovnost.
Nije neminovnost, ali mora sada da se nesto uradi.
Za par meseci bice kasno.
Okupator mora biti uveren u Huljinu slabost.
 
Potpis1.jpg


Za @Noki da vidi kako to izgleda biti neozenjen :)
 
Невероватно је да кад Вучић почини историјску срамоту и толико понизи Србију и све њене институције да више не треба ни потпис, ни парламент, ни Влада, ни расправа, ни гласање, ни Устав, ни референдум, ни ништа, већ је довољна само његова беса
да га тзв грађанска опција или како да је назовем (која иначе дебелл преовладава и на овом форуму) тада здушно и свим срцем подржава у вези издаје и продаје Косива, а онда сутрадан као протестују против Вучића због кршења Устава у вези нечег другог или због “Лаура”, Савамале итд
срамно.
 
Вук Јеремић, председник Народне странке и бивши министар спољних послова, на друштвеној мрежи Твитер, упутио је поруку грађанско-либералном делу јавности, поводом европског споразума о Косову и подршке Александру Вучићу, председнику Србије и СНС.
Већина “грађаниста” је свесна да ће Вучић, ако изда КиМ, добити толико снажну подршку Запада да ће његово рушење постати скоро немогућа мисија, за дуги низ година.
Година пљачке, гажења институција и вређања здравог разума. Упркос томе, навијају да се то деси. Не разумем их, написао је Јеремић у објави.

Jeremic ne razume, ali toliko je jasno, gradjanistima je on daleko veci neprijatelj od Vucica.
Evropskoj uniji i americkim fasistima treba Vucic, pa tako i gradjanistima jer oni veruju u apsolutnu moralnu superiornost EU i USA isto kao sto neki redikal veruje u Putina.
 
Да ли је ово због доласка Руса



Galopirajući rast izvoza IT usluga: Prošle godine stiglo se do 2,7 milijardi evra​

Samo prošle godine Srbija je imala 2,7 milijardi evra izvoza IKT usluga, što je za 45 odsto više nego godinu dana ranije.

 
Да ли је ово због доласка Руса



Galopirajući rast izvoza IT usluga: Prošle godine stiglo se do 2,7 milijardi evra​

Samo prošle godine Srbija je imala 2,7 milijardi evra izvoza IKT usluga, što je za 45 odsto više nego godinu dana ranije.


Da, to .
I jos neke kompanije iz Nemacke i Italije sele se ovde zbog jeftinije energije i drugih troskova.
Razgoavrao sam s ljudima iz dve takve firme.

Мирослав Лајчак: Обе стране сада треба да примене све чланове из договора. То укључује и члан четири, у којем је наведено да се Србија неће противити чланству Косова ни у једној међународној организацији
 
Sto se tice Dr. Malog, primetite da nijedan dekan ili profesor nije odlucio da da ostavku zbog toga.
To su sve siyuirani ljudi sa sigurnom penzijom.
Ipak, njima de fakto ne smeta plagijat.

Jos jedna licnost primetila je sta nam sledi, sto sam ja ovde davno napisao.

M. Parovic:
"Уколико убрзо не будемо поставили јасне барикаде плашим се да ће наредне одлуке бити доношене уз помоћ два сведока. Па ће тако два сведока бити довољна да одреде чија је нека кућа или имање. Два сведока ће да одређују звања и одликовања. И коначно, два сведока ће да одлучују о животу и смрти.
Варају се сви они који мисле да ће нечињењем избећи да буду на мети напредњачке логике по којој све може и ништа није срамота"

Ovo je posebno vazno da shvate oni koji veruju da je zaokruzivanje glasa na papiricu vrhumski i jedini politicki cin.
Cini se da nas je glasanje i dovelo ovamo.
 
Vučić: Ja to ne smem da potpišem... niko u Srbiji ovo ne sme da potpiše...
EU: Nema problema, reći ćemo da ni ne treba potpis...

Priznanje nezavisnosti Kosova i formiranja Velike Albanije od strane Republike Srbije.
(Ovaj dokument važi bez potpisa i pečata)

"Genijalna" logika loših đaka.
 
