Šta je novo?

Izbori 2024

😂😂😂

Skandalozna odluka Pinka i Željka Mitrovića: Finale „Zadruge“ nastavlja se danas od 18 sati – baš kad i protest protiv nasilja​


Naime, odlučeno je da se zbog sinoćnjih vremenskih nepogoda finale odloži za danas, i to za 18 časova – što je termin šestog po redu protesta „Srbija protiv nasilja“.

https://nova.rs/zabava/showbiz/skan...anas-od-18-sati-kad-i-protest-protiv-nasilja/
Sticem utisak da vecina ljudi u Srbiji, iako se verovatno protivi nasilju, ne zeli da se Zadruga ukida, a to se najbolje vidi po tome sto na Youtube-u njihov zvanicni kanal ima 2,2 miliona pratilaca, i gde klip za manje od 24 sata dostize i preko 100000 pregleda.
 
Sticem utisak da vecina ljudi u Srbiji, iako se verovatno protivi nasilju, ne zeli da se Zadruga ukida, a to se najbolje vidi po tome sto na Youtube-u njihov zvanicni kanal ima 2,2 miliona pratilaca, i gde klip za manje od 24 sata dostize i preko 100000 pregleda.
Mozda je deo nasih koji zive u pecalbi, mozda su deo subova sus"j"edi iz drugih drzava......
 
Sticem utisak da vecina ljudi u Srbiji, iako se verovatno protivi nasilju, ne zeli da se Zadruga ukida, a to se najbolje vidi po tome sto na Youtube-u njihov zvanicni kanal ima 2,2 miliona pratilaca, i gde klip za manje od 24 sata dostize i preko 100000 pregleda.
Ne znam da li si čuo za opciju kupovine pregleda na youtube kanalu.
 
Ovo znači da definitivno neće biti parlamentarnih izbora ove godine u Srbiji, jer Amerikanci hoće da završe implementaciju plana o normalizaciji odnosa Srbije sa Kosovom do početka sledeće godine. Opet je napravio predstavu i slagao javnost u Srbiji.
Можда би и било фер да сам заврши ту сагу са јужном покрајином, коју апсолутно сам води протеклих 10-ак година. За садашњу опозицију би било баш незгодно, кад би којим случајем до краја године преузела власт, да потпише неминовно и већ договорено и на себе свали сву одговорност коју је ових година скупљао искључиво АВ.
 
3A707A26-434A-42C2-906A-0A127F9E0D14.jpeg
 
Sticem utisak da vecina ljudi u Srbiji, iako se verovatno protivi nasilju, ne zeli da se Zadruga ukida, a to se najbolje vidi po tome sto na Youtube-u njihov zvanicni kanal ima 2,2 miliona pratilaca, i gde klip za manje od 24 sata dostize i preko 100000 pregleda.
Sta ti brojevi govore ... nista

Evo Omco npr ima 3 miliona pratilaca, ima klip od 172 miliona pregleda.

Pogledaj klip pa mi reci kakav utisak stices

 
Sticem utisak da vecina ljudi u Srbiji, iako se verovatno protivi nasilju, ne zeli da se Zadruga ukida, a to se najbolje vidi po tome sto na Youtube-u njihov zvanicni kanal ima 2,2 miliona pratilaca, i gde klip za manje od 24 sata dostize i preko 100000 pregleda.

Tacno je.
Cak mislim da je Zadruga u kolektivnog svesti vaznija od umanjenja nasilja u drustvu.
Zadruga je Srbinu sve, tu su zelje, nadanja, strahovi, idoli, ideali i moralni uzori.

To su stvari o kojima odavno pisem, ali mi ljudi ne veruju. moze se bez preterivanja reci da u Srbiji zive uglavnom ljudi najgoreg kvaliteta.

Protest, u prkos Djilasu, Moramo itd je poslednja sansa. BArem za nas u Boogradu gde nas ima barem 10% koji nismo gledaoci Zadruge.
 
Ne znam da li si čuo za opciju kupovine pregleda na youtube kanalu.
To je istina, ali isto tako je istina da u Srbiji ima gomila gluperdi i primitivaca koji to religiozno prate. Dodajte na to gluperde i primitivce iz drugij okolnih zemalja gde Pink takođe truje + poneke botove SNSa koji se pretplaćuju za sitne pare, i eto tolikih brojki.
 
Tacno je.
Cak mislim da je Zadruga u kolektivnog svesti vaznija od umanjenja nasilja u drustvu.
Zadruga je Srbinu sve, tu su zelje, nadanja, strahovi, idoli, ideali i moralni uzori.

To su stvari o kojima odavno pisem, ali mi ljudi ne veruju. moze se bez preterivanja reci da u Srbiji zive uglavnom ljudi najgoreg kvaliteta.

Protest, u prkos Djilasu, Moramo itd je poslednja sansa. BArem za nas u Boogradu gde nas ima barem 10% koji nismo gledaoci Zadruge.
Majko mila, ovo ne prestaje
 
Ухватили се сви ријалитија ко пијан плота, тотално небитно питање, кога брига за то, зашто је то уопште захтев, а не на пример оставка Вучића и његова предаја надлежним полицијским, правосудним и здравственим органима.
 
На сваком протесту промашаји од говорника. Почињем да мислим да није случајно. Поред Милана Марића о коме не треба много писати, јуче је говорио и студент од 30 година, са стажом од 11 година студирања. Мислим, то је његова лична ствар, али човек је истакнут као представник студената што је немељиво глупо.
 

На сваком протесту промашаји од говорника. Почињем да мислим да није случајно. Поред Милана Марића о коме не треба много писати, јуче је говорио и студент од 30 година, са стажом од 11 година студирања. Мислим, то је његова лична ствар, али човек је истакнут као представник студената што је немељиво глупо.

Uloga parlamentarne opozicije u srpskom drustvu je da bude siguran oslonac vlasti i da ugusi enrgiju ono malo nezadovoljnih gradjana.
 
Vrh