Šta je novo?

Izbori 2024

Хахаха који бот је ова водитељка РТС. Свака част Шаровићу, штета што ће тешко допрети до гласача.
 
Niko nije savršen. Nažalost, u ovoj zemlji postoji jako veliki broj ljudi koji ni u svojoj 86. godini još nisu provalili ko je Vučić, i za koga radi.
Izraz niko nije savrsen se ne odnosi na ljude koji podrzavaju Seselja do 46.godine 🤣
 
Ispreskaka Minja Miletić AV-a... uh, nisam pratio celu emisiju, ali finiš je bio žestok.

Još jedan pokazatelj kako i koliko dugo bi on vladao da nije ugušio sve medije.
 
Ispreskaka Minja Miletić AV-a... uh, nisam pratio celu emisiju, ali finiš je bio žestok.

Još jedan pokazatelj kako i koliko dugo bi on vladao da nije ugušio sve medije.
Jel ga je možda pitala zašto već 9 godina primenjuje Briselski Sporazum, dok Šiptari ne primenjuju nijedno njegovo slovo? Ili zašto sada govori da je Briselski Sporazum "mrtav", a za to vreme nastavlja da ga sprovodi na terenu ? Da li i dalje tvrdi da je to naša "pobeda 5:0" ? Ne verujem da ga je išta od toga pitala. On nikada sebi neće dopustiti da ga intervjuiše bilo koji medij koji bi mu postavio bilo koje suštinsko pitanje.
 
Ispreskaka Minja Miletić AV-a... uh, nisam pratio celu emisiju, ali finiš je bio žestok.

Još jedan pokazatelj kako i koliko dugo bi on vladao da nije ugušio sve medije.

Stvar percepcije, u stvari je ispala malo glupa, a generalno je gotivim...
 
Mnogo se o politici moze nauciti od Aljbina Kurtija.
Oni daju mnogo ulizivackih izjava i dive se USA i jako ih "podrzavaju" na polju spoljne politike.
Medjutim to ih nista ne kosta.

Na polju zastite njihovih, albanskih interesa, oni ne odstupaju ni pedalj, cak ni pod pritiskom Hegemona i EU i ne daju ustupke.
Albanski politicari dobro poznaju razbojnicku prirodu kolektivnog Zapada i tacno znaju kako treba da se postave, za razliku od nas.
 
Gle ovo tek, ma bacili bi atomsku bombu verovatno.. Koji je to bolesnik.
Zanimljivo, glasali su u svojim mestima na izborima i 2000. i 2003. i 2007. i 2008. i 2012. pa nije bilo desetina i stotina mrtvih.

Čak su glasali i na lokalnim izborima, koje su raspisivale institucije Republike Srbije, i to u svim opštinama na KiM, osim nekolicine gde ima manje od 100 birača koji su lojalni srpskoj državi. Šta se promenilo u odnosu na to vreme?

Promenilo se to da je Vučićeva i Dačićeva vlada 2013. potpisala Briselski Sporazum, kojim ne samo da je ukinula srpske lokalne izbore, nego je ukinula i srpsku policiju i civilnu zaštitu na severu KiM, čime je taj narod ostavila na milost i nemilost šiptarskim teroristima. Dok je civilna zaštita postojala, Šiptari nisu mogli ni da spreče izbore, ni da upadnu na sever i pobiju desetine i stotine ljudi. Danas to mogu da urade svakog momenta, jedino što ih može sprečiti je postavljanje barikada na Ibru. Od mirnih protesta u Kosovskoj Mitrovici i Gračanici nema ništa, da su Srbi "mirno protestvovali" protiv pogroma u martu 2004. Šiptari bi ih tada proterali i sa severa. Ako ih danas proteraju, to će biti Vučićeva i Dačićeva zasluga, njihova "pobeda 5:0". Još maloumnik kuka i poziva Kvintu da osudi Prištinu, hoće, hoće, osudiće ih ko što je Hitler "osuđivao" NDH.
 
Veliki vođa kaže da bi Šiptari pucali na Srbe ako bi organizovali izbore i izašli na njih. A ova država nema čime da puca na te teroriste, ili možda ne sme?

Sutra tako mogu da nam zaprete da će upasti sa ROSU i pucati ako mi organizujemo izbore u Preševu, Bujanovcu, Medveđi, Tutinu, Novom Pazaru, i šta onda ? Hoćemo li možda građane iz tih opština slati da glasaju u Vranje, Leskovac i Kraljevo? Pa prekosutra će Šiptari doći i do tih gradova, gde ćemo dalje da se povlačimo? Do Beograda?

Zastrašujuće je koliko je ovaj narod oguglao na svakodnevne izdaje i poniženja. Ne znam da li smo ikada bili u ovako jadnom stanju duha, čak i pod Turcima?
 
Ispreskaka Minja Miletić AV-a... uh, nisam pratio celu emisiju, ali finiš je bio žestok.

Još jedan pokazatelj kako i koliko dugo bi on vladao da nije ugušio sve medije.

Koliko na televiziji čiji je 100% vlasnik telekom može nekog da ispreskače.. Tu sigurno mora da postoji neka samogranica i kontrola da bi se napravio dobar igrokaz pluraliteta..

Nego kad neko spomene Minju uvek se setim gostovanja kolege forumaša Vučka.. Pitao sam se baš tada kako mu je bilo, je l' se malo preznojavao ;)

Uvek me je nerviralo zašto mi muškarci ne možemo u najkraćem mogućem šorcu da se pojavimo na poslu, kao direktor u kabinetu na sastanku, na gostovanju u euronewsu.. Ako živimo u ravnopravnom društvu, zašto mi uvek u dugim pantalonama i po najvećoj vrućini, a Minja nam pokazla sve i boli je uvo?
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-03-26-13-36-56.png
    Screenshot_2022-03-26-13-36-56.png
    849 KB · Pregleda: 83
Dobro, aj sad vas 5 neka prokomentariše kako intervju nije bio nikakav i da je sve namešteno..

