Šta je novo?

Delta District

još par stubića ...

zgrada1.jpg
 
Mislim da je vreme za posebnu temu

Delta District će biti multifunkcionalni kompleks lociran u Bloku 20, na lokaciji unutar poslovnog epicentra Novog Beograda. Razvijajući se na prostoru od 100.000 kvadratnih metara, Delta District predstavlja investiciju vrednu 250 miliona evra. Planirani razvoj uključuje izgradnju hotela sa pet zvezdica, poslovne prostore i stambene apartmane, koji će biti direktno povezani sa hotelskim sadržajima. Sam hotel će, sa investicijom od 100 miliona evra za njegovu izgradnju, raspolagati sa ukupno 220 soba.

IMG_6845.jpeg

IMG_6846.jpeg

IMG_6847.jpeg
 
Ovo zauzeće je mislim zbog dolaska Si-ja prošle nedelje, tu su stajali paneli sa porukama dobrodošlice na kineskom.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: h2o
Изгледа да је дозвола само за два нижа објекта у позадини, од седам и осам спратова. На табли је вероватно грешка са датумом завршетка радова - за три недеље (15. јун 2024.).
 
Turci su , nažalost, gotovo neizbežniu današnje vreme. Ne znam da li će ih angažovati i na ovom projektu .
Exing je veoma dobra firma a čovek koji će voditi projekat iskusan, tako da u tom smislu nema "zamerki" .
Neka je sa srećom svim učesnicima u projektu .
 
Upravo tako ekipa koja će voditi projekat je iskusna i dolazi sa visokih objekata koji su završeni.
 
Ovo zauzeće je mislim zbog dolaska Si-ja prošle nedelje, tu su stajali paneli sa porukama dobrodošlice na kineskom.

Nisam bio u pravu za ovo, ostale su barijere i betonske kocke celom dužinom parcele, sad služe da podupiru ogradu gradilišta i deluje da definitivno tu neće moći da se koristi trotoar tokom radova. Ne znam da li je to uopšte dozvoljeno i po kojem osnovu, ali bože moj, kapital je bog.
 
Okačiće na to verovatno reklame za projekat, bukvalno isti nosači kao po BnV.
 
Vrh