Šta je novo?

Izbori 2024

Људи поистовећују глумце са њиховим улогама, то је несвесна самообмана, нису за џабе у Старом Риму глумце сахрањивали ван гробља да не би прљали поштен свет.
A film je meni ok. Nisam ni znao da ga je radila "mitrovićka"
 
Sa teme o dinaru:
Guvernerkin kabinet na Slaviji inače ima oko 100 kvm ima 2 tuša u okviru kupatila samo za njen kabinet 😄 ali 2 tuša da neko ne čeka ovog drugog... Bade mantili su tu... Njena plata je ne sećam se tačno više bila je nešto malo preko 600000 do 2019.

A služba koja odgovara korisnicima finansijskih usluga se nalazi u jednom petosobnom stanu u bulevaru kralja Aleksandra. Ljudi misle da su zgrade banke samo Kralja Petra, Nemanjina i Topcider, ali imaju oni još zgrada u BG i filijale van BG...

Taj stan je u izvornom stanju 50 godina nije bio renoviran do nedavno, sa jednim WC na 50tak zaposlenih... Wc uzan, mali, wc šolja katastrofa sa tvrdokornim žutim kamencem... Jedna wc šolja na toliko zaposlenih. Ljudi jedni drugima na glavama sede. Nema ko odatle ne vodi postupak za mobing protiv NBS. I u taj stan se ide po kazni. Tu guvernerka šalje neposlušne u tu sluzbu za zaštitu korisnika finansijskih usluga. Ako si baš nepopravljiv slučaj a ne može da ti da otkaz = bulevar.
Satro svi smo jednaki, ali svinje ipak vladaju.

Cekam dezurne branioce rezima i burzoazije da kazu "ako, ako, tako i treba. Neka joj bude plata i 1.000.000. u 2023. "
 
Moguće da joj je sad već tolika... To je bilo iz perioda onog umanjenja od 10% i svima su porasle plate od tada i više od 10%, da li linerano, da li novim ugovorima... Ne bih da proizvoljno pišem al moguće da je njoj sada i preko 850000...
 
Sad vidim da ima cerku debilka kojoj je platio prvi film.

Da vidimo ko glumi

maxresdefault.jpg


Drugim recima, ovde nista nije ostalo da valja, sa obrazom i nemamo apsolutno cemu da se nadamo 😁

Zato, samo u se...
Nastavljamo ediciju posten Srbin ne postoji, u se i u svoje kljuse.

IMG-20230212-233528.jpg
 
Zaista ne znam...ceo internet danas bruji kako se kod Noleta radi kao cistačica za 43.000.

Jel vi znate koje su plate po skolama...po unutrašnjosti...po zdravstvu..?
 
Zaista ne znam...ceo internet danas bruji kako se kod Noleta radi kao cistačica za 43.000.

Jel vi znate koje su plate po skolama...po unutrašnjosti...po zdravstvu..?
Pa bm li ga, meni (i još nekima) baš pre neki dan na forumu objašnjavali da je prosečna plata u Beogradu oko 150.000. Po unutrašnjosti oko 100.000. 🤷‍♂️
 
Pa pazi...bez da delujem kao da propagiram neku teoriju zavere mnogo je nekih "slučajnosti" u poslednje vreme...nikad toplija zima, vakcina koja je izmišljena i testirana za par meseci za tek otkriven virus, zemljotres koji je praćen još jačim u razmaku od nekoliko sati...zaista ako se ovako nastavi možda poverujem i u reptile sa balkanInfo kanala.
 
Turska je na trusnom području.. i pre 20 godina su imali zemljotres sa 20000 žrtava... a i redovna je pojava da jedan zemljotres prate i drugi, dok se tlo ne smiri.. evo danas se treslo u Rumuniji..

Nestorović lupeta za sve pare.. Prvo, kako je moguće veštački izazvati takav zemljotres? Drugo, kaže hteli da upozore Tursku, da ne sarađuje sa Rusijom.. kakvo je to upozorenje gde pogine 30000 ljudi.. I treće, zašto ne izazovu zemljotres u Rusiji, ako je već to moguće?

