Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

1TB? Нема шансе да дају толико.
1724445270844.png


У праву си. Бесплатно је 110Гб

Него ја се прешао јер имам и корпоративни. тамо је сваком 1Тб у базном пакету
 
То можда јер си стари корисник. Раније су поклањали ГБ разним поводима, па се накупи. Новима сада дају свега 10 ГБ. Ја на два стара налога имам по око 50 ГБ. Имам и плаћени са 1ТБ, било нешто екстра повољно.

Зато отвориш ВК, и у одељку где су фајлови постављаш неограничено. Једино је ограничена величина појединачног фајла на 4 ГБ.
 
Мене интересује како су замислили да људи кад паркирају ту преседају на јавни превоз? Да круже скроз око Трга ослобођења или да иду до пасареле код ДЗ Вождовац па прошетају до стајалишта код полиције?
 
А где ће онда тачно бити то чувено аутобуско стајалиште "Југ"? Ја сам мислио да је то ово за шта се сад испоставља да је некакав паркинг.
 
A ne može ovo, ne zezajte.

Mada... alternativa je da okreću polukružno ispod Mostara :)

Postaje zanimljivo kako će se iz ovoga ispetljati mamlazi.
Evo koprcaju se, al sve nešto u krug:

 
Evo koprcaju se, al sve nešto u krug:

Kod Vera u Žarkovu i kod Pančevačkog mosta imamo "protočna stajališta". Ono kod Pančevačkog mosta je već uređeno, samo još urediti ono u Žarkovu i rešen problem.​
 
Звучи добро као и свако обећање. Једино за разлику од Весићевих нема елемената научне фантастиек
 
Pa gospodin Balvan ovaj oprostite Bovan je rekao da ce stanica Jug biti 300m od sadasnje Autokomanda, ali da ce biti kontrolisana i bezbedna za putnike i autobuse jer nece stajati gde se vozi vec van. Tako da izgleda da se nista ne menja a stanica ce biti samo malo pomerena sa Autokomande.
 
Vrh