Šta je novo?

Beogradski Sajam

Nije moze sve da se dogovori i verujem da grad nece da nadje drugi prostor
Moguce je da kolekcija bude privatna prostor državni nista neuobičajeno sto ne moze da se dogovori
 
Nije moze sve da se dogovori i verujem da grad nece da nadje drugi prostor
Moguce je da kolekcija bude privatna prostor državni nista neuobičajeno sto ne moze da se dogovori
Upravo su i rekli danas na RTS da ce grad naci resenje. Ja da se pitam otkupio bih celu kolekciju.
 
Poslednja izmena:
Таман би цела колекција стала, а могла би и да се прошири за будуће експонате, и већа возила. Могли би Заставину колекцију исто ту да пребаце, БМВ музеј, Лејланд и трамваје из ГСП, Икарус из Суботице, неки Фап, Тамић, Титови аутомобили које чува Гарда, неки ИМАД камион ако постоји игде. ..

Што се тиче власништва, пракса је показала да је приватна иницијатива ефикаснија, најбољи пример је ГСП, где је Лејланд спашен личном иницијативом а не системском бригом институција.
Ја бих такав већи музеј отворио и за друге приватне колекционаре да ту држе своја возила. Нпр. коелкција покојног Саше Хаџића који је спасао олупину камиона из 1. светског рата.

 
Стварно, на сајму у халама 2 и 3 има места за тако јединствену колекцију, може одмах да почне са излагањем, а и нису потребна не знам колика улагања као у случају бивше гараже МУП испод моста која је у тоталном распаду.

А и Арапи воле такве ствари..

 
10703997_804271156295852_5300262596559848857_o.jpg
 
Akustika hale 1 je očaj živi, bio sam na nekoliko koncerata tamo i napred blizu bine se i čuje ali pozadi i sa strana i ne baš.
 
I evo kombinacijeza iseljenje sajma, Sajam ulazi u područje Beograda na vodi.

 
Da to smo znali sada i planski to pokrivaju.
 
Vrh