Šta je novo?

Blok 45 - Koji je ovo projekat

rocktheroad

Novice
Učlanjen(a)
10.08.2011.
Poruke
25
Pohvaljen
9
Evidentno je da je u izgradnji, doneli su kucicu, neke velike limene ploce i parkirali bager.

Lokacija je u Bloku 45 na poljani pored Fudbalskog igralista FK Sava, na parceli gde je samo atomsko skloniste u jednom cosku. Tu livadu su koristili iz FK kluba do skoro, ali klinci su im rekli da su morali da idu na Bezaniju jer ce tu da se gradi nesto. E pa to nesto pocinje, a meni ispred nosa i nemam predtavu sta je. Gradska vlast se menja a neko izgleda nervozno pokusava da pokrene nesto dok jos moze na brzinu.

 
Moze slike radova ,mozda zelenilo sredjuje zelenu povrsinu ,da li postoji ograda oko gradilista ,tabla bilo sta
 
Nema table, nema jos ograde, nema oznaka da sam video...


Sa leve strane se vide prilicno velike celicne oplate ili sta god je vec to


Jutros nicega nije bilo... Kad sam se vratio sa posla, ovo...
 
Kontejner lici na ove koje koristi zelenilo i vodovod ,cekamo ravoj situacije
 
@Рок д роуд, можда не би било лоше, кад будеш у прилици, да приупиташ руководиоца (шефа) градилишта или неког радника, да се ето интересујеш шта ће се то градити у комшилуку, сигурно ће ти рећи.
 
Situacija podseća na blok 63.

Treba li da očekujemo još neki projekat na nbgd u ovim zadnjim mesecima vladavine žutih?

Послато са GT-N7100 користећи Тапаталк 4
 
Uff, koliko su odvratni. Isto kao sto su radili na Vracaru i Zvezdari, to rade i na NBGD. Ideja je sto vise, sa najvecim profitom. Sve ostalo je nebitno. Unistavaju se gradske celine, one starije ali i ove novije. Na Vracaru i Zvezdari su nestale i nestaju male kuce, ali ostaju male i uske ulice, koje postaju jos uze iako tako nije moralo biti. Nestaje drvece, desetkovano je. Na Nbgd nestaju prepoznatljive odlike naselja, nekada su bila prepoznatljiva po toj sirini prostoru, a danas se polako pretvaraju u nesto drugo.
Ajde da nema prostora , ali u taj prostor treba uloziti u infrastrukturu, a to znaci da nema zarade koja je planirana, a i u vecini tih projekata su ukluceni neki pilicari, koji preko noci postaju uspesni bizMsimeni.
Ja sam lazno ziveo u ubedjenju da je NBGD, barem te neke delove koje kao poznajem nedodirljiv, odnosno da je to vise od zgrada, deo nekog projekta vremena, jer je do skora tako i bilo, ali sam se zaj**o, ko zna na sa sta ce to da ispadne na kraju. Zao mi je iako ne zivim na Nbgd, voleo sam ga onakvog starog.
 
Hajde da se makar nadamo da neće biti neki "poslovno stambeni objekat".
 
Stigla tabla misterija rešena :)
img20131006081320.jpg
 
hahahahahaha...tresla se gora, rodio se mis
 
A i saznalo se da se priprema izgradnja novog bloka "zapadno od ulice dr Ivana Ribara".
To znači da se Beograd ipak širi duž pravca ulice Juriga Gagarina, bez obzira na do sada izrečene sumnje.
U nekoj budućnosti će nam ipak trebati i taj most uzvodno od Ade.
 
Vrh