Професор Филозофског факултета у Београду Јово Бакић изјавио је у интервјуу за лист Нова да не очекује потписивање споразума о Косову до краја године. "Империјални покровитељи знају да то ниједан политичар у Србији не сме да потпише. Стога ће тражити да се споразум спроводи (томе служи пре пар дана усвојени анекс уговора), а непоменик ће морати да слуша и трпи, кука и плаче, те све беспоговорно спроводи, јер против њега имају много компромитујућег материјала, а и претњу неформалних санкција за све нас, што би се посредно одразило и на њега", рекао је Бакић.

Вучић се нада да ће својом ‘кооперативношћу’ око ‘страних инвестиција’ и Косова, а њоме је и започео своју владавину пре 10 година Бриселским споразумом (потписао тадашњи председник владе Дачић, али под менторством тадашњег ППВ-а) и Законом о раду, купити од САД-а и ЕУ још најмање десетак година у још већој мери ауторитарне владавине. На основу досадашњег искуства, може се претпоставити да његове наде нису без основа“, каже.

Упитан како гледа на изјаву Вучића да „ништа није потписао“ и да ли је то маркетиншки трик или правдање код својих бирача, одговара:

„Заиста није ништа потписао. Ту су му империјални господари изашли у сусрет, јер и њима је у интересу да овдашњи народ сматра како чињеница да ништа није потписано значи и да ништа из споразума неће бити спроведено. Наравно, кратко је памћење овдашњега света, јер да ли и откад постоје гранични прелази на Јарињу и Брњаку, ко контролише Газиводе, чије ће таблице имати аутомобили на Космету, којој се ‘држави’ и у чијем парламенту чланови Српске листе заклињу на верност, на којој телевизији и у чије име су приказивани бестидни напади на Оливера Ивановића, након којих је мучки убијен? Лицемерје, подлост, окрутност и глупост су, према томе, обележја овог режима, а бирачи би требало да се запитају у којој мери су ова обележја за њих прихватљива и на њих примењива“.

Jos jedan koji kaze isto. Jos najmanje 10 godina sa Huljom.
Pa oni koji misle da je vrhunska gradjanska duznost ako su zaokruzili nesto na nekom listicu mogu da razmisle sta mogu da urade sa tim listicem.
 
Ne zna se dal ce moderna civilizacija opstati do sledece godine al Jovo Bakic i ostali znaju da ce Vucica ovi podrzavati sledecih 10.

Inace se Bakic bas napogadjao u prethodnih 10 godina.
 
Што по преЦеднику, ко да он има тапију на то име? Александар су и Обреновић и Карађорђевић, и Македонски.

Најбоље да се мали зове Фран или Петар, по династији Шубића, Франкопана и Зринског? Или можда Борна, Домагој, Мислав? Чисто да испоштује мајку из околине Винковаца.

П.с. Александар је лепо име :) Мене су звали Саша на терминима за кошарку, по плејмејкеру Ђорђевићу, иако се уопште не зовем тако. :)
 
Neces da potpises? E sad ces da vidis.
 
Ne zna se dal ce moderna civilizacija opstati do sledece godine al Jovo Bakic i ostali znaju da ce Vucica ovi podrzavati sledecih 10.

Inace se Bakic bas napogadjao u prethodnih 10 godina.
Razmisli. Za USA je on najbolje resenje ovde, da zastiti njihove interese, na dugi rok.
Dobro procitaj moju sledecu recenicu:

Da je Sporazum potpisan, svaka nova vlast bi a priori morala da ga primenjuje, odnosno i neko drugi bi imao obavezu da ga primenjuje i to bi bilo nezavisno od vlasti.
Ovako, posto je Sporazum vazeci usled Huljnie izjave da ce ga primeniti, za konacnu implementaciju sporazuma bitno je da ga primenjuje onaj koji ga je aklamativno prihvatio.

Svaka Imperija ima samo interese.
Niko drugi nece biti toliko poslusan i kontroloabilan kao on. Cak ni Djilas.
 
Poslednja izmena:
Vrh