Šta je novo?

"Blok 63" - Vojvođanska [stambeni objekat]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=912649#p912649:33zvtky3 je napisao(la):
milos.tro » Uto Dec 28, 2021 11:32 pm[/url]":33zvtky3]danasnje fotke,fasada
file.php

file.php
Uzivo ne izgleda baš tako lepo,čokoladna braon i žuta banana,prilično su retro,ovo je bilo moderno pre 10-15 godina.Mi smo razočarani spoljašnjim izgledom.Na slikama zgrade su bile nijanse sive,sto je mnogo zahvalnije po pitanju svega.
 
Klasicna zgrada. Nije “kompleks” sa zvucnim nazivom.
 
Pozdrav budućim komšijama, nama je rečeno da do početka marta nije moguće ući u stan (interesovali smo se zbog uzimanja tačnih mera). Tražili smo izmene u kuhinji i toaletu, za sve su nam izašli u susret. Još da ispune očekivanja i dogovor 🙂
 
Postovani,ja sam kupac stana u Lameli 2.
Etazni elaborat je trebao biti gotov do kraja 2021 ali su ga nesto prolongirali i po danasnjim informacijama bice gotov do kraja ove nedelje,barem su mi tako rekli.
Potpisivanje ugovora pocinje kao od 15-20 Jan. zavisno od toga da li se radi o kes kupcima ili kreditnim.
Pretpostavljam da ce prvo zvati kes kupce.
Ja sam kreditni kupac i nadam se ovih dana odobrenju kredita pa tek onda ocekujem da me pozovu na overu gl.ugovora i zalozne izjave.
 
Ali ispada da kupujemo stan na neviđeno? Bez obzira keš ili kreditni kupac, bilo bi logično da se prvo pogleda šta se kupuje. Napravljena je viber grupa, u slučaju da neko ne zna.
 
Poštovanje, ja sam kupac stana u lameli 1. Da li možete da me uključite u viber grupu?
 
Pozdrav svima. Nama su poslali predlog glavnog ugovora, šaljem im doradjen i očekujem potpisivanje tokom sedmice
 
Nova info je da je etažni elaborat urađen samo za"hitne" stanove tj kupcima čiji su krediti odobreni u decembru ili početkom januara. Počeli su sa potpisivanjem ugovora, ove nedelje ih je 8, sledeće 10-15.
Očekuju 100% završen elaborat za 10 dana.
 
Ali ispada da kupujemo stan na neviđeno? Bez obzira keš ili kreditni kupac, bilo bi logično da se prvo pogleda šta se kupuje. Napravljena je viber grupa, u slučaju da neko ne zna.
Zasto bi kupili stan na nevidjeno? Valjda je normalno da se udje u prostor pre nego sto se kupi stan... Ili je sad i to postalo previse
 
potpisah ugovor :) Inače, za tehnički pregled objekta koji se očekuje moraju da završe i sve radove na fasadi i parterno uređenje, što onemogućavaju vremenski uslovi trenutno.
 
Ima li neko slike unutrašnjih delova, prizemlje oko lokala i "dvorište"? Da li su počeli sa sređivanjem?
 
Nije loše ispalo, nadam se da su stanovi kvalitetno uradjeni.
Jedino je visina zgrade neodgovarajuća, ali šta da se radi!
Inače nova zgradica koja je sa druge strane ulice je ispala lepo.
 
Vrh