Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

@Igor @kUdtiHaEX

Znam za varijantu da se se tema sakrije tako što se autor (ili prvi koji je postovao) stavi na ignore. Ali to nije pravo rešenje, pogotovu kada neko želi da sakrije temu, ne nekog člana.
Baš htedoh sada da to pitam / predložim, vezano za teme, ne toliko zbog preglednosti, koliko zbog besmislenog pisanja na nekim temama, iako su nekim članovima te teme kao melem na ranu i koje tretiraju kao svoje "bebice", kao da su neki kučkari. Naravno, nije sve zbog pomenutog razloga, ima par tema koje izbegavam iz ličnih razloga / stavova. Lično mi je besmisleno da blokiram nekog člana, samo zato što tema koju je napravio otišla u nekom :rolleyes: smeru, a autor teme sa druge strane ima šta konkretno da kaže.
Postoji opcija praćenja tema, tako da možeš zapratiti teme koje te zanimaju i onda odlaziti u taj meni da se pregleda ima li novih poruka.
Tek ovo mi je besmisleno, da moram 50 - ak tema da stavljam na listu.
 
Voleo bih da znam kriterijum koji je koriscen kada sam banovan sa Cene Nekretnina.

"Provokacije i oftopik" nekako ne stoji kada je na toj temi 50% postova i bez mene provokacije i oftopik, a za razliku od vecine ja sam tamo delio i informacije i racunice u koje je ulozen trud.

Razumem kada dobijem ban zbog vredjanja, ali sada izgleda da se samo povladjivalo nekoj grupi na toj temi koja svako drugacije misljenje smatra za 'provokaciju'.

Ja nisam ni ukapirao da si banovan sa te teme. Vidim nema te... :) Slažem se da je ta tema generalno toksična i ne mislim da si se nešto posebno izdvajao u odnosu na (nas) ostale...

Inače ja tu temu doživljavam kao Relax temu... Neko ide na Relax deo podforuma, ja na Cene nekretnina :) Najbolja tema na forumu za lečenje frustracija i da tapšemo jedni druge po ramenu kako je sve skupo i kako balon samo što nije pukao.
 
Tek ovo mi je besmisleno, da moram 50 - ak tema da stavljam na listu.
Pa dobro, to se uradi za čas, ili malo po malo pa posle bude sve na okupu. Mislim, ja ne koristim to jer pratim samo ono gde sam komentarisao, to su mi ovako i teme od interesa. Ali mi ovako izgleda kao korisna stvar.
 
Pa dobro zasro meni admin malo malo briše postove i to bez objašnjenja ,jedanput si samo napisao u notifikacije odgovor evo danas nema mog posta u ceni nekretnina,to sto se admin ne slaze ne znaci da treba da briše…ovo je 3 put…
 
Vrh