Šta je novo?

Izbori 2024

То је војно одбрамбени сектор.
Vojno odbrambeni sektor suverene zemlje Belorusije. Ne dedovina nekog iz Kremlja pa da s njom radi šta hoće. Nego imperija ko imperija, vidi šta joj se dopadne, i pokuša da otme.

Što se Kosova tiče, nemam ja problem ni sa pomirenjem pa čak ni sa priznavanjem (iako još uvek nemam definitivan stav o tome, jer razumem i ljude koji su svesni da je to gotova priča ali kažu da sa političkog aspekta ne bi bilo dobro da ga Srbija przina). Samo što nemam interesovanje da se sad nešto družim sa njima ili sa Albanijom. Bitno je samo da granice budu otvorene, da teče roba i da se definitivno podele i utvrde nadležnosti, da se više ne bi dešavale patriotske pljačke koje sam nedavno pominjao na temi, a koje posle plaćamo svi u Srbiji dok se pojedinci maste li maste.

Dakle, samo normalizacija odnosa, trgovina i utvrđivanje nadležnosti odnosno okončanje duplih nadležnosti, duplih zakona, duplih radnih mesta, duplih standarda. I to je dovoljno.
 
Nego kad ističe onih 60 dana što je Vučić obećao ambasadoru beše da će mu javiti nešto?
 
Misli da je bog zna kako vickast sa ovim bapskim uzrečiciama ''I to je tako'' na kraju svake objave, a zapravo samo dodatno srozava već jako loše mišljenje javnosti o sebi. Ne znam nijednu osobu koja njega ceni ili voli, čak i naprednajci koje znam se groze na pomen njegovog imena.

Bio bih srećan kada bi ga šutnuli negde daleko da bude ambasador, pa da ne smrdi više ovde.
Nikako. To bi bila najveca nagrada. Ne daj mu ono sto zapravo hoce
 
Ali on će i ovako i onako sebi uzeti/obezbediti neku nagradu. XD Ovako ako bi odskakutao negde daleko, bar ga ne bismo više gledali ovde. XD
 
 
Ja ne razumem na osnovu cega Vesic ima mogucnost biranja funkcije sa svedskog stola bukvalno
Taj ima da napravi sebi spomenik za zivota nesto kao gologuz Pobednik samo "obdareniji" :ROFLMAO:

1655536398-Poruka-Beogradu-1536x1024.jpg
 
Jeste™

Nego, dragane, šta kaže Šef, kada da očekujemo poskupljenje struje? Ozbiljno pitam. Rekoše u maju ''na leto''. Evo ga leto, a ništa novo nisam video da su rekli ili najavili.
 
Da ne bude ko onomad za Đilasa, samo sad, pravićemo mi Vesića od blata
 
Problem je što se kod nas već neko vreme vlast ne vrši već sprovodi.

U skladu sa time očekujem da bi Šapić mogao imati sluha za neke probleme koji nisu strateški dok bi Metro ostao na ovome što je planirano i na čemu se intenzivno radi.
 
Борба за позиције унутар партије, борба за утицај, борба за фотеље. Имамо сад и бивше чланове СПАСа у редовима СНС, верујем да старији напредњаци нису баш најзадовољнији њиховим доласком.
 
Problem je što se kod nas već neko vreme vlast ne vrši već sprovodi.

U skladu sa time očekujem da bi Šapić mogao imati sluha za neke probleme koji nisu strateški dok bi Metro ostao na ovome što je planirano i na čemu se intenzivno radi.
Ja očekujem da će sve vreme da se batrga i koprca u blatu sa naprednjacima, a ne da se bavi konkretnim problemima.

Pričao je za savski kej i splavove... onaj koji ga je uveo u politiku i kojem je zabio nož u leđa, je problem ulaska vozila na šetalište rešio za tačno 8 dana od konflikta sa jednom bahatim vozačem kod bloka 70... ja ću se iznenaditi ako Šapić uopšte ponovo spomene taj problem, kamoli da nešto pokuša.
 
Без обзира на сва разочарења у Шапића не верујем да ће нова Беградска власт бити гора од претходне, био би то заиста подвиг. Заправо очекујем нека побољшања, али на жалост не и суштинска, тј удар на непланску, коруптивну и дивљу градњу.
Оно што ме сада више занима је да ли ће ова нова-стара коалиција на градском нивоу значити исту коалицију и на републичком нивоу.
Такође је интересантно да се ови медијско-бизонски удари на "Небојшу из Београда" дешавају непосредно пред обећано представљања нове владе. Замислите сад да Неша опет буде министар, након речи о сарадњи са Беливуком, прислушкивању Шефа и свега осталог што му је Хркаловићка прикачила. И није битно да ли је све то тачно, битно је да све то гура део страначке групе која ће такође свакако имати представнике у новој влади. Без обзира колико су ниско спали, ипак не верујем да ће га ставити у нову владу, јер би након свих ових речи то било најгоре могуће пљување по самом себи. Или је ипак то могуће?
 
Kako sa divljom gradnjom da se izbori čovek koji se i sam bavi tim poslovima? Svi divlji graditelji su povezani sa SNS-om, plaćaju im reket, finansiraju stranku itd. Poznajem par takvih ljudi. Zna se kako ide proces, od crvene trake na gradilištu, do fantomskog sprovođenja struje, brojila i priključka na kanalizaciju. Srbija je korupciju legalizovana odavno.
 
Kako sa divljom gradnjom da se izbori čovek koji se i sam bavi tim poslovima? Svi divlji graditelji su povezani sa SNS-om, plaćaju im reket, finansiraju stranku itd. Poznajem par takvih ljudi. Zna se kako ide proces, od crvene trake na gradilištu, do fantomskog sprovođenja struje, brojila i priključka na kanalizaciju. Srbija je korupciju legalizovana odavno.
Jedan od razloga zašto ga je SNS jednoglasno izabrao.
Treba im priglupa neobrazovana sirovina da ne smeta u kombinacijama.
 
Ал има ову мастер васпитачицу (моћно звучи!) као десну руку, можда буде од њега чоек...
 
Vrh