Mislim, to je toliko glupo da mi je blam uopšte da analiziram tu "teoriju"..
 
Tako je..uvek jedan zemljotres prate drugi to je apsolutno normalno...ali nikada jedan zemljotres ne prati još jedan koji je jači od prvobitnog na istom području.
 
Zaista ne znam...ceo internet danas bruji kako se kod Noleta radi kao cistačica za 43.000.

Jel vi znate koje su plate po skolama...po unutrašnjosti...po zdravstvu..?
Pa ok, ta plata je ok. Ko hoce nek radi. Samo bi mogao covek sa toliko para koji se toliko kurci da je Srbenda da ispadne malo dzek. Da ne pricam o lokaciji gde ce se raditi ta cistacica. Ako bi i neki rezon bio da se da Nolou ta lokacija, kao promocija Beograda, sporta, nova radna mesta, turisti, ugled u svetu, sta ja znam... pa nekako opravdas sto je ilegalno, mada ne mozes nikako, onda bar da to tako i bude i da tu ljudi rade dostojanstveno.

Radis kod Noloa, svi misle da dobro zaradjujes, kad ono medjutim.

Na oglasima najmanja ponuđena plata čistačica iznosi svega 35.000 dinara. U opisu posla je održavanje higijene poslovnih objekata, u smenama od po osam sati. Postoje i ponude sa većom platom – od 65.000 do 70.000 dinara. S druge strane, čistači i čistačice koji se odluče da rade samostalno, mogu da zarade znatno veću sumu novca.
 
Inace za teoreticare zavere, Turska i zemljotresi (samo neki):

115. godina: 260 000 mrtvih
526. godina: 250 000
1268. godina: 60 000
1939. godina: 32 700
1999. godina: 17 127
 
Pa pazi...bez da delujem kao da propagiram neku teoriju zavere mnogo je nekih "slučajnosti" u poslednje vreme...nikad toplija zima, vakcina koja je izmišljena i testirana za par meseci za tek otkriven virus, zemljotres koji je praćen još jačim u razmaku od nekoliko sati...zaista ako se ovako nastavi možda poverujem i u reptile sa balkanInfo kanala.
Pošto si sam rekao ''mnogo je slučajnosti u zadnje vreme''... Ja sam prilično otvoren za razne teorije i mišljenja dokle god imaju uporišta u zakonima fizike. Otvoren u smislu da ću saslušati sve i svašta, kao što sam jednom i ravnozemljaše. Iako doduše njihove teorije nisu fizički moguće ali reko ajde da vidim njihovu perspektivu (i neki me baš ispoštovali zbog toga, i posle promenili mišljenja). Ne verujem u te teorije o izazivanju zemljotresa. Kao što ne verujem ni u stratešku kontrolu vremena (HAARP i slično), iako tu jeste bilo ozbiljnih pokušavanja. Ali ono što primećujem - a što je mnogo bliže realnosti odnosno fizički izvodljivo i smislenije, jeste da od 2008. naovamo svet se svake godine iz jedne krize i panike gura u drugu. Svetska ekonomska kriza 2008. čije cene još uvek nismo otplatili, pa posle nje arapsko proleće, pa ISIL, pa Krim i Sirija, pa razdor zapada i Rusije, pa migrantske krize, pa kriza sa Severnom Korejom, pa podele i sukobi u Americi (Tramp), pa sukobi po Saudijskom poluostrvu i novi hladni rat tamo, pa ekonomski rat Kine i SAD, pa Brexit. Sve su to ljudski stvorene, veštačke krize i opasnosti. Onda na sve to udara Korona, zatim brojne krize i nestašice koje je ona donela (neke spontane, ali većina veštački stvorene). I na kraju sad još ovaj pičvajz na obodu Evrope. Sa uvek prisutnom opasnošću da preraste u Treći svetski rat. A ako ni to nije dovoljno, tu je i opasnost od invazije Pekinških komunjara na Tajvan, što bi tek definitivno značilo WW3.


