Šta je novo?

Izbori 2024

Mило је био међу најгорим студентима на факултету.
Јаков има просек за чисту десетку плус се школовао и усавршавао у иностранству.
 
I ima neku pitomiju facu... prava slovenska duša, mada ništa još ne znam o liku, ali radosna je vest svakako 😄
 
Знамо то, Дачке је још 2000. имао надимак "Слобино го.вно".
Мени је фрапантно да СПС увек има стабилан број гласача. Неуништиви су.
Демократска странка доведена на руб пропасти, а ови се некако сналазе, пливају у муљу, главу одржавају изнад нивоа воде.
 
Za SPS najviše glasaju penzioneri, ekipa iz devedesetih..

A ovaj je zaštitio naše interese, kao što Šainović pre neki dan reče da je Miloševićeva najvažnija tekovina Rezolucija 1244..kao to treba da slavimo..
 
Шаиновић? Зар је тај још жив? Ко је следећи да се јави? Баки Анђелковић и Горица Гајевић? Таман помислиш да су људи одсвирали своје, они тако доживе реинкарнацију
 
SPS je udbaški projekat. Mislim da oni prednjače u krađi glasova i mahinacijama sa listićima. Za njih mogu glasati samo oni uhlebljeni preko stranke. Nema šanse da ih toliko ima. Onaj ko hoće da glasa za crveno-crnu koaliciju, glasaće za Vučića.
 
SPS se velikim delom finansira od izdavanja otete, nacionalizovane imovine. Iznenadili bi se koliko mlađe populacije glasa za njih. Levičari, direktori, lepo su ih naučile ove matore hard core komunjare kojih i nema toliko više (današnji matori ugl glasaju za ovu kamarilu na vlasti).
 
Тачно тако, СПС сада махом привлачи млађе генерације - хијалуронце, трепере, амбициозне студенте који јуре каријере по комуналним предузећима. Претпостављам да је на академији младих лидера гужва несносна, па је овамо и већа проходност.
 
Pisao sam jednom ovde da sam se iznenadio da mamina dobra prijateljica glasa za SPS. Vrlo inteligentna, obrazovana i plemenita zena za koju biste rekli na osnovu stavova da ne moze da smisli SPS i slicne. Ali ona je dala kao klinka casnu pionirsku, proklet bio izdajice svoje domovine i te fore... I ona i dalje ostaje verna tome i ostace ocigledno do kraja zivota. SPS je za nju naslednik Saveza komunista i to je njena opcija od mladosti do groba.
 
То се зове верност идеалима, макар били погрешни.
Неко воли краља, неко комуњаре, неко голи интерес (брига га за ове прве две ставке, и све остале).
Можда је добила стан од државе или аванзовала преко партије и чланске књижице, те одржава ту врсту везе и захвалности.
 
Kako bi nasa populacija koja ocito, vecinom ne razume medjuljudske odnose, narocito problem upravljanja mogla to da nekako nauci?
 
„Ако Вучић остане на власти и буде као усмени гарант једини који може европским партнерима да гарантује у будућности примену дела по дела тог плана, ми се њега годинама, у најмању руку док план не буде спроведен у дело, нећемо ослободити“, предвиђа Јеремић.

Оцењује да би прихватање европског споразума значило отварање Пандорине кутије за нове територијалне спорове и могуће нове војне сукобе.
„Ако вам је стало да доживите европску будућност ове земље, морате рећи не овом европском предлогу“, поручио је Јеремић.

jos jedno istovetno predvidjanje za vreme u kome ce Hulja biti garant US interesa ovde, objasnjava zasto je nuzno spreciti istog, odmah
 
Бивши судија Уставног суда Србије Зоран Ивошевић изјавио је да према Бечкој конвенцији о уговорном праву важе сви споразуми без обзира да ли су потписани или усмено прихваћени.

Ивошевић је агенцији Бета казао да истицање председника Србије Александра Вучића да у Бриселу и Охриду није ништа потписао, говори да је он урадио нешто што није смео.

„У члану 3. Бечке конвенције о уговорном праву стоји да код међународних споразума који нису закључени писменим путем то не иде на уштрб правних вредности ових споразума. То значи да усмени споразуми важе и да су обавезујући“, рекао је Ивошевић коментаришући изјаву председника Вучића да је у Бриселу и Охриду прихватио Споразум о нормализацији односа с Косовом и Анекс о имплементацији, али да та документа није потписао.

Huljini poklonici se kunu da "on nije potpisao", ali vec je gotovoe, potpis nije ni potreban.
The End.
 
Jasno je da manipuliše i razvodnjava celu priču sve vreme i kao što reče hrabra novinarka s N1 zaluđuje ovaj narod. (i Bekija takođe)
 
Дошло време да власт скрене народу пажњу са издаје КиМ:
20230320_144050.jpg
 
Таман су најавили хапшења да се склоне људи у ЦГ.
 
Бивши судија Уставног суда Србије Зоран Ивошевић изјавио је да према Бечкој конвенцији о уговорном праву важе сви споразуми без обзира да ли су потписани или усмено прихваћени.

Ивошевић је агенцији Бета казао да истицање председника Србије Александра Вучића да у Бриселу и Охриду није ништа потписао, говори да је он урадио нешто што није смео.

„У члану 3. Бечке конвенције о уговорном праву стоји да код међународних споразума који нису закључени писменим путем то не иде на уштрб правних вредности ових споразума. То значи да усмени споразуми важе и да су обавезујући“, рекао је Ивошевић коментаришући изјаву председника Вучића да је у Бриселу и Охриду прихватио Споразум о нормализацији односа с Косовом и Анекс о имплементацији, али да та документа није потписао.

Huljini poklonici se kunu da "on nije potpisao", ali vec je gotovoe, potpis nije ni potreban.
The End.
Jel moze da se prihvati sporazum o implementaciji sporazuma koji nije postignut? Posto mi se cini da je to slucaj ovde, mi se slazemo da se sprovodi nesto oko cega se nismo dogovorili niti potpisali. Sve lici na pravnu zavrzlamu koju ce svako da tumaci kako zeli, to je izgleda i bio cilj.
 
Vrh