Šta je novo?

Izbori 2024

Да ли су предметне момчине и опозиционе величине само ложане, или су заправо Шешељи свога времена?
Pa zapravo jesu.. ne podržavam ih u političkom smislu, nego u tome da Vučića živciraju, svakako nikad neće doći na vlast, pa bar neka mu dižu pritisak.
 
.... Pre 25 vekova veliki kralj Makedonije Filip Drugi osvajao je redom – maltene šta god je hteo....

.... Ako dovedem vojsku na vašu zemlju, uništiću vam farme, pobiću vaš narod i razoriću vam grad – rekao je tada Filip Drugi.

Spartanci su imali veoma jednostavan odgovor:

– Ako.

Ni Filip ni njegov sin Aleksandar nisu posle ovoga ni pokušali da osvoje Spartu.....
Ne da su pokusali da osvoje nego su ih izgazili.
Lakonija je razorena a Spartanci postali vazali Makedonije.

Kasnije su se bunili ali su oh opet izgazili svaki put. Aleksandar na kraju nije ni ratovao licno sa njima vec je to radio njegov regent Antipater. Aleksandar je taj rat zvao ‘ratom miseva’ koliko su Spartanci do tad postali nebitni.

 
Spartanci su vremenom, beše, upali u demografski problem i to ih je koštalo.
 
Ah, ovo je zaista suptilna poruka u tradicionalnom staro - Kineskom stilu.... :)

 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Jutros, nakupci i propalice brane Hulju.
Urbani, gradjanisti, univerzitetski olos. I oni brane Hulju.

Za jedne je on garant da se nista nece menjati i da ce u Srbiji ostati bezkonje.
Za druge, on je zastupnik sile koju obozavaju, nada da ce kompleks nize vrednosti da popusti, barem malo.

SAD su izabrale da garant njihovih interesa bude covek sa kriminalnim vezama, umesan u afere i ubistva.
SAD su u poziciji vrhovnog sudije i bog. Oni odredjuju ko je kriv, a ko nije.
Zasto SAD nisu pokusale da nadju pravno resenje?
Zasto nisu ponudili nesto, da trgujemo?
Zasto se ponasaju kao MIlosevic pri raspadu SFRJ?

Ipak, ovo nas narod voli. Vie bi voleli da tamo postoji neko barem nalik na diktatora, kao Trump, ovako im to izgleda malo bezlicno, ne veruju oni u institucije. Obozavali bi nekog Staljina, ali ga nema.

Polako uce da mrze Putina, dobro im ide.

Cena za ovo bice sve vise cene energenata i svega ostalog.

„Biti američki neprijatelj je opasno, ali biti američki prijatelj je pogubno“​

Henri Kisindzer
 
Poslednja izmena:
Ah, ovo je zaista suptilna poruka u tradicionalnom staro - Kineskom stilu.... :)

Zaista suptilan poruka.

SAD najavljuju siguran rat sa KInom do 2025. To je manje suptilna poruka, ali Kinezi razumeju da moraju da podrze Rusiju jet su sledeci na redu.
 

Ajde pišite više tu aplikaciju za članstvo u NATO i da završimo s tim…
 
Ljudi u Srbiji više vole Palmu nego bilo kog pametnog čoveka. To vam je odraz Srbije. Vučić ja usavršio sve oblike manipulacije i naučio ljude da budu svinje. Nije džaba Šešelj uvek dovodio Bidžu na mitinge. Narod je primitivan, nepismen i neobavešten. Kače se za vođu jer se tako osećaju moćno. Nema pomoći Srbiji, ovde živi najgluplji i najprimitivniji narod u Evropi. Možda zaista ovaj narod i nije ništa zaslužio osim prezira zapadnih zemalja.

Navedite mi jednu zemlju u Evropi gde je nemoguće pobediti vladajuću partiju? Osim Belorusije i Rusije, u svakoj zemlji su izbori bar neizvesni. Mi smo u ozbiljnom problemu. Negde je moguće pobediti vlast na republičkom nivou, negde na gradskom nivou. Kod nas SNS vlada svuda, svako selo je njihovo.
 
Poslednja izmena:
ahahaha
Počela kupovina političara. Ima se love, a ima i onih kojima je novac neophodan.
 
I posle ko-zna-kog po redu preletanja iz ove druzine u SNS, glasanja za SNS poslove na lokalu, posle skupljanja potpisa od strane SNS za njih kako bi izasli na izbore, a i same proslosti njenog muza i veza sa SNS - I DALJE ovde ima ljudi koji tu ekipu zamisljaju da su opozicija.


Isto vazi i za pocivsi i sada novoizmisljeni DSS. Tj za komplet konstruktivnu opoziciju koja se moze setati po Hepiju i Pinku, a kojoj se pridruzio i Djile
 
Ja takve stranke oduvek zovem SNS spajz, bas iz tog razloga
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: BGG


Hulja sjajno igra igru. Svaka cast njegovim handlerima.
Pokojni M. Rakic i ekipa iz Lenglija sjajno su odabrali kandidata.
Ako neko poznaje mozak prosecnog Srbina, to je on.
Ulazi u te mozgove, ima narative za sve struje, i za aristokratiju iz predgrada i za urbane seljake.

Svakog jutra cujem kako ponavljaju price iz Informera.
Ponavljaju sta je On rekao i kako "in je odgovorio".
Zale, ga. saosecaju sa njim, razumeju ga.
Ljubav ogromne vecine gradjana prema vodji je skoro telesna.
Srecni su da on nosi cipele od 1900E.
Za njih je

Београђани ће од 1. фебруара плаћати грејање, воду и канализацију по вишим ценама.​


ali srecni su.

Posle svega ovoga, King Charles III mogao bi Dacicu ili Hulji da dodeli titulu Sir-a.
 
Ljudi u Srbiji više vole Palmu nego bilo kog pametnog čoveka. To vam je odraz Srbije. Vučić ja usavršio sve oblike manipulacije i naučio ljude da budu svinje. Nije džaba Šešelj uvek dovodio Bidžu na mitinge. Narod je primitivan, nepismen i neobavešten. Kače se za vođu jer se tako osećaju moćno. Nema pomoći Srbiji, ovde živi najgluplji i najprimitivniji narod u Evropi. Možda zaista ovaj narod i nije ništa zaslužio osim prezira zapadnih zemalja.
Sa pravom nas preziru i nikada necemo uci u EU.
Preziru nas jer nismo sposobni da artikulisemo svoj interes, jer smo robovi.

Madjare ne preziru.
 
Poslednja izmena:
Vrh