Šta je novo?

Buvljak .. OTC blok 43

Како је ово стајалиште лоше натрћено ту.
 
Buvljak na Miljakovcu je kulturica, a to košta i ljude koji prodaju, pa i ti isti prodavci ne mogu da prodaju jeftino. A suština buvljaka je upravo to, da se malo iscimate, a da je jeftinije prođete. Ne kažem da treba da bude kao nedeljna zemunska pijaca, Bubanj Potok ili Stari buvljak u Pančevu, gde se prodaje svašta, a prodavaca ima od onih koji vrlo dobro znaju sta prodaju, pa tesko moze da kupite nesto dosta jeftinije, do onih koji su dosli da prodaju sto vise, malo se razumeju-malo ne, pa i mozete da prodjete jeftinije, pa ko šta nadje, po ceni kakva mu odgovara, ja sam prvi na takvom mestima znao da nadjem neke korisne stvari, za dosta manje para, nego sto inace kostaju. Novi buvljak u Pančevu je baš ta varijanta i na kakvu smo navikli i kakva nam treba. I dok je BG buvljak bio na starom mestu, većina Beograđana je više posećivala pančevački, a sada će tek.
 
U meni spavaju 2 vuka:



Vs


 
Za razliku od informera, nova ima i video reportaze od prodavaca i kupaca dok informer izmislja neke ljude iz Mladenovca kojima se isplati da dolaze zbog nestvarno dobre ponuda i povoljnih svetskih brendova :LOL:
 
Vrh