Šta je novo?

Banjička oaza

Zoned Grupacija (investitori projekta "Banjička oaza") = Grupacija DILETANATA.

Uspeli su da postignu kašnjenje od 8 meseci koje se nastavlja na neodređeno.
Za to vreme su takođe navukli bes svih kupaca, zahvaljujući nebrojanim manipulacijama i lažima.

Kad su iscrpeli sve izgovore za kašnjenja, šalju dopis za predlog raskida ugovora, kako bi stanove mogli dalje da prodaju po skupljim cenama!

Delim svoje iskustvo javno, kako bi eventualno nekome bilo od koristi.

Svi koji imaju drugačije iskustvo, neka se takođe slobodno jave.
 
Pa tužite ih POBOGU, kakav raskid ugovora, kakvi bakrači! Štetu da nadoknade i omoguće useljenje što pre....

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
@Taurus, Portofino, Lightbringer
Javite se na privatne poruke
 
Može li neko da napiše iskustva o životu u Zonedovoj zgradi. Kakav je kvalitet, da li je zvučna izolacija dobra i slično...
 
Da li je moguće da kasne godinu dana sa useljenjem? Pa kakvi su ugovori? Da li su se obavezali da plaćaju neke penale zbog kašnjenja?
 
Pozdrav
Da li mozete da mi kazete kako se zove vajber grupa stanara banjicke oaze? Od skoro sam kupac stana u toj zgradi
 
Da li je moguće da kasne godinu dana sa useljenjem? Pa kakvi su ugovori? Da li su se obavezali da plaćaju neke penale zbog kašnjenja?
Moguće je, nažalost. Neki kupci imaju ugovorne penale, neki nemaju, ali koliko znam većini svakako isplaćuju penale, čak i ako ih nisu imali u ugovoru.
Pozdrav
Da li mozete da mi kazete kako se zove vajber grupa stanara banjicke oaze? Od skoro sam kupac stana u toj zgradi
Ukoliko ste kupac, zamolite Tijanu ili Ivanu da Vas ubace u viber grupu koju je napravio Zoned, ako na tu grupu mislite.
 
Puštena struja u sredu.
Odmah potom započeta primopredaja iako u pojedinim stanovima i dalje nisu otklonjenje sve zamerke na kvalitet izvedenih radova (na koje je ukazivano mesecima ranije).

Povrat PDV je bilo moguće sprovesti još u decembru.
 
Poslednja izmena:
Da li je bila primopredaja stanova i ako nije da li ste uspeli da povratite pdv? Hvala.
Zvanična, zakonska primopredaja nepokretnosti nije počela, jer nije obavljen tehnički pregled objekta, samim tim nije ni dobijen pozitivan zapisnik o tehničkom pregledu, što je uslov za dobijanje upotrebne dozvole. Investitor je kupce koji više ne žele da čekaju i kojima ne smeta da se usele u takav objekat pozvao na "primopredaju" i dao neki papir da potpišu da je primopredaja obavljena, ali ne znam kakav je to tačno papir jer istom nisam imao pristup s obzirom da nisam pristao na ovakvu primopredaju, koja nije u skladu sa potpisanim predugovorom.

Prema informacijama kojima raspolažem, ima više kupaca koji su nezadovoljni stanjem stanova prilikom "primopredaje", a nekima nisu otklonili ni nedostatke koje su prijavili pre nekoliko meseci. Što se tiče povraćaja PDV-a, to može tek nakon isplate celokupne kupoprodajne cene i dobijanja računa od strane investitora. Tako da ako vam je ugovorom predviđena isplata celokupne cene pre primopredaje, onda možete predati dokumentaciju i pre dobijanja stana u posed.
 
Ima li useljenja, kako ide..…kombi, pa polako...
Imate li neka ocekivanja, stradanja , ima li zivota u zgradi?
Kako ide obijanje coskova zidova prilikom useljenja?
Kako ide lift?
Ima li radosti?
Kod mene je veselo
 
Кажу у огласу да су остала још 2-3 стана! https://zoned.rs/banjicka-oaza/?gcl...gmj1k_CaaKPeNjPtnVYLcMwWEkiKmFqBoCt0EQAvD_BwE

бањичка оаза_.JPG
бањичка оаза.jpg
banjicka1.jpg
 
Zdravo, da malo osvezimo temu. Na Halo oglasima se vec stanovi iz Banjicke oaze izdaju pa me zanima da li je vec krenulo useljenje? Kakvi su utisci?
 
Pozdrav svima. Nadam se da ste se svi uselili i da je sada sve u redu.

Zanima me da li su na kraju isplatili penale svima ili većini, da li ste ih (kolektivno) tužili s obzirom na veliko kašnjenje?
 
Vrh