Šta je novo?

Gradjevina u Nis BRE!

La Grange

Intermediate
Učlanjen(a)
23.01.2010.
Poruke
497
Pohvaljen
88
centar_Nisa.jpg
 
Vrh tebra!Ako vide ovi iz javnog stambenog nahebali smo,skontace da mogu 4 sprata da nakaleme a ne samo jedan u akciji,imas stan vrati krov :bash:
 
Pa pazi ako odrade fasadu identicno mozda i ispadne kako tako jel vidi se da pozicija prozora i ovih polukruznih delova je na istom mestu kao na donjem delu.
 
Video sam raniej sliku,ko zna sta joj bi posle ovog zemljotresa :rolleyes:
 
Znaci ako ju je neko vec uradio za GE ili je uradio a nije postavio samo nek stisne push/pull pa nek aplouduje. :)

Edit: Kako li je ovima na prvom??? Pricala nam je profesorka iz Mehanike(ja sam uvek imao dvojku) da je njena komsinica koja zivi na prizemlju u nadogradjenoj zgradi od pre deset godina poceo zid da puca. Znaci posle deset godina pocinju da se vide posledice, i stan je neupotrebljiv, em sto mu pala cena em sto ga niko nece kupiti. A samo je jedan ili dva sprata nadogradjeno. ovo ima da popuca za 2.5 do 5 godina.A ti ti sto nadogradjuju nemaju savesti bas zbog ovoga gore navedenog.
 
Igor":207li9vc je napisao(la):
Pa pazi ako odrade fasadu identicno mozda i ispadne kako tako jel vidi se da pozicija prozora i ovih polukruznih delova je na istom mestu kao na donjem delu.
Znam, tako je, na primer, nagodgradnja matematičke gimnazije odlično ispala, ali to i dalje ne opravdava toliko povećanje visine objekta koji je do tad bio donekle izjednačen sa susednom zgradom...

edit: a, pa da, i susednu mogu da nadograde :D
 
Imam osecaj kao da ce se ovo oboriti ili srusiti. Ako se pogleda dole vidi se da su prozori izbaceni, i da oko ulaznih vrata nema zid nego isto samo staklo ramom oko njega, a oni dodaju masu duplo onoj za koju je ovo nekad projektovano (3 na vec postojeca 3 sprata), znaci oni koji ce tu da stanuju mogu svako vece da se mole bogu pre nego sto legnu na spavanje.

A grad naravno nista ne radi nego dopusta ovako nesta, sta je u svkaoj normalnoj drzavi nezakonito.
 
Vrh