Šta je novo?

Izbori 2024

Uuu, al je puk'o.. baš je besan kad reče "brane me kao moji koalicioni partneri"... znači šiznuo zbog SPS-a što su se držali relativno po strani u Skupštini pre par dana.. izgleda da puca koalicija sa Koferčetom..
 
Ne znam za BNV, ali slažem se s ovim pre toga. 😁

Inače što se Nelečenog i njegovog obraćanja tiče...
high-af-weed.gif
 
Suzana V. okacila.
Ako je pijan, narod ce ga jos vise voleti.
Vrlo smisljeno i pametno odradjeno.
Narod i danas prepricava kako je "Broz pio viski", kako je "Milosevic lokao u Dejtonu".
Postoji jedan blagonaklon stav prema pijanicama.

Ideja je: "Toliko brine o nama, toliko ga boli Kosovo, da se opija"

Medjutim, isplivava veliki strah iz njega.
Cega se plasi? Dacica? Stranih sluzbi?

Nema cega da se plasi.
Jedan moj poznanik koji ga je poznavao iz navijckih dana, pricao mi je da je Hulja bio velika kukavica, medju navijacima.
 
Poslednja izmena:
Mozda je to nova strategija.
Potpisati Sporazum, a onda kao akt protesta protiv tog istog Sporazuma koji formalno potpise recimo Cale Brnabic, raspisati izbore.
U kampanji zestoko napadati Sporazum, kao delo nacionalne izdaje.
Izmisljati zavere protiv Njega.
Snimati sebe pijanog.

Pomoci ce Seselj, Djilas, Bosko i Moramo. Cenzus ide na 5%.

Mislim da ce narod tada ponovo da glasa za Njega.
Sve ce biti zaboravljeno, vecina stanovnika Srbije ionako nije u stanju ni da misli, ni da pamti.
Posle toga treba razmisljati o uvodjenju monarhije.
Prestolonaslednik je, kako s eprica, takodje sklon alkoholu, sto ga cini dostojnim za tu funkciju.
Bice to novo, dijamantsko doba.

Predlazem im slogan za kampanju koji bi zapalio mase "SNS - sve moze!"


Bojkot takvih izbora je jedini normalan, ljudski potez.
 
Poslednja izmena:

😏
 

😏


Poslanik Bečić stavio slušalice i gleda seriju dok Vučić priča o Kosovu VIDEO

Није овај горе Стевић изоловани случај, њих колективно не занима КиМ а ни народ. Сви су они ту да гласају за оно што им се каже и да на крају мандата изађу из скупштине и политике много богатији него што су ушли.
 
Министар спољних послова и трговине Мађарске Петер Сијарто изјавио је да Мађарска, у случају да је то потребно, може за Србију да купи и лагерује гас код себе у количини од 500 милиона кубних метара, као што је то урадила 2022. године.
 
Moje iskustvo je sasvim drugačije... svi u mom okruženju pljuju i mrze Vučića, ne mogu očima da ga vide, sve najgore pričaju o njemu.

Ali kad prođu izbori i pogledam rezultate glasanja na mom biračkom mestu-za Vučića glasa 70%..
Није битно ко гласа већ ко броји гласове. Може твој крај или бирачко место да га мрзи али подржаће га са 70% ;)
 
Problem je sto ljudi projektuju svoje najblize okruzenje na drzavu pa se cude rezultatom izbora. Protivnici rezima se druze uglavnom sa istomisljenicima pa za njih glasaci vlasti ne postoje osim kada gledaju Pink i Hepi, zato i teorije zavere o kradji na izborima.
 
Vrh