Šta je novo?

Izbori 2024

Ako opozicija ima sta da nauci od SNS, to je da su PR majstori i zato su nedodirljivi. Ulozili milione da angazuju izraelske sluzbe i u stalnom su kontaktu sa americkim establismentom. Sve dok prate njihovu agendu i ne odstupaju puno, zna se ko ce vladati Srbijom jos dugo. Ono sto SNS servira na lokalnom nivou i zamajava narod o nekakvim vezama sa Istokom ih apsolutno ne zanima.

Opozicija moze samo da sanja da ce srusiti ovako jaku medjunarodnu masineriju. Sada se zaista uveravam da Srbiji jedino moze da pomogne francuski scenario kakav vidjamo ovih dana, izbori u apaticnom i zatupljenom drustvu su nazalost gubljenje vremena...
 
Poslednja izmena:
Ulozili milione da angazuju izraelske sluzbe i u stalnom su kontaktu sa americkim establismentom.

Zanimljivo, al baš takva otkrića bi trebalo dodatno da zgade ljudima SNS i Vučića... mislim ta ulaganja imaju smisla samo ako se ne otkriju, ako ih raskrinkaju u normalnim državam bi se stvorila prava pometnja... Onaj Boris Džonson odgovara pred nekim odborom parlamenta za žurku tokom Covida, još se nisu makli odatle dok smo mi nanizali 30 afera od tada do danas i nikom ništa...

Ulica svakako ali mora i na izborima...
 
20230324_175821.jpg
 
Vidi se drastična razlika u količini drame i pompe između prošlogodišnjeg obeležavanja godišnjice bombardovanja, i ovogodišnjeg, posle nedavnog stezanja klikera Nelečenom od strane zapada, i njegove butthurt-osti na to. I sve to posle one najave o formiranju narodnog crnokošuljaškog pokreta koji će da deli stanovnike na politički podobne i nepoželjne škartove.

Eno na Bljuc, V92 i RTS ide uživo prenos Nelečenovog cirkusa. Pitam se jel su i ovaj put angažovali onu Žigonku da histeriše i nariče ili je to ekskluziva samo za dan Murije.

Da pojasnim, poenta je u tome kako Nelečeni relativizuje i manipuliše svime kako mu odgovara. Pa tako i ovim. Jedne godine će godišnjica proći u pomirljivom i suzdržanom tonu, sledeće godine će biti u besnom i prkosnom. Sve kako Gospodar univerzuma naredi u datom trenutku.
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro pohvatao u prolazu-Dodikčina reče nešto u fazonu-gledajte haos u Francuskoj, kako se ruši sve što su generacije stvarale, mi treba da se ujedinimo oko izabranih funkcionera i rukovodstva, koje radi na dobrobit naroda... baš sam primetio kako se kod nas slabo izveštava o protestima u Fr..
 
Primetimo kako je Hulaj uspesno pacifikovao kosovske Srbe preko jurisnih odreda koje drze Zvonko & MIlan.
Ne smeju ni da zucnu.

Treba posmatrati ovaj razvoj dogadjaja jer to je buduci model upravljanja Srbima u Srbiji i to je uloga nedavno osnovane pretorijanske garde od kosovskih kadrova s aplatom od 2000E.
 
Има се, може се...
Evo ga i ćaća, sa još jednim Orkom
50607272_2248711725140436_4847969095846461440_n.jpg


P.S.
Počeću SNS i njegove glasače da zovem Orci.
 
Trebalo bi zajedno sa MC_om da formiraš svoju stranku ili pokret, napišeš program, omasoviš, i nazoveš Jahači Rohana (Riders of Rohan), i imaš od mene siguran glas... :)
 
Чувени Пана Банана, Шешељева горила, током ДОСове најјаче моћи сведочио против Шешеља, после то порекао. Изгубио око у затвору.
Зашто нико из опозиције не предложи конкретан план за децентрализацију Србије? Ако се то не спроведе што пре, ми ћемо изгубити и југоисточну Србију.
Ово је добро питање, али се игнорише као и остали конкретни проблеми попут запошљавања, праве екологије, праве мобилности становништва, образовања, функционисања здравствене и социјалне заштите, радничких права...
 
Власт управо и ради на томе, на југу су јадне и мале плате (част изузецима), а то је све ПОЛИТИКА. Што мање људи доле, због недостатка перспективе и добро плаћеног посла, они ће се селити ка Београду или Нишу ("завела ме светла великога града..."), где ће рентирати све оне силне квадрате (или куповати), а југ ће полако преузимати Албанци, Бугари или неко трећи.
 
Зашто нико из опозиције не предложи конкретан план за децентрализацију Србије? Ако се то не спроведе што пре, ми ћемо изгубити и југоисточну Србију.
To je već prodato, samo nam niko nije javio.
 

spiderman-lol.gif


Inače, dok režim i njegovi aparati drobe o prosčenoj plati od 83.000, ovog meseca je protutnjao još jedan talas poskupljenja životnih namirnica. U proseku za 20 do 30%. Ali je mnogim ljudima to promaklo ''ispod radara'', čak ni gnominari, ni režimski ni opozicioni, nisu našli za shodno da napišu nešto o tome.
 
Razgovarao sam s nekim svercerima.
Kazu mi da se od 01.04. ocekuje veliki talas poskupljenja u Nemackoj, pa ce i sva njihova roba da drasticno poskupi.
 
Smorili ste sa Kosovom ali stvarno. Dok vrtite izlizane priče po 100ti put evo ekipe koja ordinira.

Mislim da vredi pricati o Kosovu
1. Radi se o primeru bezakonja
2. Na toj temi je moguce oslabiti fasiste, sto se vec i desilo

Ako ste za pravnu drzavu, ne mozete da krijete bezakonje i da se pravite da ga nema.
Pascemo u jos dublju jamo.
Necemo imati nikakve mogucnosti da sprecimo kopanje litijuma sto napredjascki olos vec najavljuje.
 
Poslednja izmena:
Vrh