Šta je novo?

BW Park

srdjan

Higher intermediate
Učlanjen(a)
29.09.2010.
Poruke
563
Pohvaljen
1.242
Lokacija
Europe
Počeli su da se naziru prvi obrisi BW Parka, pa verujem da zaslužuje svoju temu ovde u zelenom forumu.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UfTEsXhQBSI[/youtube]
 
Јел зна неко да ли ова решеткаста арматура која придржава дрвеће новопосађено, да ли ће се извадити или остаје све са најлоном оним ?

Мени колико је познато свака биљка у додиру са рђом која ће се појавити на арматури пре или касније суши се и пропада. !
 
kao kuckar pozdravljam planiranje parka za pse. render je lep, u praksi bice malo teze odrzavati ovu travu. fale agiliti prepreke.

zakljucujem da ce od svih postojecih beogradjana iz okoline bnv-a jedino dzukci imati neki benefit od njega
 
Ovo od Central Parka postade Razdelno Ostrvo hahahah. Zvanično molim da se doda podnaslov "Razdelno Ostrvo" na ovoj temi!
 
Jel se zna kada je planiran zavrsetak BW Parka, tj njegovo otvaranje?
 
Bode oči ova ogromna reklama.

Послато са SPRINT4G помоћу Тапатока
 
Park usred gradilišta cakum-pakum, a komšije i ja zovemo Zelenilo mesecima da poprave jednu klackalicu i počupaju travu iz parkića u Bloku 34
 
Веома занимљиво. Волео бих да имамо више сличних паркова по граду.
 
Jel objavljen konacan datum otvaranja parka i dela Bulevara Vudro Vilsona?
 
Da li je u ovom parkiću predviđena trim staza?
 
stvarno osvezavajuc, ali ako ne bude odrzavanja mozemo svi da zamislimo.....
 
Koja je fora sa ovim talasastim travnatim površinama, ima li ovo neku svrhu, ili je u pitanju samo estetika?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=661276#p661276:2n1tkqrg je napisao(la):
Corradi » Uto Sep 17, 2019 11:16 pm[/url]":2n1tkqrg]Koja je fora sa ovim talasastim travnatim površinama, ima li ovo neku svrhu, ili je u pitanju samo estetika?

Pretpostavljam da će da završi kao neki poligon za kerove, pa će vlasnici da trče pored sa povocem u ruci,ko na izložbi.
 
lepa ideja al malo peku oci ..srceom nije uradjeno u patrijotskim bojama srbije....bice razvaljeno kao i sve u vrlo kratkom roku....klasika...
 
Ne znam zašto se ovo zove PARK. Ovo je dečije igralište uz par drveća tu i tamo - trebalo ga je nazvati BW PLAYGROUND. Lepo i atraktivno i potrebno jeste, ali celo ovo naselje je lišeno kvalitetnog parka, sa prostranim zelenim površinama i mirnim mestom za odmor. BW PARK - NOOOOT.
 
Kolika je ukupna povrsina ovog parka, tj sa kojim parkom u Beogradu ga mozemo uporediti?
Prave toliko naselje i nece da naprave neki park-sumu u kome se ljudi mogu odmoriti.
Ne znam uopste zasto se toliko potencira na sadrzajnim parkovima, pa nije park samo za decu i pse, sta fali obicnom parkubsa dosta zelenila i drveca, u kome se ljudi mogu odmoriti od gradske buke i betona.
 
Velika je površina (mislim da je 2 hektara), ali je duguljast, pa korisnici istog neće imati utisak da su u parku.

Ako se gleda površina parkovskih površina u BnV po dokumentima, može doći do zabune zato što su uračunate i površine sa druge strane Save.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=661224#p661224:14z34y9f je napisao(la):
Дошљак » Uto Sep 17, 2019 8:52 pm[/url]":14z34y9f]Веома занимљиво. Волео бих да имамо више сличних паркова по граду.

I ja. Pod uslovom da ima ko da ih odrzava.
 
Vrh