Kada bih na momenat zamislio da sam vanzemaljac koji sa daljine posmatra Zemlju i sve što se na njoj dešava, definitivno bih rekao da kao da od 2008. do danas neke grupacije namerno i planski ne daju mira celom svetu. Sad bi neko rekao ''nije to ništa planski, ljudi su glupi i žele ratove''. Pa ne baš. Ljudi jesu gluperde u masama (a mnogi i ovako), ali povremeni izleti besova i ludila ne znači da ljudi širom sveta zaista objektivno priželjkuju da 15 godina žive u najgorem pesimizmu i večitoj tenziji, a to pogotovu važi za zadnje 3 godine. Kako čovečanstvo zri, prosečan čovek sve manje i manje želi rat. Sve je manje ljudi koji bi da ginu za svinje u foteljama i religijske poglavare. Većina ljudi kapira da su većinski svetski mir i trgovina svima u interesu. Stoga, kažem, kada bih gledao Zemlju sa neke distance i kao neka neutralna, neupućena osoba... definitivno bih rekao da neke stvari smrde kao da se planski rade da se 6-7 milijardi ljudi večito zamajava nečim, večito plaši, večito stavlja pod još jaču kontrolu i da se navikavaju da budu srećni sa što manje sloboda i imovine. Odnosno, definitivno bih rekao da je nešto mnogo slučajnosti širom planete u zadnjih 15 godina. Pošto bukvalno NE PRESTAJU da se ređaju i da uništavaju običnog čoveka.

Toliko o tome, neću dublje u to, verujem da mnogima već i na osnovu ovoga zvučim kao fijuk, ali kako god, samo iznosim da nekolicina ljudi na nekolicini mesta već 15 godina ne da mira celom svetu. A to je prilično... upečatljivo... Pogotovu kada se uzme u obzir da su na svakoj od pomenutih većih kriza par istih centara moći masno profitirali. Od SEKE 2008, od Kovida 2020-2022, i na kraju od Pičvajza u Ukrajini. Iz godine u godinu, običan prosečan čovek u svetu postaje sve jadniji i nesrećniji, a nekolicina centara moći sve masnija i moćnija.
 
Poslednja izmena:
Zlotvor stvarno predano radi na nasem unistenju.
Svaka cast Ponosu za ovo otkrice.

Председник покрета СРЦЕ Здравко Понош рекао је за Нова.рс да је председник Србије Александар Вучић у Бриселу имао састанак са представницима компаније Рио Тинто.
Председник покрета Србија-центар (СРЦЕ), Здравко Понош, рекао је недавно да је председник Србије Александар Вучић 9. децембра тајно боравио у Бриселу, те да тамо није путовао сам и да састав његове делегације јасно указује шта је био повод одласка у главни град Белгије.


„Одговорићу вам у форми ‘помоћи пријатеља’ и рећи ћу вам да су с њим путовали министарка Дубравка Ђедовић и саветник из његовог кабинета Данило Цицмил. То може да му помогне да се присети с ким се видео и о чему су причали“, рекао је недавно Понош.


Накнадно упитан да прокоментарише да ли има информацију да је један од састанака у Бриселу био са представницима компаније Рио Тинто, Понош је оговорио потврдно за портал нова.рс.


„Да, на добром сте трагу. Јасно је зашто је Вучић скривао то путовање у Брисел. Након што сам отворио то питање, једва је признао да је путовао и да је имао само састанак са Европском комисијом. Подсетио сам га да је имао састанак и у ЕИБ, а тај трећи састанак који крије као змија ноге је био са Рио Тинтом. Имамо председника државе који овај пут скандалозно излази ван својих уставних надлежности и понаша се супротно званичној одлуци Владе о обустављању посла са Рио Тинтом. Друга могућност је да је одлука Владе о заустављању пројекта фарса и да и Влада и председник никад нису ни прекинули тај аранжман. Не зна се шта је горе. Ми имамо колонијалну корумпирану управу“, рекао је Понош.
 
Vrh