U totalnom medijskom mraku valjda treba podržati barem neki tračak svetlosti. Ovo je verovatno vrhunac koji u ovom trenutku može da se postigne..
 
Namešten je svaki intervju u kojem voditelj ne postavlja pitanje "zašto Srbija 9 godina besomučno primenjuje antiustavni Briselski Sporazum, dok ga šiptarska strana krši ?". Ili "zašto ste ukinuli sve srpske bezbednosne strukture na severu KiM, ako ste znali da će Šiptari to iskoristiti da vrše pritisak na Srbe da se odande isele?", "da li se osećate odgovornim zato što ROSU sada ulazi na sever i konstantno hapsi i zastrašuje narod, a pre Briselskog Sporazuma nisu mogli da kroče preko Ibra?".

Ili, pitanje na drugu temu: "zašto ste primili i priznali Kristijana Šmita za visokog predstavnika u BiH, kada nije imenovan u skladu sa Dejtonskim Sporazumom, a pored Republike Srpske ga ne priznaju ni Rusija ni Kina?".

To su prava pitanja koja mu nikada neće postaviti ni prorežimski Pink, ni kvaziopoziciona N1, upravo zato što imaju iste gazde na vrhu, a te gazde se nalaze van ove zemlje.
 
Poslednja izmena:
^^Ja sam se samo nadovezao na tvoj post, nisam gledao intervju.. Ne znam šta bi mogao novo da čujem. Euronews je svakako bolji od nečega što mediji nisu, poput pinka ili happy to je otpad, za deponiju, maligno tkivo koje treba hirurški odstraniti i onda jos zračiti i zračiti da se ponovo nikada u Srbiji ne zapati.. RTS je bruka novinarske struke, a Euronews je uglavnom ok...

Meni je najodvratnije od svega bilo kad su studio B uništili.. i što smo im to kao Beograđani dozvolili... To je sad onako baš jedna propangadistička nula od televizije..
 
Kapiram ja vas, ali da je Minja prešla preko dozvoljene granice Psihopatine tolerancije, i pitala ga, kada je zakmečao da ne ide na N1 zato što mu prozivaju bezgrešnog sina- šta će njegov sin u društvu kriminalaca, dilera i huligana, i da li je to normalno društvo za sina predsednika države, verovatno bi je pojeo mrak kao Bećkovićku, ili daleko bilo-Cvijana...
 
Pogrešila je što unosi emotivnost u pokušaju da se obračuna sa ovakvim stvorom. Tu ne treba da bude emocija, samo finog i perfidnog ubadanja neprijatnim pitanjima.

Olivera Jovičević sa RTSa je u više navrata pokazala kako se to radi:

U ovoj RTSovoj emisiji se vidi da je Vučić taj koji je nervozan i ljut, a Jovičevića ga tovari i lepo joj je (iako to ne pokazuje). U EuroNews emisiji, bar onim delovima koje sam video, Vučić je u startu osetio da je Minja nadrndana i ponesena emocijama i onda je posle samo jahao taj talas njenih zaletanja i iskoristio ih u svoju korist.

Poređenja radi, evo kako Olivera nastupa u drugim emisijama izvan politike:
Znači žena je savršeno sposobna za emocije i ''unošenje''. Samo, kad ima posla sa političarskim izmetima, ona to isključuje i fokusira se samo na ciljeve. I njihove slabosti. Ali sebi ne dopušta da je ponesu emocije i da time izmeti uoče njene slabosti ili prilike za manipulaciju.

A Minja bi odma ko ovan kroz vrata. Pa ne ide lutko. Pogotovu ne protiv najvećeg manipulatora i gnjidu u zemlji.
 
Poslednja izmena:
Benderu, al' si se izložio na Olju.. Slažem se da pridev "savršeno" može da se koristi kada se govori o njoj, ali nikako kada se opisuju njeni voditeljski kvaliteti.. :cool:
 
Veliki vođa kaže da bi Šiptari pucali na Srbe ako bi organizovali izbore i izašli na njih. A ova država nema čime da puca na te teroriste, ili možda ne sme?

Sutra tako mogu da nam zaprete da će upasti sa ROSU i pucati ako mi organizujemo izbore u Preševu, Bujanovcu, Medveđi, Tutinu, Novom Pazaru, i šta onda ? Hoćemo li možda građane iz tih opština slati da glasaju u Vranje, Leskovac i Kraljevo? Pa prekosutra će Šiptari doći i do tih gradova, gde ćemo dalje da se povlačimo? Do Beograda?

Zastrašujuće je koliko je ovaj narod oguglao na svakodnevne izdaje i poniženja. Ne znam da li smo ikada bili u ovako jadnom stanju duha, čak i pod Turcima?

Srbi su danas izuzetno plasljiv narod. Na zalost.
To se vidi po tome kakvog vodju imaju.
 
Osobina našeg naroda je da smo izuzetno hrabri u ratu, a previše plašljivi u miru. U stanju smo bili da na bojnom polju porazimo Osmansko Carstvo, Centralne Sile i Treći Rajh, a danas na mirnodopskim izborima masovno glasamo za džak brašna i litru zejtina.
 
Taj isti Kurti je naprednjacima na Kosovu koalicioni partner. Ja sam ubeđen da su oni zajedno to izrežirali, cisto da dignu malo tenzije pred izbore...
 
Vrh