Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Није баш 2 километра. Толико имаш од нове БАС до Хајата, а још треба да се дође до моста па пређе река Сава.
 
Ajde ne preteruj i ne budi bezobrazan sa tim Marijama Antoanetama, pricom koju fura najbezobrazniji clan foruma.

Kazem da ne podmecete i vi opet podmecete.

Prica je iskljucivo o ljudima koji dolaze u Beograd da se lece. Prvo je bila tragedija zbog lokacije kao da neko ko je za hitnu hospitalizaciju putuje autobusom pa preseda na gradski, sad se spinuje oko para.

Ne, nije nikakva Marija Antoaneta covek koji je dosao u Beograd da se leci i odvojio je pare za taksi. To nije nikakvo bahacenje, to je normalna stvar. Ili da te neko doceka kolima.

Most na Adi se lako prelazi i kad ga predjes, tu ti je Mostar odnosno Klinicki centar tu iznad. Tek mozda malo dalje nego kad ides sa stare stanice i koji dinar vise za taksi.

VMA je sa ove stanice verovatno i bliza itd.

Jel vi stvarno mislite da neko iz Surdulice uopšte računao na taksi kao opciju?
 
Da ne pominjemo Institut za ortopediju.

1727642848733.png
 
Полако, сетимо се перипетија са линијама Прокопа. Мада смарт планери имају план да и Зелењак престане да буде окретница, можда пребаце 50 екипу на нову окретницу код НЦР, 700 екипу у блок 20, а 15, 68, 67, 71, 72, 75 и 84 продуже до Миријева.
 
Има разног света. Неки могу то да организују а неки не.

I naš zdravstveni sistem je takav da se loše brine o ljudima, ne dozvoljavaju zbirne karte, odnosno priznaju samo jednu kartu i to direktnu pa se snalazi, ako nema dobrih polazaka.
Ja sam uvek za to da se pokrivaju troškovi taksija od stanice do KCS-a, jer tamo ne idu lakši slučajevi.
 
Сасвим би било оправдано да се до КЦС организује из мањих места превоз санитетским комбијима попут оних који возе пацијенте за дијализу. А нека села су добила и минибусе од Кркобабићевог министарства.
 
Odgledao sam sada ovaj snimak.


NEDOPUSTIVO je da se kisne, žao mi je , ali JBM vam meter nesposobnu! TEBI ŠAPIĆU PRVOM!

Celu kišnu jesen će ljudi po kiši prolaziti deo između privremene zgrade i perona, kao i od parkinga do perona.

Za 3 dana mogu da se postave nadstrešnice, a kasnije mogu i da se uklone i iskoriste negde drugde.

NAJNESPOSOBNIJA (I NAJBEZOBRAZNIJA) VLAST IKADA!!!
 
Poslednja izmena:
Gde se kisnulo? Kada uđeš u deo gde se kupuju karte nisi imao gde da pokisneš do ulaska u atuobus..

Sad sam odgledao i ovaj snimak


Parking ka Jurija Gagarina je premali, i da, mnogi su besplatno parkirali na taksi stajalištu. Morale be da stoje table sa brojem slobodnih mesta na svim parkinzima u okolini.
 
moja greska, mislio sam na to kada se ubacivao prtljag, desavalo mi se to vise puta
 
Ако имају трунку образа, пребациће кровну конструкцију бивших привремених долазних перона из Савског амфитеатра на пероне нове БАС који немају надстрешницу.
 
Gde se kisnulo? Kada uđeš u deo gde se kupuju karte nisi imao gde da pokisneš do ulaska u atuobus..

Sad sam odgledao i ovaj snimak


Parking ka Jurija Gagarina je premali, i da, mnogi su besplatno parkirali na taksi stajalištu. Morale be da stoje table sa brojem slobodnih mesta na svim parkinzima u okolini.

Zanimljivo je to što su pola autobusa na parkingu Kavim-ovi. 😅

Što je najjače oni taj mali parking reklamiraju i na interentu za treća lica. 🤣
 
Није баш 2 километра. Толико имаш од нове БАС до Хајата, а још треба да се дође до моста па пређе река Сава.
Jeste preko Mosta na Adi.

Zasto nema bus da ide preko Mosta na Adi pa ka gradu? Ili ja ne znam.

Taj bi olaksao dosta toga.
 
Večeras je jedan, ne znam kako da ga nazovem, s Flixbusom radio polukružno u Španskih boraca pre petlje, kod picerije Atos. Ne znam jel će to da im postane praksa, ali jako je nebezbedno jer je specijalac išao u rikverc da bi smotao. A mogao je na petlji da promeni smer. Ko sve danas profesionalno vozi, ja sam i dalje u šoku.
 
Jeste preko Mosta na Adi.

Zasto nema bus da ide preko Mosta na Adi pa ka gradu? Ili ja ne znam.

Taj bi olaksao dosta toga.
Ето Гугл понудио опцију 13 па преседање на ББ на 37. Што се мене тиче то може да се реши са провлачењем трамваја код Мостара ка Прокопу и кругу КЦС. А може и неки аутобус да се пусти туда то би било брже решење, фазон нешто из неког блока, Јурија Гагарина, мост преко Аде, Војводе Мишића, Мостар, па Кнеза Милоша. Једино је проблем уско грло после код Таковске, може и у Немањину да скрене па даље кроз Врачар за Миријево.
Деветка?
Знам за ту опцију, него сам гледао шта гулагова мапа нуди.
 
Знам за ту опцију, него сам гледао шта гулагова мапа нуди.
Свашта Гугл нуди. Нуди и да се скрене лево тамо где је забрањено. И неке друге нелогичне путање. Не треба му увек слепо веровати.
 
Знам, али узмимо у обзир да ће доста људи да се узда у њега. И да доста људи није упознато са мрежом јавног превоза. Ево ја сам као у току, па скоро сазнајем за линије 600 и 93.
 
Vrh