Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Kako li je ovaj mali klempavi gospodin iz videa mogao da vidi građevinsku dozvolu ako nije ovlašćen ?
 
Ne, on nije. Pošto radi u blagajni BAS-a, ostaje u administrativnom delu sam popodne i obilazi kancelarije, šunja po ormarima. I to često radi sa kacigom na glavi.
 
BAS uzeo lovu i zemljište i ćao,rekao sam da namerno odugovlače čekajući promenu vlasti ima tu 700 "radnika" deoničara...
 
Ova glava iz publike je tražila da radi 6 dana po 13 sati u komadu u blagajni (da ne bi morala po smenama, dakle glava, da vrši primopredaju vrednosnica), a da posle pauzira dve sedmice. I izašlo mu se u susret. Verovatno će je (glavu) potkačiti optimizacija..
 
Ali hit konferencije je kada je mali pitao sindikalca da objasni razliku između investitora i finansijera!
 
Meni je ovde sve jasno, osnovace preduzece Nova autobuska stanica Beograd, primice realnih 100 radnika, iz omladine SNS, a staru ce preko noci srusiti a BAS - u otvoriti stecaj. Mozda bas u izbornoj noci, jako vole tu noc totalni id***.
 
Meni je ovde sve jasno, osnovace preduzece Nova autobuska stanica Beograd, primice realnih 100 radnika, iz omladine SNS, a staru ce preko noci srusiti a BAS - u otvoriti stecaj. Mozda bas u izbornoj noci, jako vole tu noc totalni id***.
Па у овом лудилу можда и добро решење, очигледно је да је тај БАС легло јавашлука и корупције, тотални распад система,
бар ће да заврше станицу и да почне да ради коначно,
800 радника они имају, није ми јасно шта сви ти људи раде,
а каква је то фирма довољно говори то да би чак било добро да их ба*** из СНС преузме.
 
Steta, propustena je prilika da glavna zeleznicka i glavna autobuska stanica budu na istom mestu.
 
I šta ćemo sad?
 

Prilozi

  • IMG-db85f3e0e35018849b2ac66892347e81-V.jpg
    IMG-db85f3e0e35018849b2ac66892347e81-V.jpg
    64,8 KB · Pregleda: 522
 
Ko koristi Car Go, neka pazi, sada kada se ubaci Beogradska Autobuska Stanica kao odredište, odmah vodi na Novi Beograd, na stanicu koja još nije puštena, tako da nije loše da se napomene vozaču da je i dalje stara aktuelna i da idete na nju.

Sent from my MRX-AL09 using Tapatalk
 
Kao и за железничку станицу, једна слика на рендерима, друга слика у реалности.
 
Danas sam ušao na gradilište autobuske stanice. Šalovanje betona je bilo na meniju. Kada se bude završila stanica biće povezana sa Železničkom stanicom i to će biti prava priča. Jako je dobro povezano autobuskin linijama. Evo slika, ŽS! ;)
20220329_115532.jpg
20220329_115340.jpg
20220329_115332.jpg
20220329_115402.jpg
20220329_115440.jpg
20220329_115438.jpg
20220329_115500.jpg
20220329_115503.jpg
 
Pre deset godina su nas ubedili da je jedna od najvećih koristi Beograda na vodi to što ćemo dobiti nove stanice na Novom Beogradu i Prokopu.

Danas imamo autobusku koja se razvlači, jer je najverovatnije kriminalno rukovodstvo potrošilo novac, pošto je grad to prepustio njima.

Železničku koju su nam izgradili kinezi, po CIP projektu, sa kontejnerskim šalterima.

Prokop koji su dali privatniku da zida stambene kvadrate pod ko zna kojim uslovima.

Za mene je ovo ogromna prevara i bruka i zaskužuje kaznu na izborima. Toliko.
 
Vrh