Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

O blokadi surcinske kod aerodroma se prica nevezano za ovo. Mislim da je povezano sa edb,investitorima i ruka ruku mije pricom
 
Najbolje mi je sto se ljudi koji zive na ledinama i u okolini kruznkg toka nadaju da ce izgradnja ovog puta nesto poboljsati. Nazalost sa setom vemo se secati trenutnih guzvi. Kad usmere dodatan saobracaj na vec lreopterecenu zemunsku i jurija gagarica stvarace se cepovi kao kod ade danas. Samo id*** i totalne neznalice mogu da naprave ovaj put a da nista ubpristuonim saobracajnicama ne promene. Naravno, kao i svi ostali projekti u poslednje vreme ilj i ovog je zadovoljenje privatnih interesa, a ne opstih. Pa pogledajte putanju ovog puta i sve ce vam biti jasno.
 
Ovo je ono što sad prave:
Screenshot_20221015_010738 (2).jpg


Ovo je ono što bi trebalo da prave:
Screenshot_20221015_010738.jpg


E sad, sve to ljubičasto je samo u naznakama i ne postoje konkretni potezi ka realizaciji.
Povezivanjem Surčinske sa Grčkom i preko T6 sa autoputem bi se rasteretila Vojvođanska i mogla bi da primi novi saobraćaj, ali poenta nije olakšavanje života ljudima nego procenat i slikanje.
 
Na n1 jutros izvestaj o okretnici u nedeljka gvozdenovica i deponiji. Zakljucak romi nisi krivi, krivi su ljudi koji tu donose otpad (ma vazi). Na kraju su upleli srdjana aleksica i zlu vojsku republike srpske. Klasika,pored ovih sto hoce da rese problem neprijatelj nam ne treba


my pc screen resolution
Па од те телевизије не можеш ништа друго да очекујеш него само злобу и завист.
 
Izašao novi sentinel snimak, konačno vedro da može da se sve vidi kako treba.
Dosta je pod asfaltom nisam očekivao ovoliki napredak.
Ovaj novi dio ka vojvođanskoj vidi se dobro nasipaju i dosta su dogurali sa onom folijom za izolaciju.
Onaj dio što je bio zarastao kod petlje Surčin jug isto nasipaju. Spremaju se da ovo finiširaju.
Ako vrijeme posluži, ovo može do Nikoljdana da se sredi lagano.
Svaka čast za tempo. 🙌
 
Шта кочи крак ка Јурија Гагарина?
 
Шта кочи крак ка Јурија Гагарина?
I mene to interesuje... cimali su se sa eksproprijacijom ovoliko vreme, a tamo ka JG im zjapi prazan prostor.
Čemu parcijalno rešenje, što se sve ne napravi odjednom?
Stvarno ne razumem... uvek ista priča... sve nešto na parče, pa čekaj, život prođe čekajući...
 
Neko na vlasti vrv nema interesa da i to reši.
Mada bilo bi čudno da ostane tako ako se već gradi Kineski tc.
 
Ranije je u priči bilo da je krak ka JG sastavni deo projekta... baš se pitam šta se desilo da to ispadne iz priče...
 
Pa nije sveto mesto pa da ne može da se preseli na neku drugu lokaciju.
I ona pecenjara malo pre Ledina,poznata svima koji vole pecenje u ovom kraju grada🙂,se pre par godina preselila dva tri km nize ka Surčinu.Nego verovatno koci eksproprijacija jer je grad usporio strasno po tom pitanju.Ne znam zasto ako vec zure sa izgradnjom puta ali ista situacija je i na pocetku Vinogradske onih sest kuca.Nista nije zavrseno.
 
Eeee, pečenjara je drugo, tu su bila u igri dva privatna interesa i brzo se rešlio. Eksproprijacija se vrši u javnom interesu, što u praksi znači mnogo javašluka, neznanja, nerada, ošljarenja, nezaintereovanosti, tvrdičluka, ucena, inaćenja, a što ne pomenuti, i korupcije, zlouptorebe, krađe, i pritisaka na granici sa nasiljem...
 
Eeee, pečenjara je drugo, tu su bila u igri dva privatna interesa i brzo se rešlio. Eksproprijacija se vrši u javnom interesu, što u praksi znači mnogo javašluka, neznanja, nerada, ošljarenja, nezaintereovanosti, tvrdičluka, ucena, inaćenja, a što ne pomenuti, i korupcije, zlouptorebe, krađe, i pritisaka na granici sa nasiljem...
To je tacno,ali je poredjenje napravljeno cisto zbog cinjenice da bilo koji restoran ma koliko bio popularan,moze da se pomeri iz ovog ili onog razloga.A sto se tice eksproprijacije pa i tu ste u pravu evo iskljucili ljudima vodu 14.10 ujutru .Jedni kazu da je cevovod ukinut i ako su u pitanju legalni prikljucci i i dalje privatno vlasnistvo a drugi tvrde da je kvar i da se radi na otklanjanju evo treci dan i ako na sajtu Vodovoda nema info o bilo kakvom kvaru🤔.Pri tom drzava koci zavrsetak eksproprijacije.Toliko o tome
 
Upravo sam u svom gornjem "rantovanju"ciljao na činjenicu da su ljudima koji imaju legalne priključke uskratili vodosnabdevanje kao vid bahatog pritiska
 
Bilo je više priča da Staro ognjište drži neko ko ima jake veze.
Jer ako bi se produžio Juri Gagarin, taj restoran bi morao da se ruši.
Ту кафану држи неки бивши полицајац, а аутоперионицу тип сумњиве прошлости, све то иде под мач следеће године.
 
Mislim da preuveličavate uticaj predmetna dva gospodina, ne zvuči mi ni jedan kao neko ko može da ima duboke korene potrebnog tipa za ovu klasu opstrukcije. Rekao bih da se radi o dobroj, staroj bolesti domaće uspavane partokratije koja je okupirala institucije: reaktivnoj nebrizi za bilo šta, posebno vreme, osim za udobnu podlogu svojih pozadina.

Što onda, posledično, produži stvari do vrištećeg nerviranja običnog sveta.

edit: preteče me kolega, dok sam kucao :D
 
Vrh