Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Ne znam za te cene, ja kad sam bio prošle godine, polo majice su bile 20-30 funti, a košulje recimo 30-50 GBP
 
Kvalitet im je bas dobar. Najjača prodavnica za tu bazičnu graderobu. Nažalost, nama najbliža u Milanu. Inače fun fact da je svako selo u Rusiji imalo Uniqlo.
 
Tesko da ce ikad Uniqlo otvoriti ovde. Prisutni su po bogatijim zemljama Evrope, USA, Kanada, Australiji i Aziji. Nema ih ni u Madjarskoj, Svajcarskoj, Austriji ni Sloveniji recimo......Oni tako gledaju a ja mislim da bi dobro zaradjivali ovde jer su malo skuplji od C&A a kvalitet je mnogo bolji

Seca li se neko Burberry-a na Terazijama? Bili par godina i caoooo, nije bilo dovoljno ljudi da kupuje. Nemam nista protiv da dodje Luj ali ce biti isplativije otici u Pariz bukvalno i uraditi povrat poreza na aerodromu. Sah mat Maccron :ROFLMAO:

Pogledajte prilog 195127
Добро си рекао пре пар година. Ипак је куповна моћ порасла а доласком Руса и стварањем једног новог платежно способног слоја мислим да би сас имали прођу.
 
Uniqlo je bas price/quality. Kad god idem u grad koji ima prodavnicu kupim par stvari za trening.
 
Ljudi otvaraju Luj Viton i kupuju Rafale, a vi tražite Uniqlo... Ne može, pa makar Uniqlo bio sponzor i samom Đokoviću.
 
Ето колика смо сиротиња...данас отворен Мазерати на Новом Београду...
Činjenica da je otvoren Maserati salon ne znaci da nismo sirotinja nego da si procenili da ima dovoljno punišića da potencijalno ima smisla da se otvori. Pola ljudi u zemlji nema kanalizaciju i nema za tri poštena obroka dnevno, o čemu mi pričamo bre i u kom svetu neki žive ovde? Mozda zatvore kroz par godina ako nema dovoljno kupaca jer ono...... prodati 2-3 auta godišnje bas i nije rentabilno
 
Poslednja izmena:
Činjenica da je otvoren Maserati salon ne znaci da nismo sirotinja nego da si procenili da ima dovoljno punišića da potencijalno ima smisla da se otvori. Pola ljudi u zemlji nema kanalizaciju i nema za tri poštena obroka dnevno, o čemu mi pričamo bre i u kom svetu neki žive ovde? Mozda zatvore kroz par godina ako nema dovoljno kupaca jer ono...... prodati 2-3 auta godišnje bas i nije rentabilno
Ово се односи на претходни пост. Наравно да код нас има превише народа који једва саставља крај са крајем и да бих више волео да је отворена нека школа, болница, фабрика а не Мазерати. Само је то индикатор да има одређен број платно способног становништва за то исто као и за друге неке на овом форуму споменуте брендове.
 
Činjenica da je otvoren Maserati salon ne znaci da nismo sirotinja nego da si procenili da ima dovoljno punišića da potencijalno ima smisla da se otvori. Pola ljudi u zemlji nema kanalizaciju i nema za tri poštena obroka dnevno, o čemu mi pričamo bre i u kom svetu neki žive ovde? Mozda zatvore kroz par godina ako nema dovoljno kupaca jer ono...... prodati 2-3 auta godišnje bas i nije rentabilno

Prodaja Maseratti-ja u Srbiji nije počela danas, već je Delta Auto zastupnik već duže vreme. Po gradu nije da ih nema. Dvadesetak vozila je već OK promet imajući u vidu cenu.
 
kupovace se to. pa srbi vise vole kola dobra da imaju da ih vide, nego ista drugo
 
Sta mi smeta to sto nemam kanalizaciju da imam Maseratija? Ne treba njemu prikljucak za kanalizaciju :D
E sada, mozda mu bude trebao prikljucak na struju, hmmm, ah da, vodji je Makron obecao nuklearku, sve ok, dobar sam!
 
Добра анализа уз коју бих додао и да поменути бренд има радње у Мађарској, Румунији и Грчкој.
 
Galerija News:
Zatvorena prodavnica Ivane Korab na prvom spratu (oprema za jogu). Umesto nje, otvara se prodavnica košulja "Roberto Baressi".

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
IMG_6120.jpeg
 
Vrh